entry'ler (19)

un kurabiyesi

1 paket margarin, 1 fincan sıvı yağ, 3 kaşık pudra şekeri, 3 kaşık buğday nişastası ve alabildiğine unla yapılan fırında düşük derece ve az süreyle pişirilen ardından pudra şekeriyle donatılan hafif kurabiye çeşididir.

^en sevdiğim kurabiyeyi kendim yapabildiğim için ayrı bi mutlu oluyorum^

sabah kırık bir kalple uyanmak

kalbini kıranı hayatından çıkarsan sorun kalmayacak aslında ama inatla ona tutunmaya çalıştığımız için her gün daha da yıpranıyoruz.

okulda entry giren liseli yazar

tam bir ulu aşığıdır. mekan fark etmez entry girmesi için. kendimi gördüm sanki ^^

hayata fon müziği yapılabilecek şarkılar

cayetano - fairy tales
yeni keşfettiğim muhteşem şarkı. dinlemeniz şiddetle önerilir

yazarların babalarının rehberdeki adı

'babisko.
biraz ikoncan hitabı gibi durabilir ama özellikle babadan bir şey isteneceği zaman bu hitapla seslenince adeta tatlılık abidesi oluyoruz kızlar.
aranırken bu kaydı görünce de bi tebessüm oluşur ya hani. *

ilk buluşmada teklif etmenin doğruluğu

o kadar mı sevgiliye açsın be kardeş diye sorulur. doğru değildir.

arabaya kalca atmak

yapmayın etmeyin. ölmez sürünürsün benden söylemesi.

arabaya kalça atmak

o anda hiçbir şey anlamıyorsun ama 3 dakika içinde bir yanma bir sızı sorma gitsin. oluşan kırığın iyileşmesinden ziyade sıkışan sinirler sıkıntı. aylarca hareketsiz yatmak ve hiç bitmeyen ağrılar cabası. "hep böyle mi kalacağım yoksa" düşüncesi yer bitirir insanı. aradan 1 yıl geçtikten sonra arkadaşlarının sana bu sıfatı takmasını gülerek hatırlarsın. yine de kafanı kır ama kalçanı kırma derim

hayatı kendine zorlaştıran insan

hiç durmadan düşünen insan. yaptığı hareketin 5 saniye sonra yanlış olduğu dank ettiyse 5 saat onu düşünür, birini kırdığını düşündüyse bunu nasıl düzelteceğini düşünür durur. halbuki karşısındakinin umrunda değildir. Oha bunları yaşadım ben (kihkih)

taksiciye ben buranın yabancısıyım demek

taksicinin duymak istediği harikulade cümle. duyduğu an "işte bi sazan daha düştü, ben bunu en uzun yoldan götüreyim de gelsin paralar" düşüncesi belirir. bıyık altından güler ^.^

sevdiğinizi belli etmeyin direkt söyleyin

sevme abi ya sevme. bin pişman olacaksın bak burnundan getirecek o sevgiyi. iş işten geçtiyse kalbini çoktan çaldırmışsan otur aç bi müzik sevginin geçmesini bekle. hiç açılma.
hevesini almak istiyorsan git sarıl bitsin gitsin. \o/

sevgiliyi öperken ona seni seviyorum demek

düşününce, kalbini yumuş yumuş yapan aktivite. bunu hala yaşayamayanlar olarak gelin bi dernek kuralım dostlar*

baş ağrısına çözüm önerileri

çok düşünme yeter, bir de uyumaya çalıştın mı tamamdır, yani eğer bir sıkıntıdan dolayı ağrı olduysa. bir de cayetano- fairy tales dinledin mi, kış kış baş ağrısı ~

fanatik kız iticiliği

sevdiği erkeğin gözüne girmek için bi tarafını yırtan kızın son çaresi fanatiklik. yapmayın komik oluyor arkadaşlar

ölmek için 3 kolay yol

sevgilinin doğum gününe giderken arabaya kalça at. ölüp geri geliyorsun ama geri kalan hayatında ölü gibi oluyorsun. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=DhUsxT_7W9U)

ilk buluşmadaki bakış

her şeyin ya başlayacağı ya da biteceği bakıştır. heyecandan bacaklarınız titrerken sonrasında bu heyecanın boşuna olduğu kafanıza dank edecektir ama o an sizden mutlusu yoktur.

evlenilecek erkek

zamane gençlerinin bütün kötü özelliklerinden kendini sakınmış, bulunduğunda paket yapılıp evde saklanacak erkek. Kim kaybetmiş ki biz bulalım

uludağ sözlük kızlarının saç renkleri

söz konusu göz olunca "ya ben renkli göz severim sen kahverengi gözlüsün" diyerek yabana atılan renk: KAHVERENGi.

hoş geldiniz

"hoşgeldiniz ama eliniz boş geldiniz...."