1. 1.
  kızların aldıkları dergi. bugüne kadar bir erkeğin aldığını görmedim.
  2 ... jakuzi
 2. 2.
  sacma testler yayinlayan ve beyin sulandiran dergi
  2 ... bilmem
 3. 3.
  heralde editörlüğünü keremcem fanı birinin yaptığı dergi**...
  3 ... tazefasulle
 4. 4.
  tam 7 sene her ay aldığım* erkeklerin alırken görülmeyeceği fakat genç çağlarında okurken görülebileceği keremcem'in editör olmadığı ancak ben en son bıraktığım da dert dinleme köşesinin olduğu * eğlenceli bir dergiydi. ancak bi yerden sonra bırakılmalı 7 sene uzatılmamalı her ne kadar değişim yaşasada sürekli kendini tekrarlıyor. teenage denilen grup okusun karışmam ama aynı dergiyi 17 yaşındayken 11 yaşındaki kızla birlikte okuduğunu görünce dank edilmelidir.**.
  3 -1 ... rapunzel
 5. 5.
  ortaokul ve lisedeyken her ay aldığım, bulamadığım zaman da anneme sipariş ettiğim, aldığım gece hepsini okuyup bitirdiğim dergi.. ama çok gereksiz ve boşmuş insan zamanla anlıyor her şeyi..
  3 ... kursunkalem
 6. 6.
  gereksiz bir medya ürünü. bu dergiyi okumak yerine, cin ali serisi bile okunsa daha bir faydalı olur!
  4 ... amrosia
 7. 7.
  içinde akıllara zarar testler olan saçma dergi. lisedeyken kız arkadaşlar heyecanla yaparlardı bu testleri. "seni seviyor mu hemen anla, kanki misiniz aşık mı?" tarzında muhabbetlerin bol olduğu dergi. nasıl para verirlerdi buna, anlamam.
  ... amiral batti ve tayfasi
 8. 8.
  bu dergiyi alan kızlar genelde kapağına baktıklarına "ayy çok tatlııuuu, şunu gördün müüüöööö" gibi tepkiler verirler. nası oluyosa her ay kapaktan biri, bütün kızların sevgilisi olur. özenle mi seçerler, yoksa kızlar mı saftır ben anlamadım.
  doğan dağıtım tarafından dağıtılmaktadır. bu ayki sayısında da 22 farklı çeşşit kemer vermektedir. yanlız o kemerleri sokakta falan takan olursa yeminle t.şak konusu olur benden söylemesi.
  4 ... tabuttamenemenyapanimam
 9. 9.
  ortaokul yıllarında ergenliğe yeni yeni adım atan kızların aldığı (bkz: ben) okudukça aman saçım şöyle olsun dedirten benim neden sevgilim yok yoksa ben çirkin miyim yoksa diye ağlatan dergi. tabi o yıllarda ayıla bayıla alıyordum her ay 3 yetele verip. şimdi bakıyorum kuzenimin elinde aman canım okuma sen onu diyip elinden kapıveriyorum çocuğun aklını boş şeylerle doldurmasın diye.
  ... hermia
 10. 10.
  genç kızların aklını saçma sapan şeylerle dolduran dergilerden sadece biri. ileriki yaşlarda bu hanım kızlarımız da * evde kalmamak ya da koca bulmanın 30 yolu gibi zırvaları okumaya devam etmektedirler.
  2 -1 ... yoga yapan mistiq kedi