1. 1.
    üçüncü nesil yazarlarımızdandır.*
    4 ... zookeeper
  2. 2.
    bu sayılar, reel sayılar kümesinin dışındadır.garip şeylerdir. newton ve benzerleri sağolsundur.
    2 ... maksat muhabbet
  3. 3.
    ankara halı saha zirvesine katılıp, kaynaştığımız uuserdır. lugano dan bir farkı yoktur, defansın sağında ve solunda mükemmel işler başarmıştır. karşı takıma geçince de defansta adeta devleşmiştir, garezi bizemiydi bilmem.*
    3 ... fewzi1907
  4. 4.
    öyle bir defans oyuncusuydu ki ne adam ne de top geçti. ilk 15 dakkaya tutuk başlamasına rağmen.transfer olayından sonra arkamızı güvenle dayadığımız yazar.
    3 ... suran
  5. 5.
    eski takımında mutsuz olup yeni takımına transfer olunca form tutup takım oyunu içerisinde yıldızı parlayan yazardır.
    1 ... crazyever
  6. 6.
    (bkz: defansin emniyet subapi)
    ankara halı saha zirvesi'nin en çok göze batan isimlerinden biriydi. bir dahaki zirvede aynı takımda olmak dileğiyle esen kal.
    2 ... redwinemania
  7. 7.
    zirveye kamuflajlı elbiselerle gelmiş insan, "savaşa mı gidiyosun" diye soracaktım tuttum kendimi ne olur ne olmaz diyerekten...

kutupsal form; abi sen açıl ben kaledeyim ! * *
    balyancho; hoca hani kaledeyim sen açıl diyodun kıpırdamadın bile !
    kutupsal form; üşendim abi !!! *
    4 ... balyancho
  8. 8.
    ne zaman görsem dikkatimi çeken bir niciki olan insan. rüyalarıma girdi öyle böyle değil.
    2 ... kelly
  9. 9.
    matematik okuması muhtemel olan yazar.
    3 ... headacheda
  10. 10.
    ortaokul ve lisede matematiğe sarmış, ea dan öss ye girmiş, matematikle bağları tamamen koparan bir bölüme girmiş yazar.*
    2 ... kutupsal form