bugün

israillilerdir.
Güzel grup. Kötü albümleri yoktur.
tarlabaşı'daki hap fiyatlarını arttıran grup.
13 Nisan 2019’da istanbul Life Park'a geliyorlarmış mantarları hazırlayın*
deep house ya da house müzik kadar düşük bpm'de müzik yapmadıkları için herkesin kafasının kaldıramayacağı bir gruptur.

ben severek dinliyorum psy go!!
bugün dost meclisinde paylaştığım an patlamalık ergen müziği değil mi bu diye tepki almam bir oldu. deep house ya da house dinleyicisi nedense bu grubu içselleştirmekte güçlük çekiyor diye düşünüyorum.
açıldığı anda burna otomatik olarak ot kokusu gelen grup. semizotu falan tabi lan manyak mısın.
israil'in Natalie portman'dan sonra dünyaya kazandırdığı en güzel şey olabilir bu grup. Heavyweight'ı loş ışıkta kulaklıkla dinleyince uzun süre başka şarkılardan keyif alamazsınız.
2003-2008 aralığında bunu dinlemek su içmek gibiydi..

hala çok sevsem de dinlemekten kaçınıyorum..

çünkü yine neler neler çekiyor canım..
psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız;
zinde tutar.
Adamı uçurur.
psychodelic trance da baya iyiler
kazabubu parçaları baya sağlam.
insan olmayan adamlardır. Hastasıyız.
with artillery şarkısında 3:18' inci dakikadan sonra coşturan grup. ayrıca bazı klipleri ürpertici olabiliyor.
ilk görüşte sol frame'de black metal grubu ismi sanıp heyecanla açtığım ama büyük hayal kırıklığı yaşadığım durum. niye benzettiysem o da ayrı bir durum.
artillery şarkıları muhteşemdir. becoming insane ise evin içinde bağıra bağıra ''aym bikamin inseeyn!!'' diye bağırtır. her gün bir doz alınması gerekir.
çok iyi yaa abi
diye tepki vermenize sebep olur.
ama adamlar gerçekten iyi
kabul edelim.
nerede o eski müzikleri dediğim grup.
Mushroom mantar demek. Gerisini bilmiyorum.
efsanevi parçaları olan gruptur.

trance üzerinde çalışmaları söz konusudur ve en çok psy trance dalına odaklanmışlardır.

en gözde parçaları şüphesiz heavyweight ve psycho ve suliman'dır.

bitmez saysam. becoming insane ve converting vegeterians parçaları da efsanedir ayrıca.
bünyede kimi zaman zıp zıp zıplama isteği uyandıran grup.
b. p. empire albümünü sevdim dinledikçe. converting vegetarians baştan sona dinlenir, kilitler, bırakamazsınız. yorar, yine dinlersiniz, tekrar bağlanırsınız.
heavyweight şarkısı trance kafalarında çok hoş gelebilir bi yerden sonra çok feci kilitleyebilir.
zamanında bilen tanıyan çok az insan varken şimdi neredeyse her yaştan insanın duyduğu, dinlediği, bazı şarkılarında beni anlatıyor diye duygusallaştığı grup. yaşlandık be sözlük.
gece gece akıllara yine o efsanevi parça gelmiştir. http://www.youtube.com/watch?v=i4lMO4vM5Cc
güncel Önemli Başlıklar