1. 1.
  insanlar mutlu gözükmeye çabalıyorlar. Ben bile fotoğraf çekilirken bazen içim yanıyor olabiliyor. O yüzden herkes mutlu değil. Herkes mutluymuş gibi yapıyor.
  9 -3 ... gercegintakendisi
 2. 1.
  instagramın insan psikolojisi üzerindeki etkisini görüyorsunuz. anlatmaya hiç gerek yok. görüyorsunuz. vay şöyle olmuş, böyle olmuş, konuşmam. görüyorsunuz.
  6 -1 ... drdolantin
 3. 2.
  sabah akşam avm de oturmakla nasıl mutlu olabilir ki insan amk. hele bazıları var avm avcısı resmen. her avm yi biliyor pezevenk.
  6 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 4. 3.
  Benim de hep canımı sıkıyor bu durum ve artık bir yerden sonra gına geliyor valla! Sosyal medyada epey bir arkadaşım var ve nerdeyse her gün birbirinden mutlu resimler paylaşıyorlar. nasıl bu kadar rahat ve mutlu olabiliyorlar kıskanıyorum çoğu zaman, ben neden o kadar mutlu olamıyorum, sorun bende mi diye! keşke ben de öyle her şeyi boş verip enerjik bir hayat yaşayabilseydim ama beceremiyorum!
  7 -1 ... komunist musluman
 5. 4.
  (bkz: sen öyle san)
  2 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 6. 5.
  Bilen bilir mutluluğumu da paylaşırım acılarımı da. instagramda da sözlükte de farketmez. Sosyal medyada rol yapan kusura bakmayın da gerçek hayatta da samimiyetsiz ve gösteriş metaklısıdır.
  2 -1 ... entry de mi girmiyagh
 7. 6.
  Hani nerde ben göremiyorum.
  5 ... ayemahsen
 8. 7.
  kolay olanı yapmaktadırlar. karamsar olmayın lan toplaşın sevgi yumağı yapalım mutluluk yemini edelim orta sahada toplaşıp titreye titreye galibiyet yemini eden fitbolcular gibi. az pozitif olun gerginlikten erkenden gideceniz gencecik yaşınızda.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 9. 8.
  mutlu olsak burada ne işimiz var.
  3 -1 ... thefrauble
 10. 9.
  http://www.dailymotion.com/video/x699ttp

  edit: arkadaşlarla dünyayı değiştirdiler ondan olabilir.
  ... duz adam sami