bugün

ya arkadaş şaka sandım. gerçekmiş ya la. adam daha dün geldi tesislere bu nedir?

http://spor.mynet.com/gen...tm_campaign=haberwallpost
abd yakında "Gençlerbirliği'ne özgürlük getirmek için Türkiye'ye girdik" diye aciklama yaparsa şaşırmam. bela mısın amk defol git. senin yüzünden savaş çıkacak.
kafayi yedi zahir. artik bu takima kimse hoca olarak gitmemeli.
bu sene takımı küme düşer bu kafayla...

(bkz: federasyon göreve)
bu bunak ne ayak ben hala çözemedim ruh hastası galiba derhal gençlerin başından siktir edilmeli.
Gençler'i küme düşürüp bırakacak herhalde görevi...

Yılmaz Vural'da düşürürdü ne güzel tam Adamı , niye kovdun ki ?
sırf 1977 yılından beri görev yaptığı için kamuoyunca başarılı ilan edilmiş kulüp başkanı.

gençlerbirliği'nin son 10 sezondaki en iyi derecesi 6.lık, o da 8 yıl önce. o sezondan sonra takım hiçbir zaman sezonu 9. basamak üzerinde bitirememiş; üstüne zor bela kümede kaldığı sezonlar da cabası. avrupa kupalarına en son 2004 yılında katılmış, onda da yunan egaleo takımına ilk turda elenip gitmiş.

memlekette stadta istifa diye bağırıp kulübün tesislerini basan taraftarın yoksa başarısız olduğundan kimsenin haberi olmuyor.
görsel
bir ara klopp "başkanım türk olsa buralara gelemezdim." demişti, bu adam da "adam haklı, bunun önüme geçmeliyiz" filan demişti. şimdi ise bu sezon 5.teknik direktörünü bekliyor.

tanım:hobi olarak teknik direktör kovan başkan.
Tekdiksen'in protesto edip daha teknik direktör gondermemesi gerekir. Bu ne lan oyuncak mı bu iş?

Ekleme: tekdiksen güzel uydurma oldu.
sonunda kafayı yedi,

günlük hoca tutmaya başladı.
(bkz: son teknik direktör bükücü)
Aslında Türkiye'nin en iyi altyapısına sahip 5 takımdan biri olan Gençlerbirliği'nin başkanı ama tek sorun o takımın başında böyle bir futbol katilinin bulunması.
Tüm spor kulüplerinde yapılmayanı yapmıştır. Gençlerbirliği kulübünü borçsuz bir şekilde idare eden, ekonomik davranarak uygun transfer harcamalarını gerçekleştiren, sonucunda kar elde etmeye çalışan bir külup başkanı değil aynı zamanda kulübün sahibi. Eleştirilerin dışında örnek alınması gereken yönetim biçimi.
gençlerbirliğini gençlerbirliği yapan adamdır.. kimsenin eleştirmeye hakkı yoktur. 26 yıldır süper ligden düşmeyen taş gibi bir takım yaratmıştır.
1978'den beri başkan olan kişi. 1978'den beri...

vay amk!
Gençlerbirliği Kulübü'nün 82 yaşındaki başkanı. baypas ameliyatı olmuştur.

http://www.cnnturk.com/sp...lhan-cavcav-ameliyat-oldu
Hakkaniyet gereği maçları osmanlı stadında oynamaları gerekiyormuş.
Hangi hakkaniyet?!
GENÇLERBiRLiĞi ni kaç yıldır yönetiyorsun; ama hakkaniyet gereği takımına adam gibi bir stad yapamıyor musun diye sorarlar adama?!
https://twitter.com/petek...status/769277971047866369
Son kurbanı ibrahim üzülmez olmuştur. Keşke takımı küme düşse. Evet.
o ne biçim soyad lan. asdasd.

gençlerbirliği kulüp başkanı imiş.
görsel
Hocasavar.
(bkz: old school aziz yıldırım)
ilhan Cavcav: "Ümit Özat ile daha evvel çalıştığımı zannediyordum. Ama çalışmamışım. Ben de yaşlandım artık."