bugün

entry'ler (46)

marlboro intense

izmir forum bornovadaki tobacco shop ta fiyatını 4.60ytl oldugunu ogrendigim ,ah lisede olsaydıda tuvalette sigara içerken biran once bitsin diye kendimizi yırtmadan keyifle sigara içebilseydik dedigim sigaradır. * *

kırmızı marlboro light

aslında marlboro medium u light sınıfına sokarsak gerceklesebilecek olay.he turkiyede gercekleşmez neden cunku burada marlboro medium yok.

sonor

yaz basında sahip oldugum davulun markası.yaz boyunca guzel performanslar cıkartmama yardımcı oldu sagolsun varolsun.

hayko cepkin

daha once bir kez ooze venue de izleme sansını buldugum sahne performansı ve album performansı olarak 2 ayrı insan olarak gordugum manyak muzisyen,sarkıcı.ayrıca yakın zamanda tanısma bittiadlı ikinci albumunude piyasaya surup beni mutlu etmiştir.begendik ailecek dinliyoruz.

istanblue

10 luk minik şişesiyle uzun otobus yolculuklarımda beni bir nebze rahatlatabilmiş guzel alkol.

cabrio

leonardodavincinin bulusu olan yapımındada emek verdiği ustu acık taşıt.

anneyle yapilan alisveris

keyifle yapılanına ve ayni şekilde son bulanına tanık olmadığım alışveriş türü.

amerikan konsoloslugundan vize almak

iki yıl önce evlenmiş arkadaşlarımdan biri abd vatandaşı olmasına ragmen eşi için oturum vizesini ancak gectiğimiz gunlerde alabilmiştir yuh beee.

safinaz

cem karaca'nın 18'06'' süren yarmış şarkısı.müzikal yonden ve anlattıge hikaye yonunden cok etkileyicidir.ayrıca pek ihtimal vermesemde hücum kayıt oldugunu duymuşluğum vardır gerçekse yuh diyorum.

oss yi kazanamamanin nedenleri

şanssızlık.kazanmak için bende oldugu gibi herkese şans lazımdır sanıyorum cunku koca sene ders calısma dısında her seyi yapıp istediğim bölümü kazandım*

darbe oldugunda yapilabilecek seyler

bişey yapmaya gerek yoktur gecmişte yaptıklarından korkmuyorsan tabi.

edit:alala kötülenmiş ne var ki bunda neyse son olarak diyeceğim yarası olan gocunur

birgün

ege çubukçu şarkısıdır.

tv de yasanmis en dumur is kazalari

spor programı sunan bayan spikerin durduk yere gülme krizine girmesi.

camide yasanacak dumur olaylar

laz imam gibi dumur bi kişilik.

gazoz kapağı

kucukken oyununu oynadığımız nadir bulunanların değerlerinin fazla olduğu metal halkacıklar.

belediye hoparloru

aydın/sökeye bağlı olan sazlıköy de bir adamın bu akşam pazar yerinde oğlumun düğünü var bütün köy halkı davetlidir diye çığırdığını duymuşluğum vardır bu hoparlorlerden

efes dark

tattığım en lezzetli ve alkol oranı tutturulmuş biradır.

silikon yaptirmak icin gitarini satan kiz

alternatif mi olsam tikky mi takılsam diye düşünşp kimlik çatışması içinde olan hatun kişi *

piercing

zamanında çeneme yaptırdıgım, sonrasında sarhoş oldugum bi gunde düşürdüğüm ve o gunden sonra takmadıgım,dudagımın yapısını bozmuş olan vücut çivileme sanatı

kutsal topraklara hoş geldiniz

bu sene başında karşıyakanın girişinde bulunan ama orada pek uzun zaman kalamamış pankart keşke orda durmaya devam etseydi.