bugün

çok eskilerden bir bisiklet markası... radyosu falan da vardı bu bisikletin... döneminin teknoloji harikasıydı...
dördüncü nesil yazar *
özgür sözlük'ün gururu.
bilekleri ağrıyan yazar.

dün 1.584 oy vermiş.
biricik oğlunu çok seven, aile babası yazar.
oyladigi her entryi okuyan biri olarak iddia ediyorum ki, bir haftada altibin kusur entry okunup, oylanamaz. seri calisiyor anlasilan kendileri. bundan sonra okuyacagim bakalim vakti kaliyorsa oylamaktan, neler yazarmis?
alçak gönüllü olduğuna kanaat getirdiğim yazar.*
epeyce entry giren yazar. oğluna adeta tapan ve ona bir kardeş kazandıracağına inandığım aile babası.
pozitif insan örneği;

(bkz: #2852597)
(bkz: fenerbahce icin en buyuk zafer/#2854122)

acmis oldugu basligiyla, taraftari oldugu takimin, en buyuk amacinin ne oldugunu yazmis; bir nevi kendi kazdigi kuyuya dusmus yazar. selam ederim. bu arada fenerbahce hic avrupa da filan da oynamasin, galatasaray i yendikce, kupa versinler; gol sayisi arttikca da, kupanin heybeti artsin...

(bkz: akil fikir)
(bkz: seri arti oy veren melek)
(bkz: seri eksi oy veren ibne)

ikisinden birinin,ya da her ikisinin olabilme ihtimalini bunyesinde barindiran zat.

edit:ikinci ihtimal,bir grup kendini bilmez disinda hic kimse icin gecerli degilmis.*
sözlüğün faydası nedir? dersen; aha budur derim.

anlaması zor adamdır. tanımadan uzaktan yorum yapmanın büyük bir hata olabileceğini, içindeki eksilmeyen tüm iyi niyetiyle bana hatırlatan kişidir.

ve en önemlisi, ne kadar farklı düşünsen de, ne kadar farklı hissedip yaşasan da, bu ülkede aslında herkesin çok güzel tartışabileceğini/anlaşabileceğin/anlayabileceğini birebir yaşatmıştır bana.
seri artı oy veren melek efenim kendileri, okutturan yazar.
israil'in ortadoğu'daki terörüne takmış yazar. birinin bunları yazması lazımdı, eline koluna sağlık.
(bkz: satilla katliami/#2886945)
(bkz: gazze de insanlik ayibi/#2886561)
oylamayı eksik etmeyen, en asil duygunun yazarı.
kafayı sosyalist devletlere takmış yazar. pis gominist kişisi. *
sovyet sosyalist cumhuriyetler hakkında insanları bilgilendirmeyi kendine misyon edindiğini düşündüğüm yazar kişisi.
türk takımlarının avrupada neden desteklenmediklerini ortaya koyan yazar. bu günden sonra türk takımları arasında galatasaraydan başka takım tanımam.
(bkz: forza sevilla)
an itibariyle izmir sokaklarını gezen ve izmir i çok beğenen yazar.

edit: 10 dakikalığına internet cafeye uğranılıp bu entry yazılmıştır.
başka bir sözlükten tanıdığım bir dost, bir kardeş. işin enteresan kısmı benim imper'le hayata bakış açım, siyasi düşüncelerim taban tabana zıt. üstelik o bir fenerli. bunlara rağmen insanlığı ve nezaketi ile takdirimizi ve sevgimizi kazanmış bir insan. kendisine buradan da saygı ve sevgilerimi iletiyorum. sağolasın birader...
beraber çay içme imkanı bulduğum abim, ayrıca moralini bozmuş birileri aman diyim.
abilik kavramının hakkını veren, insanları seven, küçük büyük herkese saygı ve sevgi besleyen, damarına fena halde basılmadığı sürece sinirlenmeyen süper insan. * *
filistin konusundaki duyarlılığına hayran olduğum yazar.
#3100953 nolu entry'si ile şahsıma edilebilecek en büyük hakareti etmiş yazardır. "90-60-90 fiziğine sahip izmirli bir taş bebeğe yakışıklı demek de neyin nesi efendi?" deyu çemkirme isteğimi ayyuka çıkarmıştır.

ya da vazgeçtim lan. sen ne dersen de abi. hastayım sana iki buçuk yaşımdan beri. abi dediğime bakma. ağız alışkanlığı. seviyorum seni. *
bir yıl önce "abi sözlük sözlük diyorsun nasıl birşey bu" derken, bir sene içinde #3123098 gibi bir entry girebilecek bir yazar olmuş kardeşim. helal olsun...