entry'ler (402)

dilan dere ifşa

meraktan geberdiğim, ne kadar iğrenç olabileceğini ne olursa görmek istediğim ama bir türlü göremediğim ifşadır.

inönü dün uşakta tecavüze uğradı

(bkz: Laik laik dolaşmasın tahrik oluyorum)

balkan göçmeni olup suriyeliler gitsin diyen tip

Balkan göçmeni ile ırksal bağlantılarımızı bilmeyen yazarları gösteren başlıktır.

uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanır

(bkz: Atam senin millet öldü haberin olsun)

recep tayyip erdoğan a saygı duyma zorunluluğu

Eski sistemde duyabilirdim ama yeni sistemde sadece oy aldıklarının cumhurbaşkanı olduğu için öyle bir zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.

konuşurken memelere kilitlenen erkek

Şahsımdır. Gözlere engel olunamamaktadır.

hem sosyal demokrat hem milliyetçi olmak

Has kemalist nickiyle sözlükte ahkam kesmek kadar büyük bir zeka düşüklüğü değildir.

erdoğan a küfür edip özgürlük yok demek

Erdoğana küfredebilmek ?

(bkz: Erdoğan yazarken bile bin kere düşünmek)

türkiye nin yüzde 60 ının atatürk düşmanı olması

Yanlış bir önermedir. Herkesin akpye ayıla bayıla oy verdiğini ve vazgeçmeyeceklerini düşünmek epey komik doğrusu. Atatürk düşmanı kesim en düşük %30-35 en yüksek %45-50 bandında olabilir.

atatürk ü eleştirme özgürlüğünün olmaması

Atatürk aslında yossi kohendi, yahudi köpeee diyerek eleştri yaptığını zanneden bünyelerin genel beyanatı.

ölme isteği ve ölümden korkmak

Hayattan nefret etmek ama yaşamaya da mecbur hissetmek sonucunda gerçekleşir.

3 havalimanının ismi ne olsun anketi

Olayı siyasileştirmeden köprüye adam gibi bir isim konulamaz mı ?Mesela Garipçe Köprüsü ? Barış Köprüsü ? Birlik Köprüsü ? Konulamaz burası türkiyedir burada illa birine yaranmak lazımdır. Haa illa koyacaksınız Mustafa Kemal Atatürk köprüsü olsun hadi Yavuz Sultan Selimde israrcıysanızda Sultan Selim Köprüsü olsun dua gibi köprü ismi koymuşsunuz.

sözlük yazarlarının itirafları

Gitti sözlük o bir kez daha gitti. Belkide bu sefer dönmemek üzereydi gidişi.

2016 türkiye iç savaşı

2015 Temmuzunda ben gerçekleseceğim derken 2016 Temmuzundan sonra ben daha bir 30 sene gelmem siz takılın diyen olaydır.

platonik aşk

Ben ona söylesem mi veya nasıl iletişim kursam diye çıldırma noktasına gelirken onun sosyal medyayı bırakmasıyla hayatımı bir anda zindana çeviren daha sonra daha ne olabilir ki derken açtığı gizli hesabı ve takip ettiği 3-5 kişiyi raslantıyla görüp ve bunun üzerine bana verdiği değeri düşündürerek cehennemi yaşatan aşktır. Mümkünse hiç bulaşılmaması gerekendir.

diyarbakır sur a 2 milyar liralık bütçe ayrılması

Ülkede ülkenin içine sıçana garanti bir bütçe ya da tolerans ayrılıyor zaten alışılagelmiş bir durumdur.

atatürk ün türklere hiç ama hiç benzememesi

dedi sığır adam.

gezi direnişi 3 yaşında

Selam olsun güzel insanlara, siz itibarsızlaştırmaya, provoke etmeye dört koldan çalışsanızda biz size inat gerçekleri biliyoruz.

tayt giyen kızın poposuna bakmak normaldir

Aklını kasıklarının alt taraflarına saklayan yazar beyanı.

tayyip in ülkesinde yaşayıp türbanlıları sevmemek

(bkz: Küçük evladı osmanlı harikalar diyarında)