1. 1.
  icimiyle gilbeys vodka ya benzeyen, burgaz uretimi turk votkası....
  7 ... sazan
 2. 2.
  alkol derecesi 40, ayrıca elma, limon ve acıbademli olmak üzere 3 çeşidi daha olan güzel bir türk votkası..
  4 ... trablus
 3. 3.
  yerli üretim votkalardan biri olan istanblue votka 1 ocak 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür. tekel votka'sından şişe ve logo tasarım konusunda çok farklı olmayan, %40* alkol barındıran içeceğimiz, ismi ile bu açığı kapatmaktadır. lezzeti hakkında çok mühim şahsiyetlerden * * * alınan tiyolara dayanarak size diğer yerli votkalardan farklı bir tat vereceği söylenebilir. barlarda absolut marka votka yerine servis edildiği halde* müşterilerden herhangi bir geri bildirim alınmamıştır*. fiyat olarak tekel votkası ile denktir, yani absolut vodka'nın etiket fiyatının yarısına satışa sunulmaktadır. farklı aromalarıyla da damak zevkinize hitap edebilecek istanblue votka, size bir tekel shop kadar yakın.

  edit: denedim, gördüm ki bu votka absolut kadar olmasa da binboğa ve tekel votkasına fark atar. lezzetli, içimi güzel. rahatsızlık vermiyor hiç bir şekilde. deneyin, beğeneceksiniz. beğenmezseniz mi? o zaman getirin ben içerim.
  12 ... sivil itaatsiz
 4. 4.
  bol visne suyuyla içilebilir bir votka..

  sek içmeyin aman diyim...

  irc de kullandığım nick lerden bir tanesi..
  3 -2 ... karamsar kelimeler
 5. 5.
  Gayet guzel icimi vardir. Smirnoff sisesine doldurup servis yapabilirsiniz gonul rahatlıgıyla. Ayrica 35 lik votka üreten ender markalardan biri olması da önemli bir bilgidir.
  1 -1 ... papaya
 6. 6.
  bir kere stolichnaya tuketildikten sonra insana fare zehri gibi gelebilen yerli votkadir. Elmalisinin kokusu cok guzel olmakla beraber icine elma suyunu boca etmeden icimi pek de iyi olmayan votkadir.** Smirnoff ile karsilastirilmasina gonlumun razi olmadigi bir votkadir da ayni zamanda. (bkz: stolichnaya ya en yakin votka olarak smirnoff) , (bkz: smirnoff acik ara 2)
  1 ... maniacdepressive
 7. 7.
  son dönemler de gece klüplerin de sıkça reklamı yapılan votkadır. ışıklı neonlarlar yapılmış güzel bir figürü vardır.
  1 -1 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  ucuz fiyatlariyla ve cep siseleriyle sevindiren,fiyatina gore guzel tadi olan vodka.
  2 ... max cavelara
 9. 9.
  bu sıralarda promosyon olarak yanlarında verdikleri bardaklarda kendisi gibi hoştur. güzeldir.
  1 ... ufo goren masum koylu
 10. 10.
  limonlu schweppes ile kanka olabilecek bir arkadaşlık yapan candır ciğerdir. ucuz fiyata kaliteyi yakalamaktır. ayrıca 10 luk cep versiyonu dikkatimden kaçmamaıştır. okulda stadda içilesidir. *
  4 ... hothead