bugün

star gazatesinin bol nükteli yazılarına sahip yazarıdır.
Bugün kü yazısıyla mhp'lilere dünkü yazısıyla chp'lilere giydirmiş yazar...

--spoiler--
Ne demişti Bahçeli; Sen 10 bin milisinle Taksim'e gel ben bin bozkurtumla meydana geleyim, Kasımpaşa'ya kadar arkana bakmadan kaçarsın..

Böyle bir şey mümkün değil.. Aile ve Kadından Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı olan bozkurtun halini gördük!..

Eğer bozkurtlar böyleyse, kimseyi Kasımpaşa'ya doğru kovalamaya yeltenmezler.. Onlar Taksim Meydanı'ndan Beyoğlu'na geçer, ondan sonra da dooğru Karaköy'e!..
--spoiler--

--spoiler--
Meğer Ananı.., ana..a..., diye takılırken, ayağını demek istiyormuş.. Ama birden bu sözün (ayağını denk almalı) sert olabileceğini düşünmüş ve söylemekten vazgeçmiş..

( Doğru, çok sert olurdu.. Yoksa kalpazan, omurgasız, yürüttüğün paralar, Haliç'in pis kokularına alışmış..vs, gibi ifadelerde bir sorun yok!..)

Ananı.., ana..a..., dedikten sonra gevrek gevrek gülmesinin sebebi de ortamı yumuşatmak içindi herhalde!..

Herneyse, gereksiz polemikler bunlar..

Ne kadar çok başkalarını anarsan, onlar da seni anar..

Yani ananı, anarlar!..

Hadi bakalım Babıâli'nin "bit yavrusu" yazarları.. ( Aslında "yavşaklar" diyecektim ama sert bir ifade kullanmak istemedim!... )
--spoiler--
klasik bir akp yalakası yazarımsıdır.
adamsa bunları da yazacak kişidir.

http://www.uludagsozluk.com/e/15786478/
bugün ahmet hakan'a tüsiad konusunda şöyle bir ayar vermiştir.

http://haber.stargazete.c...adci-ol-ister/yazi-689801
iktidar yalaması satılık kalemşör. taksim olaylarında yaralanan, hastaneye kaldırılan onca insan varken kendisi utanmadan facebook ve twitter üzerinden bu insanlarla alay ederek başbakan yalamalığı yapıyor. gram delikanlıysa, gram adamsa facebook'ta yanıt verecek olanlara izin versin:

- Skorsky'lerle birlikte F16'lar havalandı. Yoğun bombardiman.Tank birlikleri Cihangir'den giriyorlar.Büfeci Nuri Abi'ye sığının. Orası sakin!

- "Gaz yedik, panzer ezdi, topla tüfekle saldırıyorlar, şuraya sığının, şifre, tencere tava..," twitleri azaldı...
Sızdılar galiba!...

- Kemal'in askerleri. Kesilen her ağaç için bir bira şişesi dikmişler. Ülkeyi bu nesle emanet edebiliriz.Rahat uyu Atam!

http://www.facebook.com/hikmetgenc
can atalay'ın ''kabul ben çapulcuyum'' demesine karşılık ''ben de yandaşım'' diyen şahıs. boşuna o kadar laf çevirmesin. ağzından kaçan saçma sapan kelimelerden okunuyor niyeti.
akp yolsuzluklarını örtbas etmek için kendini paralayan adam.
Böyle ülkeye böyle köşe yazarı önermesini doğrulayan köşe yazarımsı.
twitter hesabında kendisini "Sol eğilimli liberal muhafazakar demokrat!." olarak tanımlayan kişi. akrostişli okudum yine bir şey çıkmadı.
"sol eğilimli liberal muhafazakar demokrat!."

hahahahahahahaha. sol eğilimli, muhafazakar, demukrat.

(bkz: neoliberalizm)
akp'nin gazetesi star'da yazan klasik bir akp şakşakçısı.
(bkz: satılık kalem).
şu an kanal 24'te ''muharrem ince nasıl cumhurbaşkanlık yapacak, adam fizik öğretmeni, ne anlar ekonomiden'' demiştir. bu yandaş sakallı insana sorarım, şu an cumhurbaşkanı ekonomi profesörü mü de böyle bir söylem de bulundunuz?

gerçekten haber de izleyemiyoruz artık.
beyninden fikir yerine lağım kusan kanalizasyon beyinli akşam gazetesi yazarı. tipik akp'li.
Az önce kilicdaroglu'nun imamlara yazdigi mektup icin " chp cubbeliyi partinin basina da getirse gecmisteki din dusmanligini degistiremez" dedi.

Hay ben senin aklina.bu kadar aptal,mantik yoksunu adamlar o tv lerde oturup yazar, gazeteci diye ahkam kesiyor ya valla pes. Böyle salakca argüman olabilir mi ? Chp o chp degil.aradan gecmis yarim asirdan fazla.

Ustelik ayni arguman mantigiyla akp, fetö elebasini turkiye'ye getirip assa bile gecmisteki fetö-akp olayini degistiremez deriz.bu hikmet genc gibi tuhaf canlilar da bön bön yüzümüze bakar.ustelik akp fetö olayi da cok eskiye dayanmiyor.