bugün

1 yıllık lig tv'li giriş spor paketini aylık 31,58 tl'den satan web sitesi.
üstelik ilk defa bu sene başlayacak olan haftada 9 turkcell süper lig maç yayınının hepsini izleyebiliyorsunuz. yani bir sene boyunca lig tv tamamen açık.

site, ürünü satın aldığınızda kargo ile evinizi bir zarf gönderiyor.
digiturk müşteri hizmetlerini arayıp zarfın üzerindeki kampanya kodunu ve şifreyi bildirdiğinizde üyeliğiniz aktif oluyor. son aktif ettirme tarihi 31.12.2010. digiturk evinize çanak anten ve receiver gönderiyor. kurulum bedeli 40 tl. 1 senenin sonunda üyeliğinizi devam ettirmek istemezseniz çanak anten sizin oluyor ama digiturk receiver'ı geri alıyor.

buraya kadar herşey çok güzel.

Kafa karıştıran kısmı ise digiturk müşteri hizmetlerini arayıp hepsiburada.com adlı sitedeki lig tv kampanyası hakkında bilgi almak istediğinizde böyle bir kampanyanın bulunmadığını söylüyorlar. hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde ise yapılması gerekenin, ürünü sipariş edip zarfın üzerindeki bilgileri digiturk müşteri hizmetlerine bildirmek olduğu. birbirlerinden haberleri yok.
çevremde gerçekten bu şekilde şuan lig tv izleyenler mevcut.

çok kafa karıştırdırlar çoook!
hayatımı tamamlayan ürünlerin %80 ini aldığım hiç bir sorun yaşamadığım,
internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan sitedir.

edit:son aldığım kitabı geç gönderdikleri için hesabıma iki katı puan eklemiştir.
yaptığım 4-5 alışverişte hiç yamukluğunu görmediğim sorunsuz online satış sitesi.
havale ve eft yöntemi ile alışverişi daha kolay kılan internet sitesidir. aynı zamanda 100 tl ve üzeri alışverişlerde kapıdan ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.
(bkz: reklam) valla para almadım sadece 2 güne gelen siparişlerimden dolayı mutluluk entrysi oldu bu.
kesinlikle ve kesinlikle sadece yorumları ve fiyat araştırmaları dışında hiç bir şekilde itibar edilmemesi gereken sitedir.
sakın bugüne kadar şuna aldım hemen geldi, bunu aldım aynı gün ulaştı heveslerine kapılıp devam etmeyin, geri dönün yanlış yoldasınız.
yıllardır güvenli, mutlu bir alışverişler için müteşekkir olan ben aslında bu tip alışverişlerin aynı şekilde bir ton internet sitesinden yapabileceğimi şu son zamanlarda anladım. ancak şunuda çok iyi anladım ki bu hepsiburada denen rezil sitenin tek yaptığı hesabanızdan para çekip ürünüzünü (tabi en iyi ihtimalle zamanında) kargoya vermekten ibaret... sonra yeni ürününüz, siz ve Allah başbaşa kalıyorsunuz.
peki diyelim ki o hatıyı yaptınız ve hepsiburadadan son bir ürün aldınız ve o ürün hatalı, yanlış, arızalı geldi. hala çok geç değil! lütfen bir bardağa soğukça bir su koyun ve bir hamlede için (tabi şu sıralar iftarı beklemeniz gerekebilir)... kesinlikle 'ben bunu geri gönderirim, tamir ederler veya yenisini yollarlar veya paramı iade ederler gibi gereksiz düşüncelere kapılıp akıl sağlığınızı için ciddi tehlikelere yol açacak işlere kalkışmayın. para kaybetmek insanda ciddi bir komplekse yol açmaz, ama kendi parasıyla rezil olmak açar... lütfen bu 183. entry son olsun...

(bkz: pabucumun alışveriş sitesi)

alın size abi tavsiyesi :
http://www.alalimbakalim.com
1-2 keresinde siparişimin gelmesi 1 haftayı bulmuştu, onun haricinde başarılı benim açımdan. öyle ki, aldığım şişme yatak patladığında bile iade kabul ettiler ve verdiğim parayı hediye çekine dönüştürdüler. tabi attığım mesajın yakın çevrem tarafından da gayet ikna edici olduğunu belirtmeliyim.

en büyük rezaleti ise,
bir keresinde anneme yolladığım hediyenin faturasını farklı -kendi- adrese istedim. neyse hediye ulaştı fakat postayla bana gelmesi gereken fatura bir türlü gelmedi. 1-2 noldu fatura mesajından sonra sen kalk faturayı da annemin adresine yolla! bizim hediye paketi yalan oldu yani..
15 gün olmasına rağmen bir pantolonu tedarik edememiş sitedir. annem örmeye başlasaydı çoktan süper bi pantolonum olmuştu.
bu kadar yoğun olmasına rağmen sorunlara bir türlü cevap ve çözüm bulamadığınız sitedir.

yahu arkadaş, sen herhangi bir site değilsin, sen bir işletmesin, ticari bir işletme. sen bir holdingsin. ve günlük cironu tahmin etmek hiç zor değil. kar marjı ne kadar olursa olsun, dünyanın en basit işlerinden birini yapıyorsun ve kazancının karşılığında verdiğin müşteri hizmeti sıfır... bildiğin sıfır...

müşteri hizmetlerini aradığımız zaman (ki son üç günde 6 defa aramışımdır) (yine ki, hiçbirine de çözüm bulamamışımdır) en az 8 dakika hatta bekletiyorsunuz. tamam iyi bir sistem kurmuş olabilirsiniz ama bu sistemin ekipmanlarını, bu sistemi yönetecek kadroyu eksik ve yetersiz kurmuşsanız dünyanın en iyi sistemini de kursanız bir boka yaramayacaktır.

holdingin kurumsal kimliğini siktir ettim...

evet, ben ettim. çünkü bu hakkım.

vizyonunuz, misyonunuz zerre kadar sikimde değil. ben bir hafta önce verdiğim siparişi (yine yine ki, hızlı gönderi olduğu halde) teslim alamıyorsam ve konu acilse ve yine ben karşımda soruma çözüm olacak bir kişi bile bulamıyorsam kurumsal kimliğinizi oluştururken yazmış olduğunuz satırlar dolusu vizyonunuz ve misyonunuzu ben siktir ederim.

o yüzden demem o ki, birine bir şey alacaksam gider direkt yerinden alırım. hele ki aciliyeti olan konularda bir daha bu siteden birşey almam. eşşeğimi sağlam kazığa bağlamayı, yediğim kazıktan anladım çünkü.

see you later...
bir mallık yapıp şu an ki telefonumu aldığım sitedir. bozuk mal göndermişlerdir. xpressmusic telefon ve ben müzik dinliyemiyorum sözlüüüük.
her bir yönüyle en iyi alışveriş sitesi.
süper hızlı gönderideki ürünler alındığında hiç bir sıkıntı çekilmeyecek sitedir. bazı ürünlerde ciddi ciddi çok güzel indirim yapıyorlar takip etmek lazım.
cumartesi verdiğim siparişin tedariğini an itibari ile gerçekleştirebilen alışveriş sitesi. sipariş ettiğim ürünün kolay bulunmayan bir şey olduğundan mütevellit bu seferlik onları bağışlıyorum.
gecikmeli teslimatlarının sıkıntı yarattığı site.
markalı saatleri çok uygun fiyata sunan yer. saatçiden almak resmen kazıkmış ben daha iyi anladım. ayrıca taksit olayında da aşmışlar kendilerini. parası olana gez gez bitmeyen bir site.
en iyi alışveriş sitesiymiş, efendim 10 yılını doldurmuş, çok çeşitli ürünler varmış bla bla bla.buradaki milyon dolarlık soru işe şu "kime göre, neye göre en iyi?" yurtdışından yaptıgım alışverişlerde bile ups kargo ile en geç 5 güne elimde olan ürünler, bu sitemizde en az 3 4 gün tedarik sürecinde beklemektedir.Meguiars ürünleri yurtdışı fiyatının en az iki katına satılmakla birlikte kardo bedavaymış, o kadarda olsun artık! son 4 5 siparişim en az 7 gün tedarik sürecinde bekledi iyice cılkını çıkardılar bu işin diyor, bir daha katiyen bu "en iyi alışveriş sitesinden" alışveriş yapmayacagımı ekliyorum.
işlevsellik açısından güzel bir alışveriş sitesi. güzel olanın sadece işlevsellik olduğu üzerine bilmem dikkat çekebildim mi.
geçmişte süper hızlı gönderileriyle kalbimi çalan, ancak tedarik sürecinde 6 gündür beklettiği şofbenimle beni bir türlü kavuşturamayan site.
bir haftadır sipariş verdiğim saatin elllerinde olup olmadığına karar veremeyen site.hayır kredi kartına onay verip vermeyeceklerine karar vermeleri 2 gün sürdü, acaba kargoya vermeye ne zaman karar verecekler çok merak ediyorum.süper hızlı gönderi ile 1 ayda elimde olmasını umuyorum.şikayet mailimi de bir ara okuyacaklar heralde.işin özü 3 kuruş ucuz diye hiç bulaşıpta kanser olmayın.
dandik bir dvd siparişi verdim. bir hafta oldu hala tedarik sürecindeymiş. peşin fiyatına 12 taksit imkanı olmasa hayatta tercih edilecek bir yer olmazdı.
3aydır ürün değişimi yapamayan düzenbaz topluluğudur.
son zamanlarda sapıtmış alışveriş şeysi. bi ürün tam 5 gün kargoya verilmek üzere bekler mi arkadaş.
kafamı sikeyim ki tekrar alış veriş yaptığım için. paranla kepaze olmak için özel kurulmuş sitedir. mazoşist isen kendine acı çektirmek istiyorsan beğendin bir ürünü sipariş ver götünden şırıngayla kan alsınlar acıyı damarlarında hisset. ulen arkadaş 40 gün önce ütü siparişi verdim utanmadan kullanılmış ürün gönderdiler geri iade ettik iadenin üzerinden 30 gün geçti hala kredi kardına geri ödemesi yapılmadı ürünü alamadığımıza mı yanayım, keriz yerine konulup kullanılmış ürün göndermelerine mi yanayım yoksa hiç almadığım ürünün taksitlerini ödediğime mi yanayım bu ne kepazeliktir.

kabahat bizde ki bu şerefsizlerin bizleri tekrar tekrar kazıklamasına çanak tutuyoruz ama yok bu sefer kesin kararımı verdim birdaha alış veriş yaparsan tüm istanbul benim üstümden geçsin bu kadar da iddialı konuşuyorum.

altı üstü bir netbook çantası için beni 10 günden fazladır bekleten sitedir. Yazık günah koca hepsiburada bir çanta temin edemiyorsa söylesin ben toptan alıp veririm onlara.
bir ürünün değişimi için 3 ay bekleyen site. hayır mesaj atıyorsunuz cevap veren yok. sitenin telefonu desen ona da cevap veren yok...

allah hak ettiğini verecek aydın doğan !

koşarak uzaklaşın, şiddetle uzak durun..

(bkz: demedi deme ibrahim)
ürünlerini 3 gün içinde ulaştırdığı iddaa eder. ama her ne hikmetse şimdiye kadar aldığım tüm ürünlerin en az 1 hafta sonra geldiği ve hatta bu sürenin 15 günü bulduğu bile olmuştur. ama şu avantajıda vardır ki birçok ürün çeşidi vardır ve piyasaya göre oldukça uygundur.

(bkz: yine de devam)