bugün

ingilizce de seytani anlamina gelir.ayni zamanda 3,4 tane bu isimde black metal grubu vardir.ayni zamanda yeni bir sozluk yazari.muzik bilgisini sozluge iyi yansitan,duyarli bir arkadas.simdiden kendisine hos geldin diyip,basarilar diliyorum.
su sıralar tv de sık sık cıkan popcu sarısın bir bayan.self control u gayet basarılı bir sekilde yorumlaması ile dikkat cekmiştir.
(bkz: love infernal)
playlogic ve edios gibi firmalarin etiketiyle piyasaya surulen, genel anlamda diger fpslerden konusuyla az da olsa ayrilan, kotu bir adami yonettigimiz oyun. webden, dcden veya torrentten indirirken dikkat etmek lazim zira 1,7gb gibi bir dosya indirdikten ve kurup oynadiktan sonra bunun sadece bir trailer oldugunu anlamaniz mumkun lakin i$ i$ten gecmi$tir*.
(bkz: infernal death)
from paris to berlin adlı şarkılarıyla tanınan elektronik müzik grubu..
sözlüğün ender iyi müzik dinleyicilerinden.*
nevi şahsına münhasir müzik zevki olan, pes 5 te kaybetmeye mahkum fakat yılmadan, bıkmadan azmeden, çok iyi bir doktor olacağını düşündüğüm bütün bir yılı 7 gün aynı ortamlarda ** geçireceğim ileride sözlüklerde daha iyi yerlere birlikte çıkacağımızı düşündüğüm 1. nesil yazarım.
ave! diyeceğim ikinci yazardır şu dipsiz sözlükte(birincisi en büyük satanarşist revolter00 tabii ki de). metal anlayışlarımız birbirine paralel gitmektedir. kvlttur, grym og frostbiten'dır.
metal hakkındaki yorumlarımı hoşuna gidin ilk nesildir ayrıca ismi bana ultima onlinedeki bir daemon cinsini hatırlattı.

(bkz: lord of the abyss)

(bkz: infernal)

(bkz: slayer)

(bkz: balron)
bursalı black metal grubu.
yeni entrylerini merakla beklediğim, girdiği takdirde beni heyecanlandıran, sözlükte yazmayı bırakmamasını dilediğim yegane yazar.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(#94626) ağzımdan aldın düşüncelerine sürükleyen yazar kişisi. *
tıpçıdır kendisi... ileride basurlarımı temizleyecektire

edit: paylaşmayı seven bir devrimcidir.. şuandan itibaren sözlüğünö kaymaklarından o da yararlanmaya başlamıştır..
kendisi sürekli üzerimden rant sağlamakta..

yazar arkadaşlara ricam bu adamın sir isaacyazılarını (2 tane var zaten) artı oylamamaları..

ya da nesine artı veriyorlar söylesinler alınlarından öpiyim..

(bkz: sir isaac)
siyasi ve dini görüşlerimizin hanya ve konya olmasına rağmen biribirimize büyük saygı duyduğumuz yazar kişisi. liseden beri gerek kullandığı kelimeler gerek yaşam tarzıyla gerek de uzatınca aslan yelesi gibi olan saçlarıyla kalbimdeki karizmasını fibonacci dizimiyle arttıran çok sevdiğim dostum. onla konuşurken duyduğum üst düzey doyumu anlatmam mümkün değil. tonlamaları, orjinal fikirleri, kullandığı nokta sözcüklerle inanılmaz bir etkileyiciliğe sahip kadim ve kader arkadaşım. kader arkadaşım çünkü ikimizin de kardeşi yok. kadim arkdaşım çünkü birbirimizi kardeş gibi severiz. onu anlayamadıklarından olsa gerek diğer insanlarla diyalogu pek iyi değildir. yapmacık olmaya çalışmadığından da insan ilişkilerinde sorun yaşayabiliyor. hangimiz yaşamıyoruz ki zaten. ama sahip olduğu o egzotik ruha ve fikirlerindeki o oturmuşluğa dayanarak birçok kişinin ömür boyu sahip olamadığı gıcır gıcır karakterinin japonyadaki çelik konstrüksiyonlu binalar gibi olduğunu söyleyebilirim. halkın adamı, iyilerin dostu, kötülerin korkulu rüyası beyaz önlüklü bir insanlık abidesidir kendisi. yürekten severim vesselam.
çaylak olmuş, acıdım, trolluk sevdası çabuk bitti .

geri gelmesi umuduyla!
eskişehir'in gülü, geleceğin doktoru. bizi artık doğrar mı biçer mi bilmiyorum ama iyi sohbet insanı. görmüş geçirmiş biri olma yolunda ilerleyen, didinen, çabalayan insandır. halı sahaların vazgeçilmezi (!) son zamanlarda yaşadığı tatsızlıklar onu etkilemeyecektir, dayanıklıdır.
sözlük yazarlığını ne yazık ki beceremeyen kadim dostum.
kabe i mısır topraklarında zanneden imansız insan.

sanırsam piramitleri tavaf ettiğimizi sanıyordu...
iyi bir yazar. benim gibi kimi zaman agresifleşse de** anlatmak istediğini anlatabildiğini düşünüyorum. anlattıklarını anlayabilen insanlar var mı? sayılıdır.
(bkz: #4733216)

çok kızgın yazar. tam bir yoldan çıkmış, içinde manevi bir kara delik bulunan ateist. gönül isterdi ki doğru yol olan hak yolunu bulsun.

ben isterdim ki o da allah ın yasak ettiği yerden girmesin. hak olan yerden girsin.
tanımadığı insanlar hakkında taşıdığı önyargıdan kurtulmasını dilediğim yazar. dürüstlüğünden dolayı yine de teşekkürler.
(bkz: jack the ripper) *
dota'da warlock'un ultimate'i. gökten yanan bir canlı kaya parçası çağırır, bir nevi canlı meteor.