bugün

entry'ler (10)

türkiye den siktir olup gitmek

Bir ülkenin idarecileri, vatandaşların çoğunluğuna bu cümleyi düşündürüyorsa o ülkenin idaresinde önemli bir sorun var demektir.Yoksa, kimse vatanını terketmek istemez.

mizahını kaybeden ülke

Nasrettin Hoca'yı, incili Çavuş'u ismail Dümbüllü vs yi yetiştirmiş zamanında dünyanın en çok satan mizah dergisini çıkarmış bir ülke için acınacak durum...Bu günler de geçer..

psikolojisi bozuk insan

Psikolojisi bozuk olduğu halde, bozuk olduğunu belli etmeme numarası yapanlar da dahil toplumda herkesin psikolojisi bozuk. Önemli olan derecesi. En önemli sebebi de kalabalıkların içindeki yalnızlık... Facebookta yüzlerce arkadaşın olsa da, her gün twit atsan da, herkese laf ta yetiştirsen... Yalnızsan yalnızsındır. "Psikolojik bozukluğun en önemli sebebi doğaya ve kendine yabancılaşmaktır.." Demiş filozof. Yani ben....

38 erkekle seviştim seninle evlenmeye karar verdim

En zenginleri mi yoksa en enayileri mi bendim diye sor...

hayattaki en büyük yanılgılar

Hem Türkiyede yaşayıp, hem de mutlu olacağını zannetmek... Polyannacılar hariç...

burna suyu iyi cekmek lazim

Çok fazla çekme. Sinüzit olursun... Hele su soğuksa...

türkiye nin en yobaz 3 şehri

Trabzon, Rize, Yozgat, Erzurum... Daha eklenecek çok şehir var...

kadına en çok yakışan organ

Ses, göğüs, kalça, yüz, el, ayak... sırasıyla.

babaların kızlara hitap şekilleri

Baba! der...o kadar...Hangi baba..iskele babası... mafia babası..baba var baba var...

hoş geldiniz

ne iyi ettinizde geldiniz..Muhabbetimiz bol olsun..Baki kalan bu kubbede bir hoş seda imiş... miş