bugün

ingilizce de seytani anlamina gelir.ayni zamanda 3,4 tane bu isimde black metal grubu vardir.ayni zamanda yeni bir sozluk yazari.muzik bilgisini sozluge iyi yansitan,duyarli bir arkadas.simdiden kendisine hos geldin diyip,basarilar diliyorum.
su sıralar tv de sık sık cıkan popcu sarısın bir bayan.self control u gayet basarılı bir sekilde yorumlaması ile dikkat cekmiştir.
(bkz: love infernal)
playlogic ve edios gibi firmalarin etiketiyle piyasaya surulen, genel anlamda diger fpslerden konusuyla az da olsa ayrilan, kotu bir adami yonettigimiz oyun. webden, dcden veya torrentten indirirken dikkat etmek lazim zira 1,7gb gibi bir dosya indirdikten ve kurup oynadiktan sonra bunun sadece bir trailer oldugunu anlamaniz mumkun lakin i$ i$ten gecmi$tir*.
(bkz: infernal death)
from paris to berlin adlı şarkılarıyla tanınan elektronik müzik grubu..
sözlüğün ender iyi müzik dinleyicilerinden.*
nevi şahsına münhasir müzik zevki olan, pes 5 te kaybetmeye mahkum fakat yılmadan, bıkmadan azmeden, çok iyi bir doktor olacağını düşündüğüm bütün bir yılı 7 gün aynı ortamlarda ** geçireceğim ileride sözlüklerde daha iyi yerlere birlikte çıkacağımızı düşündüğüm 1. nesil yazarım.
ave! diyeceğim ikinci yazardır şu dipsiz sözlükte(birincisi en büyük satanarşist revolter00 tabii ki de). metal anlayışlarımız birbirine paralel gitmektedir. kvlttur, grym og frostbiten'dır.
metal hakkındaki yorumlarımı hoşuna gidin ilk nesildir ayrıca ismi bana ultima onlinedeki bir daemon cinsini hatırlattı.

(bkz: lord of the abyss)

(bkz: infernal)

(bkz: slayer)

(bkz: balron)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.