bugün

entry'ler (99)

80 kiloluk kızın balık etliyim demesi

(bkz: 80 kiloluk balığın kız gibiyim demesi) balıksever olarak tercih ettiğim kızdır.

mesaja bilerek geç cevap veren kız

Vurduruyordur net.

adı kalıcı dövme yapılan kızın terketmesi

Mümkünse kızın billlur isimli olanı tercih edilmeli. Gittiğinde cower yapmaya gerek kalmadan ismin ikinci anlamıyla mutlu mesut yaşanılası. (bkz: pastoral)

anın görüntüsü

görsel
Asayiş berkemal

telefonda iki dk da terk eden sevgili

Muhtemelen telefonda başlayıp telefonda biten ilişkimsidir.

diyarbakırı gelişmemiş ve terör şehri zannetmek

kime göre neye göre diye sorulası.

otostopla bir haftalık doğu karadeniz turu

Arkadaşımla planladigimiz turdur efendim.Şöyleki, sinop üniversitesinde okuyoruz ikimizde ve bu hafta sonu okullar açılıyor. malum dersler hep gec baslar ve biz de bynu değerlendirelim istedik. sinop tan yola cikip en az parayla full otostop ile batuma kadar gitmeyi planladik. Turumuz bir hafta surecek her ile ugramayi düşünüyoruz. Tqbi artvine direkt bir otostop olursa da once batuma gieip dönüşü il il yapmayi da düşünüyoruz.

hastası olunan sözler

bana aptalca hayaller pesinde kosmayan bir kalo gosterin. ben de dize mutlu hir insan gostereyim.

izmir de yunan radyosu çekmesi

Artvin'de Gürcistan radyosu çekmesi kadar doğal olandır.

hayatın mottosu

yaşamimiz boyunca rehber olacak, bize deger katacak olandir. Merak edilesi aranip bulunasi.

kızların hoşlandıkları kişiye açılmaması

tespitdir. ibret alınmıştır. sağolasındir.

mazlum çimen

feryadı isyanım parçasıyla beni kendisine mest eden değerli şahsiyet.

sahibindenden alışveriş yapan iktisat mezunu

akıllı insandır. sıfır alacağı bir ürünün çok az kullanılmışını veya hiç kullanılmamışını daha az paraya alarak bölümünde master yapmışcasına haz alacak olan gönlümün efendisir.

on beş tl ye tıraşı çok bulan insan

az önce şahit olduğum hezeyandır. gece tıraş olup sabah odama nasıl olmuşa gelen arkadaşımla aramızda geçen konuşmada berberin çok aldığını ve saçını dahi yıkamadığını duyduğumda ben de hak vermedim değil.

acının sizin için anlamı

deneyim.

kitabı okuyup tanıtım videosunu çekmek

yeni dönemde yapmayı planladığımdır. Şöyle ki 52 hafta var her hafta iki kitabı alıyorum okuyorum ve tanıtım videosunu çekip youtube da yeni açacağım kanalıma yüklüyorum. Üniversite okurken yapılabilecek en faideli aktivite gibi görünüyor. ilk başta romanla başlamak daha mantıklı geldi bana sonra psikoloji, şiir, ontoloji vs gibi kitap türlerine yönelmeyi düşünüyorum.

yüzüğün ederini verip yüzüğü almayan suriyeli

yanlış duymadınız. olay Amerika'da yaşanıyor.Bir kadın acil para lazım diyerek yüzüğünü bozdurmak istiyor. bu arada Suriyeli genç kuyumcuyla kadın arasında geçen diyalogda kadın yüzüğün annesinin hatırası olduğunu söylüyor. kuyumcu bir müddet yüzüğü inceledikten sonra ederini ve yüzüğü kadına uzatıyor. kadın şok oluyor bir yandan ağlıyor bir yandan da Suriyeli kuyumcuya sarılıyor. Olay çoktan gündemdeki yerini almış.Bu olaya en çok sevinen Avrupa olmalı. eğer becerebilirlerse Suriyeli mülteciler için yeni rota Amerika.

fetö kapsamında eşi dostu tutuklanan yazar

merak ettiğimdir. Gülen bebeklerin bile hakkında soruşturma başlatıldığı bir dönemde yazarlar ve sevdikleri ne haldedir acaba demekten kendimi alıkoyamadım.

ilahiyattaki ataist kız

iki sene sonra fakültemde bir ateist olduğunu öğrenmemle beni dumur eden kızdır.

yaz okulu

içinde bulunduğumuz saçma salak sistemdir.