bugün

Kurumsal üyelerden aylık aidat almaya başlayan uygulama. Bana çok mantıksız geliyor.
görsel
Sayın yetkili; bu ne lan.

Yani görseldeki zat-ı şahanelerinin kafasının üstüne marka isminizi/logonuzu ekleyince deliler gibi alışveriş mi yaptırılacağı planlanıyor.

Olm 1970'lerde miyiz? Yeşilçam oyuncularının oynadığı reklam kuşakları gibi.

Azcık yaratıcı olamıyorsanız güne/gündeme ayak uydurun.

Uygulamayı açınca ünlü birini gördük diye coşmuyoruz, yükselmiyoruz.
Dünyanın en garip online alışveriş platformu olabilir. Bir ayakkabı alacaksınız, ürünün numaralara göre liste fiyatı farklı. Efendim tamam olur öyle diyorsunuz, net %30 indirimli diye sattıkları ürünün başka bir numarasında indirim yok. indirim olmayan ürünün liste fiyatına bakıyorsunuz %30 indirimli fiyatla neredeyse aynı. Ürünü beğenilere eklediğinizde bile fiyat değişebiliyor. Fakir olduğum için hemen al sonra öde hizmeti ile satın almak istediğimde hizmet bedeli yanında aynı satıcının aynı ürünü birden çok daha pahalı oluyor. Eskiden bu hizmeti peşinatsız alabiliyorken şimdilerde peşinat vererek alabiliyoruz. Kasım indiriminde termos alayım dedim on defa alışveriş yaptığım adrese evde olduğum halde ulaşılamadı deyip ürünü geri göndermişler. Müşteri hizmetlerini arıyorum, personel ürününüz geri gönderilmiştir diyor. Yapma ya! Ulan uygulamadan zaten görmüyorum onu, ürünün fiyatı zamanlanmış yeniden gönderin, sizin hatanız diyorum yeniden satın almanız gerekiyor diyorlar. Kesinlikle geçen yılki kaliteden eser yok. iyice zıvanadan çıkmışlar artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum kesinlikle.
Uygulamasına her girişte kıvanç tatlıtug gösteriyor.
Ciddi olarak soruyorum.
Bunun mantığı nedir? Bizle, sizle, toplumla, dünyayla, kainatla alakası nedir?
Neyin kafası bu?
ürünleri hızlı teslim eden beğendiğim site.
bunların hepsipay adında bir sistemi var acayip saçma bir şey. resmen işkence gibi uğraştırıyorlar.

hepsiburada şifrenizle siteye giriş yaptınız. eğer para puanınızı görmek istiyorsanız, ayrıca buraya da giriş yapmanız gerekiyor. oraya da üye olup şifre almanız gerekiyor. şifrenizi girdiniz bitiyor mu? hayır! bir şifre de uygulama üzerinden onaylamanız için gönderiliyor. eğer telefonunuzda uygulama yoksa bu sefer sms olarak telefonunuza gelen 6 haneli şifre oluşturuyorsunuz ve onunla giriyorsunuz.
ve bunu her defasında yapmanız gerekiyor. kaydetmek mümkün değil.

lan bankalarda bile böyle bir uygulama. neyin kafasıdır bu?
trendyolda da var bu uygulama, bağış için kurumlara iletiliyor.
Kazı kazan yapmış lan oynayım dedim 1000 lira gitti aq. Kumarda oynatan kazanıyor doğru.
corona bittikten sonra ne yapacaklar acaba.
Hepsijet denen bir sike benzemeyen girisimlerinden vazgecip adam akilli kargo firmalarıyla çalışmaya devam etmeleri gereken boktan alışveriş sitesi. Sakin kalayim sinirlenmeyeyim diyorum evden disari cikmadigim gunler de bile sinirlenecek bir sey cikariyorlar adama.

Alacağınız şeyin alternatifi varsa kesinlikle alternatifinden alin buradan almayin.
Dolandırıcıdır. Bir daha burdan çöp bile almam.
kullanıcı sayısı 9.072.944 olan online alışveriş uygulaması.
Iade kabul etmeyen serefsiz bir site. Bir daha burdan alışveriş yapanı sıksınlar.
Merhaba uyeadi. Mesajınızı aldık sorununuz ile alakalı size geri dönüş yapacağız.
Sörvayvıra demin pirincinen yağ verdi, demin teve 8 de izledim. Valla helal olsun.
bazı şeyleri bulamadığım için yalan söyleyen firma. hani lan hepsi oradaydı.
21 aralıkta kargoya veeilmediyse gelmez o. iptal et. Selam ve dua ile.
görsel
Evet hala sipariş hazırlanacak, geldi gercide bekliyorum bakalim napıcaklar.
AliExpressten alsam daha hızlı gelirdi be dedirtti.
diğer mağazalardan nispeten ucuzdur. ancak satış sonrası süreçlerden pek memnun olan yok. zaten israil merkezli bir şirkettir, kullanmayınız.
bu siteden alışveriş yapmayı seviyorum çünkü; sipariş verdiğim ürünlerin %80 gelmiyor. ne alaka amk dediğinizi duyar gibiyim. öncelikle bi dinle amk...
ürünler çoğunlukla gelmediği için para harcamış olmuyorum. param bir müddet sonra iade ediliyor. hem param cebimde kalıyor hemde alışveriş zevkimi tatmin ediyorum.
bugüne kadar yaptığım alışverişlerde hiç sorun yaşamadığım mükemmel bir alışveriş sitesi.
ürünleri farklı satıcılardan alırsanız farklı tarihlerde kargolanması normaldir.

eğer bütün ürünleri hepsiburada satıcısından aldıysanız ve farklı tedarik süresi verilen ürünler aldıysanız bunu bir telefonla halledebilirsiniz. adamlar bütün ürünleri aynı zamanda kargoya vermek için bir ürün geç hazırlanıyor diye diğerlerini gecikmeli yollasalar bu sefer de bundan yakınan birileri çıkardı.

ek: bu arada gömlek ve pantolon dışında her bokumu internetten alırım.
ayrıca bugün çinden aldığım ürün yanlış gelince adamlar yenisini yolluyor. o da hatalı çıkarsa para iadesi yapıyorlar. bunlarda ne soksak kardır zihniyetinde. uzun sürede kendileri kaybedecek. çünkü ilk zamanlardaki potansiyellerini yitirdiler.
son iki aydır sapıttı.

artık bi şey almayı düşünmüyorum çünkü dolandırıcılık yapıyor.

149 liraya 1 kiloluk bir şey aldım. yani ürün açıklamasında yazan 1 kilo olduğu, ama nedense yarım kilo geldi. müşteri hizmetlerine yazıyorum ki böyle böyle açmadan anlayamam ben bunu. buna net bi şey demiyorlar ama ben iade edecekmişim yurtiçine gidecekmişim falan filan. ulan sıkıntı benden mi kaynaklanıyor şerefsizler, kitap aldım yanlış geldi, o yanlış geldi, zahmeti ben çekiyorum nasılsa.