bugün

Altında evde ki küçük çocuklar tarafından yine mi geldiniz siz ulan barındırır. Kimi yetişkinlerde de gözlenir. Yine beklerizle kardeş cümleciktir..
Yazar adaylarını karşılayan ilk ekran dostudur. Hoş bulduk.
Bazen gerçekten hoşgeleceğini bildiğimiz bir insana bazen de gelişiyle acı çekeceğimizi bildiğimiz bir insana deriz hiç de objektif bi kelime olmamasıyla beraber yine de herkes hoşgeldi bu nacizane hayatıma.
hoş geldin geçsene içeri . yok geçmiyeyim maya var mıydı ?
uludağ sözlüğe üye olunca karşıma çıkan ilk yazı.
teşekkürler.

bir yere girerken size söylenen sözdür.

bu söze hoşbulduk diye karşılık verilir.
sözlüğe yeni üye olunca ilk yazılan sayfanın başlığı.
sözlüge kayıt olduktan sonra otomatik yönlendirilen sayfadır.
hoşbuldum kelimesi ile cevap verilesi bişey.
hoş geldim sefalar getirdim mi bilemem. ayrıca şimdiden çaylak olmuşuz.
Klasik ve samimiyetsiz bir karşılama cümlesidir.
"hoşgeldiniz ama eliniz boş geldiniz...."
*~
iyide siz uludağ yöneticileri hoş geldiniz diye güzel bir şekilde karşıladınız ben hoş buldum fakat sizin bu usta yazarlarınız aynı hoşgörüyle karşılayaklarmı acaba şimdiden üzülmeye başlamışlardır bile herhalde.
*~
--spoiler--Bakalım ne kadar doğru söylüyorsunuz uludağ sözlük yöneticileri gerçektende beni kalan entry lerden sonra çaylaklıtan ustalığa çıkaracakmısınız. Ben pek inanamıyorumya

--spoiler--
Eee daha yetmedimi çaylaklık için bu kadar entry tamam o zaman bizde devam ederiz yetene kadar. Yapacak bir şey yok. Bizim foterlinin dediği gibi.
Tamam hoş bulduk şimdi hangi arkadaşlar beni takibe ve hoş karşılamaya hazır acaba varmı yüreği yeten beni takip edebilecek çaylak yazarlar kitlesi.
Tamam hoş bulduk şimdi hangi arkadaşlar beni takibe ve hoş karşılamaya hazır acaba varmı yüreği yeten beni takip edebilecek çaylak yazarlar kitlesi.
Zaten doğma büyüme Bursalıyım uludağ sözlük şart.
Yalancı bir gülümsemeyle söylediğimiz yalanlardandır, bilinir ki hoş gelmediler.
güzel karşılama ama daha güzel bir sayfa veya ilgimizi çekebilecek şeyler gösterilerbilir.
kapıyı açınca hoşlanmadığınız birini görünce, gülümseyerek "hoş geldiniz" derken içinden yine geldi tipini.... diyebilmek
Pek hoş olmadığınız zaman bile sizin için söylendiği zaman yüzde bir sırıtma oluşturan sözcüktür. Bayramlarda milyonlarca kez söyleyebilme kapasitesine sahibiz biz Türkler olarak.
hoşgeldin bizim dilimizde bixêrhati demektir saygılar.
tercihen kullandigim hoscakal sozcugunun ve sebnem ferahin ayni adli sarkisinin calinmasini saglamanin ilk asamasini susleyen kelime òbegi.
güncel Önemli Başlıklar