1. 1.
  gençlerbirliği'ne bu sezon başında gelen,arkasından bir çok ünlü kulübü koşturan ama ilk onbirde düzenli olmak istediği için ülkemizi seçmiş olan,18 yaşına bir kaç hafta önce basan hızlı ve teknik nijerya'Lı futbolcu.önümüzdeki senelerde daha büyük bir takımda görmemiz kuvvetle muhtemeldir.
  3 ... elendil
 2. 2.
  nijerya mlii takım kaptanlığı yaptıgı gençler şampiyonasında 10 numara giyerken izledigimiz ve geçen sezon gençlerbirligine gelen, gelecegin yıldız adayı
  1 ... hayrola genc
 3. 2.
  ayzek ve isaak şekillerinde okunan, 14 numaralı formayı giyen futbolcu.
  1 -1 ... salca
 4. 3.
  ileride mühtiş bir futbolcu olacağını düşündüğüm cm 2007'nin genç yıldızlarından.yolu açık olsun...
  1 ... comedia
 5. 4.
  gençler şampiyonasında isaac 10 numara giyerken mikel obi 9 numara giyiyordu şu anda mikel obi chelsea'de isaac ise gençlerbirliği'nde...
  2 -1 ... delgado
 6. 5.
  (bkz: no promise) *
  2 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 7. 6.
  türk vatandaşı olursa adı aytek sözvermiş olacak olan futbolcu.*
  6 -1 ... delgado
 8. 7.
  Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Gençlerbirliği'nde Isaac şoku yaşanıyor. Gençlerbirliği'nin Nijeryalı yıldızı Isaac Promise, takımdan ayrılmak istediğini belirterek kampı terketti. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa'ya bir mektup yazan Isaac'in Fransa Ligi'nden bir takım ile anlaşma sağladığını ve Gençlerbirliği'nden ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi.

  http://www.sporx.com/futbol/superlig/72376/
  1 ... lowerkid
 9. 8.
  takımdan sıtma hastalığı sebebiyle ayrılmak isteyen futbolcu. yapılan testlerde kanında sıtma hastalığını bulgularına rastlanan isaac kadro dışı bırakıldı.
  1 ... eagle is free
 10. 9.
  ilhan cavcavın transfer harıkalarından biri..
  1 ... seirios