bugün

şarkılarını dinlerken ne yapıyorsun sorusunu soranlara sanat eseri dinliyorum dediğim grup.
bir kez dinleyince otuz sekiz kere daha dinleyeseniz gelen grup.
(bkz: uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın)
kısık sesle dinlenmeyen gurup.
converting vegeterian ve heavyweight'in yanında neyin iyi gittiğini bilen bilir.
israil de verdikleri konserle adamı çileden çıkaran 'ulaaannn ben nie orda deilim' dedirten muhterem şahsiyetler.
şahsiyetleri yakından tanıma amaçlı biraz bilgi edindim aşağıdadır..

israilli erez aizen ve amit duvdevani (duvdev)'den kurulu infected mushroom çok küçük yaştan itibaren aldıkları müzik eğitimini yaratıcılıklarıyla bütünleştirerek yeni dönem trans müziğin en hızlı yükselen isimlerinden oldu. gruba yeni katılan gitarist erez netz ve baterist silva da vega jardon ile infected mushroom; akustik, elektrik gitar ve ses sapmalarını acid tonları, hafif melodik kırılmalar, aralıksız ritim ve davullar ve muhteşem vokallerle elde ettikleri kombinasyonla daha da zenginleştirdiler ve psychedelic trance ile freestyle electronica sınırlarının ötesine geçen bir müziğe ulaştılar. yaptıkları her albümle müzik anlayışlarını biraz daha geliştiren ve trans müzik kulvarında farklı olduğu kadar başarılı bir konuma yerleşen infected mushroom 2004 senesindeki "i m the supervisor" adlı albüm sonrası dj listelerine üst sıralardan girerek şu an da djmag'de 12. sırada bulunmaktadır.
zaman ötesi müzik yaptıklarını düşündüğüm, ankara ve istanbulda verdikleri konserlerle hayranlarını coşturmuş israil asıllı progressive trance grubu. becoming insane, deeply disturbed dinlenince koparan şarkılarından yalnızca ikisidir.
özellikle becoming insane ile tanınan -ki şahanedir- physedelic trance grubu. israilli iki elemandan oluşuyor. bunun yanında i wish diye şahane bir şarkıları daha vardır. gölgede kalmamalıdır.
ilk once duzeltmek gerekirse yaptiklari muzik turu, goa trance degil psy trance'tir.
Ve gunumuzun kopkopcu gencligi tarafindan kirletilip tamamen bir ticari malzeme haline gelmislerdir.
Trance muzigin ulkemizde maalesef uyusturucu ile anilmasinin nedeni de bu zihniyetin kendisidir.
yeni gelmiş, hoş gelmiş altıncı nesil yazar...
şahsım gibi sadece karşı tarafla alıp veremediği olsa iyi yazarıdır,
en azından bir hakaret olarak yahudi demem hiçbirisine.
(#4609091)

kızdırmışlardır dedik, sinirlenmiştir dedik ama sinir de bir yere kadar...

titreyip kendine gelmesi ve kimin yahudi olduğunu hatırlaması gereken.

sizin nineleriniz bizim dedelerimizi iyi tanır.

hatırlayamadıysan ona sor.
fenerbahçelilerle yahudileri bir tutan insan. hayır böyle bir işe kalkışırken hangi bulgularla hareket ettin, ikisi de aynıdır diyorsun. benim fener ve yahudi deyince aklıma ilk gelen revivo. ama o sizde de oynadı. saatin geç olması nedeniyle kafası iyidir diyoruz ve devam ediyoruz.
fenerbahceliler cetesinin gazabına uğramasından korktuğum yazar.
bir müslüman galatasaray'lı olarak beni de yahudi, fenerli, afyonlu katolik gay taş fırın ustası falan yapmış candır. kendisine selam ederim, kesinlikle yahudi diye nitelendirilmekten değil, olmadığım bir sıfatı üzerime yapıştırdığı için selam ederim, neşe'nin, oya'nın, arzu'nun, kaya'nın da selamı var aynen iletirim. yenge'ye de çok selam söylediler abi.

edit:ulan adamı da tanımıyorum, hayatımda bir satır konuşmuşluğum yok iyi mi? hehehe
(#4608510) nolu entry'siyle sıçmış, benim de gülmekten altıma sıçmama neden olmuş yazar. şalom lar
o yahudi, bu ermeni, bu fenerli, bu afyonlu diye yazar fişlemeyi, üstelik haksız yere yaparak katkı sayanlar tarafından pek bir sevilen balon. pek şikayetçi görünmüyordu o zaman, kendisine tavsiyem, her sünnetli gördüğünü yahudi sanmasındır.
"5 dakikada nasıl çaylak oldum?" isimli kitabın yazarı.
sözlükteki neye hizmet ettiği belli olmayan saçmasapan bir küfür yasağı yüzünden çaylak olmuş yazar.
acı kaybımızdır, sözlükteki yahudiler seni asla unutmayacak..
(bkz: converting vegetarians)
winston silver için eyvallah dediğim fanatik galatasaraylı.
galatasaayli yazardir. galatasarayla ilgili guzel yazilari var.
entry ve nick uyumu denen şeyin mükemmel yansıması.

(bkz: mantar)
(bkz: mantar kafa)
30 ocak'daki cenazesinde arkadasından hiç kimsenin ağlamamış olduğuna şaşırmadığım merhum yazar.
kisileri tanimadan onlarin hakkinda yorum yapabilen hazreti mantar.

edit: bakiniz.