bugün

entry'ler (6)

uzun zamandır alkol almamış olmak

Alkola ihtiyaç duymayan beni ilgilendirmeyendir.

ulu roman

duydum ki sözlükte mermiye fisildiyan adam diye biri varmış , git onun eline öp. Sana o yardımcı olur dedi ak sakallı amca. Ama albırt zekiydi , ak sakallı amcanın sakallarının neden beyaz olduğunu biliyordu. YÜrü git dedi albırt. Senin sözüne inansaydık üst komşun necla gibi olurduk dedi albert. Çikolotan batsın pislik diyede bağırdı.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

ihtiyacım yok , rica ediyorum nick altında 3000 bin entry girmemiş olan varoşlar bana mesaj atmasın.

nick altı bin entry almamış yazar silik yesin

Katıldığım ve sonuna kadar destek verdiğim öneri. Ama baştan uyarayım benim nick altım kadar entry girilmemiş başlıklara 1 kelime yazmam.

mermiye fisildiyan adam

hızlı başlamış , hesabını aktive ettiği saniye ilk entrysini girerek sözlüğün en hızlı entry giren kişi olduğunu kanıtlamış , güçlü , çevik , mühendis adayı, çöl aslanı , walking dead türkiyede zombiye kafa atmış , 35 level olduğu gibi apelere çifter çifter troll warrior çekmiş , 1 level iken skyrimde ejdarha kesip kuş başı yapmış , uçana kaçana ters tekme atabilecek yetenekte ve kabiliyette , zeki , çalışkan , hijyene önem veren , refleksleri bir çıtanın ki kadar seri , aynı zamanda en ufak tiki olmayan , el şakalarına boksör edasıyla karşılık veren , dik başlı , önder , lider , tek bakışıyla karşısında kinin tüm öz geçmişini yırtıp atabilecek kadar keskin bakışlı , yok mu bana yan bakan diyen birine 1 sn içinde yan bakabilen , kedileri gel pisi pisi diye çağırmasına gerek kalmadan çeken , önemli şahsiyet.

hoş geldiniz

"Hoş bulduk yavru kurt." diye cevapladığım karşılama cümlesi.