bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yanında verilen mighty mouse da bir tasarım ve işlevsellik harikasıdır, ayrıca kendisi renksizdir, tabiri caizse bembeyazdır.* appleın o harika tasarımlarda baş rolü oynayan renktir* imacler de. G5 işlemcisi gerçekten çok hızlı ve güçlü bir işlemcidir. daha da performans arıyorum ama mac'den vazgeçmem diyorsanız intel dual core işlemcili imacler ihtiyacınızı karşılayacaktır efendim.
    1 ... imac
  2. 2.
    metallica delisi bir sozluk yazari daha.hos geldiniz efendim.
    ... hexagram
  3. 3.
    sözlüğe bilgi girişi yapalım kampanyasını hatırlatmak istediğim yazar kardeşimizdir.
    ... the kene
  4. 4.
    açık sözlü bir yazardır.
    ... dukur
  5. 5.
    kendisine neden sözlüğe bilgi girişi yapalım kampanyası nın hatırlatıldığını anlamayan yazardır. zira entrylerim incelendiğinde birisi(ki o da moderasyon tarafından silindi) dışında sözlüğe bilgi girişi yapalım kampanyasının hatırlatılmasını gerektirecek bir entryimi bulamadım.
    -1 ... imac
  6. 6.
    kanımca esrayı kıskanan yazar.

edit : kanımca esra gibi bir kızla hiç beraber olmamıs yazar.
    (bkz: esra supersin)
    -1 ... ümit
  7. 7.
    erkek olmasına rağmen karşı cinsi nasıl kıskanacağını düşünen yazar. aynı zamanda böyle başlıklar gırla giderse* bok atanlara karşı uludağsözlüğü savunamayacak yazar.*
    1 -3 ... imac
  8. 8.
    birinci nesil, gerizekalı olmayan yazar. ikisini birden nasıl beceriyor anlamış değilim. mesela ben de birinci nesilim ama gerizekalıyım. ilginç şeyler tabi bunlar.
    4 ... arjen robben
  9. 9.
    imac a olan saygımdan dolayı bişey demek istemıyorum.
    (bkz: sittir git)
    -1 ... ümit
  10. 10.
    insan olmanın hiç de o kadar kolay olmadığını bize bu gece gösteren kişi. demek ki neymiş , insan doğup zamanla özümüz hayvana kaçabiliyormuş. teşekkürler imac. iyi uçuşlar.
    2 ... witch