1. 1.
    latince kafatası
    ... neotrex
  2. 2.
    3. nesil yazar. 'hoşgeldin leyn' demek istiyorum burdan kendisine. felsefi yorumlarını beklemekteyiz. *
    ... kutupsal form
  3. 3.
    an itibariyle tematik çalışarak, tarihteki ünlü mucitleri sözlüğe kazandırmaktadır. teşekkür ediyoruz efendim kendilerine ve devam et diyoruz.
    ... arude50
  4. 4.
    kendisi sınıfın filozofu olmakla birlikte duyulmamış şeyleri duyurmaktan mutluluk duyan 3. nesil yazardır. severiz kendisini.
    ... no witzki
  5. 5.
    sözlüğümüzün birinci yılını kutladığımız yazardır.
    ... kutupsal form
  6. 6.
    birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
    ... ismini vermek istemeyen yazar
  7. 7.
    şahsımın da "hoşgeldin leyn"* diyerek karşıladığı, tanışılmaktan ötürü 14 maaş zam almış emekli kadar sevinçli olunan sözlük yazarı. her zaman gel e mi?
    1 ... fewzi1907
  8. 8.
    benden sonra üye olmasına rağmen azim, hırs ve kararlılıkla benden önce yazarlığa yükselmiş memleketlim. yazar olmamda gazının önemi tartışılmaz yüce kişilik.
    1 ... mutluyum huzurluyum
  9. 9.
    bitişik kulvarlarda yaklaşık bir buçuk saat yüzmemize rağmen çıkışta fark edebildiğim yazar. senebaşından beri diyorum şu bone işini kaldırın diye ama.. *
    1 ... thor voivoda
  10. 10.
    Anlatılmaz yaşanır bir insandır kendisi ya da anlatılmaya kalkılsa sayfalar sürer kimbilir. Açık sözlülüğüyle kimi zaman insanı afallatsa da, sonsuz güven duyulabilecek nadir insanlardandır. Yazarlığım konusunda da yardımını almamış değilimdir.
    1 ... pilar ternera