bugün

Türkiyenin 15 ekim salı günü gerçekleştireceği iştir.
g...t ister.
iki maçta da yenemediğimiz macaristan a ne yaptıklarını gördükten sonra "hadi inşallah canım yea" dediğim olay.
iş bir oturuşta 2 büyük içmek ise hollandalıların pek de şansı olmayacak iştir. *
(bkz: kan alırlar kamil kan)
O göte haiz olduğumuz gerçeği var. Hollandayı ezmekten çok kendi oyunumuza konsantre olmamız daha evladır. Neticede Türkiye zoru sever koşturduk buraya kadar burada kaybetmek olmaz bunlar bir yana neden kaybetmeyi düşünüyor ki bazıları, korkarsan korkak gibi davranırsın korkak gibi davranırsan korkarsın bu uyum içinde her zaman kazanmayı düşünmeliyiz ki tüm evrenin ruhu bizimle olsun.
türkiye ye yakışacak eylem. allahın izniyle salı günü gerçekleştirilecek olandır.
zor olmakla birlikte, imkansız değildir.
yıllar önce parasızlıktan gidemediğimiz brezilya ya bu sefer gideceğiz.
gerekirse at sırtında gerekirse yaya, yinede bu ülke orada olacak. o - ka - darr.
her şey inanmakla başlar ben inanıyorum, sen de inan.
Zor olandır. Fifa sıralamasında ilk 8'e girmeyi kafasına koymuş bir ülke sonuçta Hollanda. Macaristan maçında attıkları goller bunun en büyük delili.

Futbol yinede ne olur bilinmez. Önemli olan tribünler ve shada oynayan 11 oyuncu aynı hedefe odaklansınlar.
yetmeyecektir. brezilya cok uzakta elemede ingiltere portekiz gibi rakiplerin gelme ihtimali var onlari eleyebilecek takim zaten kupada da yari finali gorebilir.
sali gunu muhtesem taraftar kitlesi, ruhuyla ölümüne oynayan oyuncular, futbolculari gaza getıren fatih terim olursa imkansiz değildir. ki bu dediklerim olacak inaniyorum. yeter ki tribünlerde olacak taraftar ve oyuncular bütünleşsin.
daha hala umudumuz var ya ben ona inanamıyorum. sen macarlara bile yenil kalkıp hollandayı yeneceğiz acaba mı? gibi düşüncelerle dol. unutun artık futbol da berbatız ama zengin olduğumuz için kendimizi kandırabiliyoruz.
inanmak yeterlidir.taraftar inanıyor,o 18 kişilik kadroda inanırsa bu iş tamam diyebiliriz. Tıpkı 2008'de avrupa şampiyonasına nasıl inandıysak.
brazilya demek. biz ne hollandalar gördük.
Son dünya kupasının finalistini yenmeye çalışmaktır, bu iş buraya gelene kadar yaptığımız saçma sapan puan kayıplarını yapmasaydık hollandayı sikeyim sana birşey olmasın diyorduk bugün.
kadıköy deilde arenada olsaydı maç olabilcek hedeydi....de kadıköy denen uğursuz kevaşe standında bi bok olmaz....o stadı yapanların alayı cünüpmuş mk....orda düzgün bi maç kazandığını hatırlamam milli takımın....
Er ryani kurtarmak gibi bir sey .
bursadaki maçtaki gibi adamlar dağlara taşlara atacak penaltı falan kaçıracak, bizimkilerde hayatının topunu oynayacaksa bir ihtimal olur. o maça gitmiştim tugay ileri oynadı ilker ortayı kale arkasına değil hakanın kafasına nişanladı hakanda mermi gibi köşeye çaktı üç mucize bir arada gerçekleşmişti. futbol bu olur mu olur.
hollandanın dünyada bilmem kaçıncı olma hırsı yüzünden imkansız olaydır. adamlar makina gibi top oynuyor, romanya estonyaya benzemezler. bizim o delik deşik defansı paçavraya döndürürler göreceksiniz. volkanın yerinde olsam bişey uydurur maça çıkmazdım, çok kötü şeyler olacak skor açısından.
dünkü tecavüzden sonra birazcık zor olandır.
Karpuz gibi göt ister.
bursadaki maci hatirlayinca olmayacak birsey yok diyoruz.
neden olmasın? sorusunu akıllara getirir ki yenildiğimiz ilk maç son yılların en güzel futbolu değil miydi?
Dünya kupası play offuna gitmek demektir.
zor olmayan durumdur. inanırlarsa bizim takımın yapmayacağı şey yok. evet.