bugün

entry'ler (129)

sevgiliye ilk doğum günü hediyesi

ey sözlük, 21 yaşında hayatımda ilk defa bir kız arkadaşım oldu, hep odun olan ben yeşermek, tüm yeşilliğimin karşısında bile fotosentezi bırakıp aşkla yaşamak istiyorum. sevgilimin ilk doğum günü yaklaşıyor, bu insan olmaya dair bekareti yeni yeni bozulan naçizane benci'ğe bir öneri, hatta fazlası, bir kadın tavsiyesi talep ediyorum sizlerden...

sevmek mi güzel sevilmek mi sorunsalı

ayrılık olmayacaksa sevelim sevilelim.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

hemen hemen şimdi sönmüştür.

tecavüz edenler orospu çocuğudur

küfür mizahı doğurur, kabullenmeyi kolaylaştırır, bunlar düpedüz tecavüzcüdür daha ağır hakaret var mı ?

allahın emri ile kız isteyen ateist

allahın emri ile istenen ateist kızdan hallicedir.

sabah sabah uyandırmak için 10 tane mesaj atan kız

derler ya, derdini s....

bilgi içerikli entry

içeriği güzel entrydir.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Slayer - Raining Blood.

dabbe 6

bir boku beceremedik gitti...

öğretmenlerin aldığı maaşın haram olması

son 6-7 yıl içerisinde herhangi bir lisede ziyaret için dahi bulunmuş herhangi birinin, çoğu öğretmen için doğru olduğunu düşüneceği önermedir. zira dar pantolon, dekolte, makyaj öğretmenliğin temel gerekliliği olmuş gibi duruyor ve evet her iki cinsiyetten de bahsediyorum...

okunan kitap sayısı

az okumadım, bulduğumu elimden geldiğince okumaya çalıştım hatta okuyamadığım varsa, hakkında okudum. ancak "öğrendiğim" ne varsa kişisel tecrübelerimden gelmiştir. ne yazık ki onların sayısı da bir elin parmaklarını geçmez...

org çalmaya başlamak

ev arkadaşımın org aldıktan sonra karar verdiği eylemdir. son çare sözlüğe bir danış, bilen bir üstadı varsa yol gösterir belki, ricasını kıramadım. nereden başlanır bu işe ?

türk futbolunun bitme sebebi

çarşının icinde küfür bulunduran belli başlı bazı bestelerinden çıkarım yapılarak bulunabilecek nedenlerdir...

yazarların hüngür hüngür ağladığı filmler

yıldız savaşları jedi' ın dönüşü. vader' ın maskesinin her çıkışında istemsizce yas dökülür gözlerimden...

ülkedeki oğlanlar yüzünden adam gibi kot bulamamak

bu adamlar nasıl adamlar hayret ediyorum ulan o kotlarin, tişörtlerin icinden insan çıkamaz be kac kilosunuz siz ?

star wars abartılmış tırt bir filmdir

nick-entry uyuşmazlığı. .

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

basit bir kitap önereyim madem. evrendeki son kayıt, cok ses getirmis bir çocuk kitabı değil ama okurken eglendirir..

hayaldeki meslek vs şu an yapılan meslek

hayaller: fizik.

hayatlar: makine mühendisliği.
çokta saşmadı rota.

dövüş filmlerinde neden teker teker dalarlar

ben bunu tek başıma da alırım amk..dur bi de ben deneyeyim....

insanların köle olması

ubermensch..