bugün

yakın zamanda süper lig'de adını çok sık duyacağımız futbol hakemi. alttan gümbür gümbür geliyor.
karizmatik yönüyle türk hakemliğinin yeni fırat aydınus'udur.
karabükspor gençlerbirliği maçında yoktan penaltı var etmiş, aynı pozisyonda yok yere ante kulusic'e sarı kart göstererek gençlerbirliği'nin 10 kişi kalmasına neden olmuş, verdiği ilginç kararlarla metin diyadin'i çıldırtmış ve oyunun akışını bozmuştur bu hakem kişisi.
gümbür gümbür gelmiş gümbür gümbür devam eden hakem bozuntusu. (bkz: 18 aralık 2013 galatasaray balıkesirspor maçı) maçında gslehine verdiği evlere şenlik penaltıyla ispatlamıştır hakemliğini kendileri.
Bugünkü Karabük akhisar maçından şike parası aldığı aşikardır ve zorla karabüke maç aldırttı. Karaktersiz herifin teki.
15.02.2014 tarihinde oynanan Kayserispor - Manisaspor maçını Kayserispor lehine verdiği kararlarla katleden hakem. Verilmeyen fauller, verilmemesi gereken serbest vuruşlar, oyunun akışını okuyamama, hemen önünde olan sertlikleri dahi süzemeyen haliyle adeta maçı Kayserispor kazansın diye uğraştı, didindi. Bu hakem bu haliyle süper lig'e çıkarsa çok takımın canını yakar. Güçlü takımların zayıf takımlarla oynadığı maçlarda istatistiği genelde güçlüden yana. Yönettiği maçların % 50'sini ev sahibi ekip kazanıyor. Düşmemek için var gücüyle direnen Manisaspor'a hiç acımadı. Manisaspor yenildiğiyle kalmadı bir de saha içinde dayak yedi neredeyse.
genelde yönettiği maçların anasını sikmekle gündeme gelen tecrübesiz hakem.

Fenerbahçe'nin defans hattında 3 eksiğin olduğu, kasımpaşanın ise gümbür gümbür geldiği dönemde bu maça verilmesi çok manidar.

gözler üstünde olacak. bakalım kime doğru doğrayacak maçı.
13 eylül 2015 kasımpaşa fenerbahçe maçında bir kaç çift yönlü hataya ev sahipliği yapmış hakemdir.

ancak genel olarak başarılı bir hakemdir. biraz daha zaman ve tecrübeye ihtiyacı vardır.
Dikkatimi çok çeken hakem,

sebebi de şu. Adam hiç korkmuyor, direkt sarıyı, kırmızıyı çıkartıyor. Yok ben burdan çıkamam, beni burdan çıkartmazlar, tff bana maç vermez gibisinden korku içerisinde değil, bunun en büyük kanıtı Veysel Sarı'ya çıkardığı kırmızı kart, ondan sonra aynı şekil Osmanlısporlu futbolcuyu attı. Son 4 haftada 4 tane maça atandı. Bir tanesi ( Trabzonspor - Galatasaray ) hariç hepsinde orta hakem olarak görev aldı. Trabzonspor galatasaray maçında ise 4.hakem olarak görev yaptı. Git gide yükseliyor, bariz hataları yok. Çok iyi maç yönetiyor. Bu gidişle yakında Uefada görev alıp gururumuz olabilir. Cüneyt çakır ile aralarında 6 yaş var, 6 yılda Cüneyt Çakır'ın yönettiği tüm maçları yönetebileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda kendisi eğitimcidir. ( TFF'nin yalancısıyım.)
2016 yılından itibaren FIFA kokartı takacak genç hakem. Kendisini 2016 avrupa şampiyonasında izleyebiliriz. Başarılar.
görsel

iki seneye kadar Cüneyt çakır'dan daha iyi olacaktır.
ismiyle birçok eksiğini kapatan değerli bir hakemimiz.
Bugun 3 penaltı vermiş hakemdir.
bugün kuponunda fenerbahçe maçına üst oynamış hakem. evet.
Gözünün önünde olmayan penaltıyı vermiştir, Türk futbolunun berbat hakemlerinden sadece biridir, şimdi bu Adam bu rezil karardan sonra binlerce lirayı cebe indirecek ne güzel iş.
işidli görünce kırmızı kartı basan adam gibi adam.her hakemin böyle vatanını sevmesi lazım.
Maçın katleden, bundan sonra asla maç yönetmemesi gereken çok kötü hakemdir.
futbolcudan "hakettiği" kırmızı kartı gören hakem.
ben olsam o kartı ciddiye alır istifa ederdim.
son maçı olabilir.
Ben hayatım boyunca bu kadar boktan bir hakem görmedim. Selcuk' un o penaltıyı dışarı atmasını bekledim.

Not: Galatasarayliyim.
Şike nedir nasıl yapılır sorusuna güzel bir cevap verdi.
eğer biraz yüreği varsa bu akşam istifa etmelidir.
Trabzonspor ve Galatasaray lehine komik iki penaltı çalmış hakem. Gösterdiği 4 kırmızı kart da haklıydı.
Bjk liyim ama hakemlikten kovulmalidir.
Son yönettiği mac skandal.
(bkz: mustafa denizli çok ateşli bitnel)