bugün

çayını iki şekerli içmeyi seven yazardır. demli olsun. teşekkür ederim.
peki bundan bize ne kardeşim dedirten yuzır şüphesiz..
uyuşmayan yanlarımız kendisini sevmeme ve anlaşmamıza engel olmayan yazar.
Ne zaman okusam bu çocuğu fonda emrah çalıyor. içim parçalanıyor.
mutlu ama yakın olsun.

anlamı; senin sikini taşşağını gezdiren yesin hemi.
her yazarın para bok huzur yok gibi ölçülü tavırlara, dürüstlük anlayışına, sempatikliğe, saygıya, iyi niyete sahip olmasını dileyen yazar. zaten bu özellikleri taşımayanla işim olmaz. saygılarımı sunarım.
eğlenceli bir karaktere sahip fakat kendisiyle anlaşan biri olarak, acaba ona göre şamata yapıyor muyum merak ettiğim yazar.
görsel
Ciddiyette de, şamatada da, politikada da, futbolda da ve diğer bir sürü konuda da ölçüsüzlüğe imza atan her yazara öfkeli olan yazardır. Ben de ölçüsüzsem eleştirmek hakkınızdır !
Tüm sözlük yazarlarından iki ricası olan yazar.

1-) herkesi donuza eklediğim yönündeki gerçek dışı iddianıza son verin ve sadece hak edenleri donuza eklediğimi bilin.
2-) beni eleştirmek en doğal hakkınızdır. Ama saygısızlığa ve hakarete izin veremem. Ben size saygılıyım ve aynı saygıyı bekliyorum.

Lütfen kimse üzülmesin, kırılmasın. inanın gerek yok. Saygılarımı sunarım.
tatile gidememiş olmasına üzüldüğüm yazar.
(bkz: abberline)

Sik sol nickler serisinin yeni durağı... bıkmıyor bıkamıyor kodumunun şizofreni...
ne kadar değersiz ve kayıp hissettiğini kelimelerle anlatamayacak olan yazar. galiba dünyaya ara verme vakti geldi. hoşçakalın.
şöyle bir düşünmüş ve '' neden birkaç kendini bilmez için sevdiğin şeylerden uzak kalıyorsun ki ? '' demiş olan yazar. gerçekte de sanalda da sevdiklerimi yapmalıyım. başkası ne düşünürse düşünsün.
kendisini ilgilendirmeyen şeylere karışan başkaları için sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmemesi gereken, doğru karar verdiğini düşündüğüm yazar.
Sadece kararlar veren ve ardından donuzlamaya devam eden yazar.
sözlüğe verdiği küçük arada polemiklere girip yorulmama, saygıyı elden bırakmama, kırmama ve kırılmama anlayışlarından vazgeçmemiş olan yazar. değişen bir şey yok yani panpalar. saygılarımı sunarım.
panpa mı hahaha?
derdi am olan adam bu kadar kasmaz.
polemik ve tartışmalarla gerginlik ve yorgunluk yaşamak istemediğini üstüne basa basa belirtmek ve tekrarlamak isteyen yazar. ben donuz listesie eklediklerime bile saygı duyuyorsam aynı şeyi beklemem normaldir.
iyi geceler dilerim.
Cannes of thronestaki kestaneci olduğunu anlayabildiğim yazar. Zaten entrylerinden aynı kişi olduğu anlaşılıyor.
üzerine basa basa, vurgulaya vurgulaya, bağıra bağıra asla polemiklere girmeyeceğini önemle tekrar eden yazar. hala anlatamadım bazılarına !
Ben polemiğe girmedim ama. Beni donuzlamıştı en son.
Kulaklarını kapa!
Etrafındaki(Ler) zehirli gürültü.
bu gecelik polemik saldırısı durdurma kalkanını açıp giden yazar. haydi öptüm.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar