1. 11.
    kalan bakiyeyi http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresinden öğrenilen sistem.

bakiye bitip kaçak geçseniz dahi 7 gün içinde hesabınıza para yüklenerseniz cezasız ödeme yapabileceğiniz sistem.
    2 ... nutellali balik ekmek
  2. 12.
    kısaltması "her geçeni sikin" olan sistem.
    3 ... protest sanayici
  3. 13.
    ptt ye almak için gittiğinizde size en az 30tl para kitleyen bir sistem.
    1 ... nafo123
  4. 14.
    "motorların neresine yapıştırılacak bu" denilen hede.
    1 ... gold edition
  5. 15.
    Annemin, "camda iz yapar ama o yaaa" diye yorumladığı şey.
    1 -1 ... iremga
  6. 16.
    gişeden geçerken içinde kalan krediyi göstermeyen sistem. arabanızda defter bulundurmanız tavsiye edilir. bir de bana uyarı verdi geçen az krediniz kaldı diye. az nedir kardeşim? sana göre az olan bana göre çok belki, tek bir geçiş için yeterli mi mesela bu az kredi? saçma sapan bir sistem işte.
    ... emre s
  7. 17.
    makine hatasından dolayı cezalı geçiş yapmak zorunda olduğum sistemdir. konuyla alakalı şikayeti, hangi makama ve hangi yöntemle yapmam gerektiği hususunda bilgisi olan yazarlardan yardım talep edilmektedir.
    ... ultranormal
  8. 18.
    gişeden geçiş yaparken kalan krediyi göstermeyen sistem. ayrıca cumartesi gecesi acil geçiş yapmam gerektiği için kullandım. bakiye yokmuş içinde, gişeden geçerken gördüğüm kadarıyla 48 tl gibi bir ceza yazdı. madem böyle bir ceza sistemi uyguluyorsun, hafta sonu dahil 24 saat bakiye yükleyebileceğimiz bir sistem geliştir.
    3 ... otopark mafyasi
  9. 19.
    lanet olası geçiş sistemidir. etiket güneşte erimiş bozulmuş, yeniden almam gerekiyormuş. soyun vatandaşı soyun...
    1 ... silifkenin yogurdu
  10. 20.
    böyle bir sorgulama sayfası vardır.

hgs
    4 ... noktanin sabiti