1. 1.
  karın deşen jack.
  2 ... rrekis
 2. 2.
  bir sürü seri katile ilham kynağı olmuş idol
  1 -1 ... migren
 3. 3.
  Yazar patricia cornwell araştırıp kimliğini tespit etmiş bir ressam olduğunu ortaya çıkarmıştır.From Hell(cehennemden gelen)isimli film ise katilin kraliyet ailesi için çalışan mason bir doktor olduğu teorisini işler.
  3 ... yıllaryılı
 4. 4.
  efsaneleşmiş seri katil.
  1 ... cikarinbeniburdan
 5. 5.
  tehdit unsurudur. (bkz: aksam aksam karin desen jack yaptirtma beni)
  2 ... witch
 6. 6.
  ingilizlerin en meşhur seri katili olup,adamlar tarafından bir nevi ilahlaştırılmıştır.Cinayetlerini bistri ile işleyip cerrah tarzında kesmesi doktor olabilme ihtimalini akla getirir.bana sorsan ciğeri beş para etmez...
  1 ... karga
 7. 7.
  harakiri yaparak intahar etmiştir.
  -2 ... haznedaroğlu
 8. 8.
  boka merak salmış bir karakter
  ... shennay
 9. 9.
  genellikle kadinlari desen seri katil.bir seferinde londra nin whitechapel semtinde tam 7 kadini desmistir.
  2 ... hexagram
 10. 10.
  1888 ağustos'undan kasım ayına dek londra'nın whitechapel semtinde yedi kadını katleden kişi.bu tüyler ürpertici cinayetler doğu yakası'nda panik ve korku rüzgarları estirirken ortaya çıkan isim en az cinayetler kadar korkutucuydu : karındeşen jack.
  yüz yıldan fazla bir zamandır insanların kafasını meşgul eden bu cinayetler zinciri, dünyanın en büyük faili meçhul olayları arasında yer aldı. üretilen sayısız senaryolar arasında katilin, kraliyet ailesine mensup bir asilzade, bir berber, bir doktor, bir kadın ve bir ressam olduğu varsayımları vardı.

  sonunda; patricia cornwell, adli tıp alanındaki derin bilgisi ve teknik becerilerinin üzerine 21. yüzyılın disiplini polis soruşturmalarını da uygulayarak elde ettiği somut bulgularla dünyaca ünlü ressam walter sickert'ın karındeşen jack olduğunu kanıtladı.

  cornwell, viktorya dönemi'nin karmaşık tekniklerinin yardımıyla karındeşen jack'in metropolitan polisi'ne gönderdiği ünlü mektupları sickert'ın yazmış olduğunu bularak karmaşık bir düğümü çözdü.

  sickert'ın tablolarının tüm ayrıntılarını büyük bir titizlikle inceleyen yazar, ressamın eserlerinde sürekli kurbanlarının korkunç ölümlerini çizdiğini ve cinsel organındaki doğuştan gelen bozuklukları yok etmek için ergenlik çağında geçirdiği bir dizi ameliyatın ruhsal dengesini bozarak onu psikopat bir katile dönüştürdüğünü keşfetti.
  patricia cornwell bir katilin anatomisi 'karındeşen jack' kitabinda cinayet soruşturmalarındaki engin bilgisiyle karindesen jack'i anlatmistir.

  http://www.redturk.info/....lt.asp?t=karin+desen+jack
  2 ... karın desen jack