bugün

nickini criminal minds dizisinin karizmatik ve ciddi bau ajanı aaron hotchner' dan almış olan yazar.
sözünü saygı ve format çerçevesinde sakınmadan, ölçülü davranarak, sözlükte keyif alarak yazmaya devam edecektir. saygılar...
bir de: söylenmedi hiiiiççç...
haksız yere sataşılan, galatasaray sevdalısı bir dostumun yeni nicki. yeni nickin hayırlı olsun kanka.
Donuzlar kralı kendini tekrarlayıp duran bozuk kasetin yeni nicki şüphesiz..
eski nicklerinde olduğu gibi:
- kırmadan ve kırılmadan hareket edecek,
- yorucu ve yıpratıcı polemiklere girmeyecek,
- galatasaray sevdasını ve fenerbahçe nefretini format ve saygı çerçevesinde devam ettirecek,
- kötü niyetli ve hatalı yazarları donuza ekleyip irtibat kurmayacak
olan yazar. ben size saygı duyuyorum, siz de bana saygı duymak zorundasınız. lütfen centilmenliği unutmayın.
saygılarımı sunarım.
Lütfen beni donuzla mutlu ve uzak ol. Sürekli nickaltı yazmandan başlık açmandan gına geldi.
kimseyi özel istek üzerine donuza eklemeyen, hatası olanı donuza ekleyen, saygı ve format çerçevesinde herhangi bir yazar hakkında düşüncelerini belirtmekte özgür olduğunu vurgulamak isteyen yazar. lütfen saygı ve format çerçevesinde yazılan her şeye saygı duyunuz.
saygılarımı sunarım.
jardel nick mi değiştirdi anlamadım camideyim cevap verin namazı huzurlu kılayım.
Bugünlük daha fazla gereksiz polemiğe girmeyecek, gereken açıklamaları yapmış olan yazar. Lütfen birbirimize saygı duymayı bilelim. Başka çaremiz yok. iyi günler dilerim.
Aklıma intihar geldi. Babamın ağlaması geldi gözümün önüne. Hangi yöntemi uygularsam uygulayayım boşluğa düşecektim. Olmazdı.
Yaşadığım hayata baktım. “ son 15 sene evden çıkmasam da olurmuş “ dedim. Yabancıların aşk, seks, başarı hikayelerini dinlemekten bıktım. Tek başına kalmayı seçtim. Her yerde tek kişiydim artık. Böyle heyecansız, umutsuz, öfkeli, bezgin de olmuyordu.
Ne hayatıma son verebiliyordum ne de istediğim hayatı yaşıyordum. Yaşım da 40’ tı artık. Umut etmek için az, gerçekçi olmak için çok vakit vardı.
Boşluktayım. Bu boşluktan kurtulmamı sağlayacak net bir gelişme olacağını da sanmıyorum.
Bir umut terapi, ilaç deniyorum ama ne umudum var ne de amacım.
Ben kayboldum artık. En iyisi gerçeği kabullenmek olacak.
Bugünlük polemik kotasını doldurmuş olan yazar. Birisi aynı şeyi tekrar denerse sonu donuz listesi olacak. Yoruldum artık, uğraşmayacağım.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

nicki yazana kadar taşşağıma kramp girdi.
kendisini üzmek ve aramızı bozmak istemediğimden kendisini bir daha eleştirmemeye çalışacağım, hakkındaki yanlış düşüncemin farkına vardığım yazar. anlaşan, birbirini seven iki kişinin de uyuşmayan yanları olabiliyor.
Bu çocuğun yazdıklarını her okuduğumda nedense çiko tablosu canlanıyor gözümde.
eski nicklerinde de olduğu gibi zaman çalacak yorucu polemiklere girmemekte, kimseyi kırmamakta, saygı ve format çerçevesinde yazmakta kararlı olan yazar. isteyen sevsin, isteyen sevmesin ama ben buyum. haberiniz olsun.
iyi geceler dilerim.
Bu efendiliği ve kibar konuşmasıyla 30 yaş üstü hatunları kolayca tavlaması gereken yazar.
Özellikle mature kadınlar çok sever böyle tipleri.
Fakat üniversiteli kızlara karşı pek şansı yok gibi. swh.
allem de edilse kallem de edilse, istenildiği kadar eski nickleri de kullanılsa, nick başlığına da yazılsa, nick altına olumsuz entryler de eklense zamanını ve sabrını yorucu polemikler ile harcamamaya devam edecek olan yazar.
bakın üstelik yazdıklarınızı görmüyorum, sadece sizin parmaklarınız yoruluyor, yazık değil mi ?
sevene, sevmeyene, takip ettiğine, donuz listesine iyi geceler dileyip saygılarını sunan yazar. hep mutlu olun.
Bu çocuk da donuzladım sizi ayağına milleti kekliyor.
Herkesi bir sebepten donuza almış yazar. Beni de akp ye oy verdim diye aldi. Ama saygili. Merak ettiğim çok az yazarın entrysini görüyor ama herkese cevap veriyor. Kendisininde dedigi gibi mutlu ama uzak olsun.
bu gecelik polemik atağı kotasını doldurmuş olan yazar. sağlıcakla kalın.
cannes daha güzel bir nickti yazık etmişsin gençliğine.
donuz listesindekiler ve şamatacı kankalar da dahil olmak üzere tüm sözlüğün bayramını en içten dilekleriyle kutlayan yazar.
Donuz listesinde yer alsamda bı ateist olarak bayramını içtenlikle kutladığım yuzır kesinlikle şüphesiz..
bu anlamlı günlerde, zaten her zaman yaptığı gibi, kararlılıkla polemiklere girmeyecek yazar. herkese iyi bayramlar dilerim.
bugünlük polemik saldırısı kalkanını açıp ayrılan yazar. hadi öptüm. iyi bayramlar...
bayramda bile sataşılması hoş olmayan yazar.