bugün

Üye yap butonuna bastığım anda kendimi bulduğum başlıktır. Ne diyelim hoş bulduk sözlük.
söyleyenin, az sonra hafif meşrep bir türk sanat musikisi eserine başlayacağını hissettiren ifadedir.
Bu başlığı görmem ile bu sözlüğün misafirperver olduğu kanaatine vardığım sözlük.
Hoşbuldum. Yeni üye oldum. Caylakken 40 karakterden fazla olacakmis entry o yuzden fazla yazmak zorunda yim
I see nice (Hoş gördüm) şeklinde cevap verebileceğim entry. Ya da thank you da denebilir. i'm glad to be here da alternatiftir.
hoş bulduk efendim ne kadar da hoş bir karşılama ile biz çaylakları mutlu ediyorsunuz.
interaktif bir sözlükmüş, ilk entry' m hoş bulduk olsun o zaman hem tanım da yapmış olurum dolaylı yoldan.
Üye olur olmaz bu başlık çıktı. Teşekkürler sayın yöneticiler.
ne iyi ettinizde geldiniz..Muhabbetimiz bol olsun..Baki kalan bu kubbede bir hoş seda imiş... miş
nezaketen söylenen karşılama cümlesidir. hiç hoş gelmemişse bile denir. (bkz: misafir çocuğu)
iyi karşılamak, memnuniyetle karsılamak, hoş karşılamak.
sa ne haber millet bakalım neler yapılıyomuş.....
boş geldiniz niye geldiniz ki diyesi geliyor insanın bazen.
bir sürü şarkı, film, program adıdır. ayrıca hoş karşılama sözüdür.
merhaba sözlük ahalisi açılın by zenci geldi....
"Hoş bulduk yavru kurt." diye cevapladığım karşılama cümlesi.
Karşılama sözüdür. Teşekkürler. Hoşbulduk.
hoşbulduk uludağ ana! 40 karakter kuralı varmış burda. Gülücük de koyamıyomuşuz.
Selam genler neler yapıyorsunuz bu saatde yadin artik.
Samimiyetsizlik resmen kalkın gidek aq demek geliyor içimden.
Hoşbulduk canım, 40 karakterden az karakter giremiyormuşuz, bunu yazarken 40 oldu galiba selam abiler ve güzel kızlar.
hoşbuldum teşekkür ederim nasılsınız? ben iyiyim, teşekkürler
-yalandan, yalakalık amacıyla söylenen, ticari sebepler taşıyan menfaat cümlesi...
Sezen aksu nun müthiş duygu dolu şarkısıdır.
genelde hoş bulduk diye karşılık verilen cümledir.