bugün

içi dışı bir erkektir

görsel
Yakışıklılığın en büyük kriter olduğu tasarıdır.

Biz çirkinler ölelim mi ulan!*
görsel
Gonul kimi severse ideal odur.
idealar dünyasında yaşamaktadır. kendisiyle bizzat tanışıp görüşen tek kişi platon da ne yazık ki bize tarif edemeden uzun bir süre önce aramızdan ayrılmıştır efendim.
Kendi basinin caresine bakan, oz guvenli, muhabbeti guzel, mutevazi, egodan uzak duran. Bence budur.
Sevdiği kadını kızı elinden tutup kendine çekip ve bir ömür bırakmayacak erkektir.
her şeyden önce iyi sikecek.

doğanın kanunu bu, iyi nesil, güçlü erkekle çiftleşmekten geçiyor. doğada görüyoruz dişiler güçlü erkeğe veriyor.

erkek dediğin bir cinsiyet, bunun insanı hayvanı yok.

sikip çoğaltma katsayın ne kadar yüksekse o kadar ideale yakın bir erkeksin demektir.
https://clyp.it/ted0vlke
Efendim?
yoktur.
ideal insan da yoktur. hatta yer yüzünde ideal sanılacak her hangi bir yaşam formu da yoktur. çünkü yaşam ideali değil karmaşayı sever. ideal dediğimiz kalıplar biz insanların matematiksel olarak yarattığımız ölçülerdir. etrafınıza bir bakın ve Allah'ın ne kadar çeşitliliği sevdiğini görün.
Kadın ruhu asla tatmin olmaz. Oldu ya, dünyadaki en mükemmel erkeği de getirsen bir zaman sonra yine onda eksik bir şeyler bulur ve mutsuz olur. Çünkü kadın; olumlu, güzel şeylere değil, olumsuz şeylere odaklanmaya programlanmıştır.

Bir erkek misal bir kadına baktığında aklından, kadının sahip olduğu güzel şeyler geçer ; gözleri ne kadar güzel, saçları hoş, tatlı...beğendiği şeylere odaklanır.

Kadın ise erkekte gördüğü, sevmediği şeyleri görür ilk olarak ; boyu da kısaymış, elleri de çirkince, dişleri sarı...
soruları alayım?
Evine, ailesine, çocuklarına bağlı ve eşine aşık.
Twitter'daki bir gacının listesi:
- esmer olacak
- en az 5000 tl maası olacak
- arabası olacak
- evi olacak
- en az 1.85 boy olacak
- gamzeli olacak
- yakısıklı olacak
- kedi gibi olacak
- cok konusmayacak.
twitter'da kriterleri açıklana açıklana bitmeyen erkektir. yeter ulan dedirtti en son. öyle bir liste yapıyorlar ki ben bile arzuladım anasını satıyım düşün artık. *
iş hayatında başarılı, çevresine karşı merhametli, mizah yönü kuvvetli, ilişkisinde romantik, yatakta panter olan erkektir.

ideal erkeği mi arıyorsunuz ?

(bkz: saplamaci)
sevdiğim erkektir.. onda ne özellikler varsa ideal odur..
Masaya yumruğunu vurduğunda ses çıkartan, bir bakışıyla içten içe korkutan, kıskanan ve sahip çıkan erkek.
Ideal erkek ve kadin yoktur tercihler vardir.
Bu kutsal görev için kendimi öneriyorum.

(bkz: gora)
Konu insansa, idealize etmek pek de sağlıklı bir yöntem olmayacaktır. Herkes birbirinden farklı özelliklere sahip. ideal denilen şeyleri yüzyıllardır filozof bozuntuları konuştular. Konuştular fakat hicbir zaman o ideal düzene bizleri ulaştıramadilar.

ideal erkeğe de ulaşamayacaksınız. Kendinize en uygun erkeği bulmaya çalışın. Yorulmayın boşuna.
bu tanıma göre (bkz: dodiyez1)
hayatını tamamen sevdiklerine adayan erkektir.
belirli bir kalıp çizilemez buradaki ''ideal'' için. herkes kendisine en uyumlu ama zıtlıklarıyla da kendini tamamlayacak birini ister. bu yüzden de kişiden kişiye göre değişen bir tanım bu.

ama hamuru iyiyse aşkla yoğurursanız iyi sonuçlar elde edersiniz.
seven, sevilen erkek şekil alır.
180 ve üstü boy
En az 75 kg hacimli
Yağ oranı %17'nin altında
Dişleri düzgün ve gülüşü güzel
Sadık, cesur, güçlü, yakışıklı ve
Maaşı 4500 tl nin üstünde erkektir. Evet.