bugün

dördüncü nesil yazar.*
nihayet sözlüğümüze gelebilmiş, gelirken de norveç'in soğuk, satanik ve blasphemik buz fırtınalarını bir karabasan edası ile yanında getirmiş, postapokaliptik komünlerin satanarşik insanı. sıkı bir revolterist* ayrıca. ave! diyorum kendisine!

ayrıca okulumuzu desekre etme ayinlerimiz, kurban ettiğimiz bakireler, sıraların üzerine "unholy pen of tenebral curses"larla yazdığımız karanlık runeler ve daha bir çok überblasfemik olay anlatılmaz, yaşanırdır.
cehenneme tatile çıkmış, oradan bol bol iblis hatun(gotik hatun + 1) kaldıracak olan uuserdir. ters haçıyla bakire iblislere bol bol anal impalasyonlarda bulunacak dark knight'tır ayrıca. *****
nickini gördüğümde aklıma eskiden bolca oynadığım revolt oyununu getiren yazar.
sağlam bir black metal dinleyicisi sanırım..
kendisi icin hic bir anlam tasimadigi halde, yabanci basliklara gitmesin diye 666. entrysini kendi basliginin altina giren, revolterismin kurucusu* ultra humanist, sadece antikrist degil antireligionist*, apolitik bir yazar.

ayni zamanda nickimin altindaki 6. entry oldu bu.
(iktidarsiz tecavuzcu'ye dikkatinden dolayi tesekkurler.)*
7 sayisini cok seven, ve 07/17/2007 tarihinde sozlugun saati 17:17 yi gosterirken 777. entrysini kendi basligi altina girebilmesi icin pc saatini sozluk saati ile senkronize eden, ve an itibariyle arsivinden icinde, uzerinde, sozunde, album sayisinda, track listinde, yilinda 7 bulunan muzikleri ayiklayip dinleyen yazar.

"..seven brides serve me seven sins
seven seas writhe for me.."
şeytanın üst komşusu olma yolunda ilerleyen*, revolterism akımını "bulduğunu" öğrenince "oha la o sen miydin yigenim niye söylemedin daha öncene" dediğim, beni de revolterist perspektiften dünyaya bakmaya zorlayan satanarşik başkaldırgaç* *

(bkz: revolterism)
tatilden bir türlü dönemeyen yazar! "eeh! yeter ulan! biz burda pişelim, sitaj mitaj yapalım, sen orada isveçli turizlernen, marji-gothlarlan takıl. adaletin bu mu sato?" denilesi, sitem edilesi yazar. ave! diyorum kendisine. **
tesettürün her yerde yasaklanmasını isteyecek kadar faşist bir yazar. ancak unutmamalıdır ki bugun kamu otoritesi senin yanındayken demokrasiyi çiğneyip koyduğun yasaklar ileride kamu otoritesi başkasının eline geçtiğinde sana yasak olarak geri döner ve sen azını açıp tek kelime edemezsin. ayrıca demoktrasinin ne olduğunddan bir haber ve şeriatın gelebileceğini ciddi ciddi düşünüyor. çok ilginç.

ayrıca bu entryi polemik oluşturcak diye gammazlayacaklara: benim geldiğim yerde faşistlere faşist denir arkadaşım.
x'e x dediği için çaylak edilmiş uuser. velakin x dediği x gerçekten de çok daşhanklı bir xtir. o yüzden ben de susayım.
kendisi demokrat falan filan değildir. hiç bir zaman böyle bir iddiası da olmamıştır bildiğim. ayrıca laveyan-satanist olduğunu korkmadan itiraf edebilecek hatta sergileyebilecek kadar da radikal ve cesur bir insandır. faşist lafından da alınmaz, zira revolterist felsefesi sayesinde hiç kimseyi "iplememeyi", sadece ve sadece kendisi olmayı düstür edinmiştir. sıfatlara ehemmiyet vermez. yani öyle "bak faşizm yapıyorsun arkadaşım" dendiğinde, yani bir nevi vicdanına dokunulmaya çalışıldığında, yola gelecek bir yapıda değildir. zira vicdan, ahlak vs diye kavramlara inanmayacak kadar da makyavelist-pozitivist bir arkadaşımdır. ayrıca post-hümanist ve elitisttir. über insan kavramını benimser.

son olarak siyasetten haz etmez.

not: makyavelizm yada ahlak kavramlarına inanmamak yada antidemokratik olmak güzeldir/kötüdür demiyorum. sadece nötral olarak yazıyorum bu yazıyı.
şeytan değil eticindir. kendisinden 13 yaş büyük sarhoş bir kişiyi summer rocks festivali nde başarıyla kucaklamış , sıkıntıdan ölse de hiçbir şeyi fark ettirmemiş, sonsuza kadar kardeşlik madalyasına hak kazanmış yazar kişisidir.
moonspell sahne aldığında yuvarlak masa toplantısında boynuna zeval gelmesin diye az dua etmedim diyebileceğim iyiliklerin meleği..
benim için en özel insanlardandır. düşüncenin sonuna kadar uyuşmasıdır. nihayet yüzyüze tanışmaktan dolayı onur duymaktır. fransaya gitme durumu vardır. summer rocks ta gerçekten humanist tarafını görmüşümdür.*
an itibariyle 15 günlük çaylak cezası olduğunu öğrendiğim yazardır. * *
haa nee şeklinde verdiği yıldızlı bakınız ile beni gülmekten yıkmış kişidir. zaten okuyoruz takipçisiyiz falan da.. son yıldızları çok güzel oluyor.
tarzı olmasa hatta nefret etse bile anathema konserine gelmesi için nota verdiğim, kabul etti mi etmedi mi bi bilgilendirsin bi zahmet yazarıdır. bak gelmezsen ben de almayım bilet, tek başına gitmek olmaz oraya dediğimdir.
kendisine şu güzel norveç halk türküsünü hediye etmek istediğim yazar:

hey norveçli norveçli
oslo yolları taşlı
gotik hatunlar bir bir gidiyor
revolter'ın elinde ters haçı...
içindeki sözlük aşkı bambaşka olan yazar. öyle ki, yarın computer organization sınavı olmasına, ve şu an p.s. saati olmasına rağmen sözlüğü bırakmamaktadır. (sankim ben de aynı durumdayım gibi ama neyse, çaktırma...)
2008666 yılımı kutlamış, karanlıklardan çıkıp gelen dev satanik böcüklerin her daim yanında ve emri altında olmasını dilediğim ters haçlı antikahraman, dabbetülarz, hatta deccal! ave!
düşüncelerimin uyuştuğu yazar.
fakat hakkında girilen entryleri okuyunca ürktüğüm yazar.
(bkz: 30 bin kurt olduruldu 1 milyon da ermeni/#1939727)
katıldığım yazar.
özellikle bkz.2'ye..
ama herkes anlamaz dostum...türk'ün canı ermeniler kadar kıymetli değil...
galatasaraylılık duruşuyla gönüllerde taht kurmaya başlamış yazar.
son günlerde beni güldüren birçok entrynin altında nickini gördüğüm yazar. (#3289596) bir benzerini ben diyecektim benden önce davranmış klavyesine sağlık.
kadıköy'de emoların tırsarak yol verdiği metal militanı. bıdıcık emocukların yanımızdan geçerken attıkları dürrük yemiş o korku dolu tipik emo bakışları zannedersem ikimiz tarafından da unutulmayacaktır. ayrıyeten beni tekrardan alkole başlatmış lavey misyoneridir. kaka satarizdir.