bugün

yeni bir 7. nesil dost yazardır. sohbetine doyum olmaz. hoşgelmiş...
rte'nin dini değerleri gözettiğini zanneden yazar. gece gece beni gülme krizine soktu. morale ihtiyacım vardı ilaç gibi geldi.

(#8027882)
ince gören yazar.*
#9465549 no lu entry si ile sağlam ayar vermiş olan yazar.
devamını bekleriz.
komünist yazar. atatürk'ü emperyalizm savaşçısı olduğu halde çok sevmez.
mustafa kemal atatürk başlığında nöbet bekliyor. biri övecek olursa çakıyor lafı. akp mi tuttu nedir acaba? parası iyiyse biz de girelim bu işe. argümanlar belli sonuçta çok zor olmasa gerek.
nobetlese calisan ataturk dusmanlari icinden nobeti devralmis yazarcik.

bundan sonra kim ataturk'e cumhuriyete saldiracak merak ediyoruz. kendileri aralarinda bir liste yapmislar 1-2 haftalik periyotlarla devam ediyorlar. sonra caylaklik aliyorlar o bitene kadar digerleri devam ediyor. sonra onlar caylak oluyor bunlarin caylakligi bitiyor, bunlar devam ediyor.

es kaza moderasyon silik yaparsa geri geliyorlar 3-4 gun surmuyor zaten, tekrar devam.

vallahi iyi sabir var lan sizde.
almancada gökyüzü ve cennet manasına gelen kelime

edit: hatta google diyor ki çark manasına da geliyormuş

(bkz: google translator)
--spoiler--
3902. tutarsızdır.
http://tr.wikisource.org/...cn_bal%c4%b1kesir_hutbesi
http://video.google.com/v...ocid=-7362475301812906693

edit : ben demiyorum kendi diyor..
(himmel, 28.10.2010 13:21 ~ 31.10.2010 08:38)
#9754525 * :o :( /msj ? !?
dersim katliamında binlerce masumum ölümüne göz yuman türkiye nin kurucusu ve çok fazla abartılmış olan insan.
(himmel, 28.11.2010 13:40)
kundaktaki bebekleri vatan haini ilan edenlerin, yaptırdığı veya yapılmasına göz yumduğu katliamı savunduğu insan.
(himmel, 28.11.2010 13:50)
gerçekleri söyleyenleri pkk lı ilan etmek de katliamı savunanlarla aynı mallıktır.gerçeği söyleyenin başbağlar katliamıyla nasıl bağdaştırıldığı da anlaşılmamıştır.
(himmel, 28.11.2010 13:59)
sevmeyenlere soktuğu söylenen insan.eğer bütün sevilmeyenler birine sokmuş olsaydı apo da dahil çoğu kişi onu söyleyene çok fena sokmuş olurdu.
(himmel, 28.11.2010 14:02 ~ 14:03)
bu adamı gönülden seven iki grup vardır. biri sadece arkasına adam almak için ülkücü olan ve kendini polat alemdar sanan tipler.diğeri din düşmanı kemalistlerdir.
not:dinci değilim.
(himmel, 28.11.2010 14:21 ~ 14:22)
seviye korunduktan sonra birini eleştirdiğin için kimseye teşekküre gerek yoktur ey putperest.insan olan herkes hata yapabilir ve eleştirilebilir.
(himmel, 28.11.2010 14:31)
--spoiler--
atatürk'ü karalamaktan başla derdi olmayan gereksiz troll.
akp ile alakası yoktur. gerçekler birilerine çok batmış.

kendisi adına çok üzgün olduğum şahıs. ''t14m0 gibilerin ırkı'' diye bir ırk yok canım, üzgünüm. ben türk ırkından biriyim. o ırkı kırmak da yeryüzündekilerin harcı değil. kusura bakmasın.

ben de kendisiyle aynı dünyada yaşamaktan memnun değilim. hadi dünya neyse, aynı ülkede yaşıyoruz lan! türklerin ülkesinde..
maalesefki aynı ülkede yaşıyoruz ama türklerin ülkesi falan değil.kürtlerin lazların çerkezlerin zazaların dadaşların romanların ülkesindeyiz.t14m0 gibilerin ırkından değil aynı beyin yapısında olanlardan bahsettim.
birisi buna acilen ülkenin adının türkiye olduğunu hatırlatsın. burası bin yıldır bizim koçum. lazı çerkesi karıştırma. git biraz tarih oku sonra gel.

ülkücülerle teröristleri bir tutmuş zavallı. hassiktir diyorum kendisine hassiktir. işte şimdi tam anlamıyla aynı dünyada bulunduğumuz için utandım. pislik herifler sizi!
ikisi de ırkçı olduğu için pek farkını görmüyorum. aynı dünyada olduğumuzdan utandığımı dün kendim belirttim. pislik olan da sen ve senin gibilerdir.
mesleği belli olandır.

(bkz: kürt gelin istemem diyen anne/#10102887)

kendisi üstüne alınsa çok daha doğru olur dediğim organizma.*
kemalistlerin ayarını bozan yazar. fazla kurcalama hocam, 2010 yılında yeniden fabrika ayarlarına dönmesinler.
zaman zaman kullandığım şu klasik sıfat üçlemesini, bu yazar için de söylemeliyim.rte'ci, anti kemalist, yobaz...*
rte ile alakası yoktur*. anti kemalist bir sosyalisttir.
türklere yavşak diyen bir çeşit organizma kendisine gelmesini öneriyoruz bir an önce.
(bkz: türkleri aşağılamaya çalışan kürt/#10434302)
okuduğunu idrak edemeyen okuma veya anlama özürlüler tarafından iftiraya uğramış yazardır.
(bkz: türkçü) (bkz: türk) (bkz: okumak) (bkz: anlamak)
(#10479770)
hmm...
''pkk nın 30 senede öldürdüğü insan sayısının iki veya üç katını tek harekatta öldüren devletin cumhurbaşkanı.''
bu lafına karşılık
(bkz: seyyid rıza nın götü) demek istiyorum..
bende sana milletin götüyle başıyla uğraşacağına gerçeklerle uğraş demek istiyorum