bugün

entry'ler (2390)

kemal kılıçdaroğlu

Şu an habertürk te konuşan bir adet vasıfsız. Bu adama oy verecekler bir kez daha düşünsün. Hayatımda bu adam kadar vasıfsız silik ve boş bir adam görmedim. Tayyip erdoğan ın daşşağının kılı bile olamaz bu herif. Oylar yine akp ye.

fırat çakıroğlu

Şehadetinin üzerinden 4 yıl geçmiştir.

Allah rahmet eylesin. Kahrolsun onu şehit eden zihniyete.

ekonomik kriz

Geçici bir durumdur. Tanzim satışlarıyla biter yakında. Korkmaya gerek yok.

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

Kandil den emir alan siyasilere de oy veren insanların yaptığı şey. Ama reisin sofrası geniş bunlarada ekmek veriyor. Nankörler sizi.

adalet ve kalkınma partisi

Eğer bir gün erdoğan giderse ne olacağını düşündüğüm parti. Türkiye de ne kadar soytarı yobaz rantçı yalaka oç varsa bu partide. Sırf erdoğan için oy veren çok insan var. Bende dahil. Tayyip gittikten sonra iyi bir lider çıkarmazsa işi biter.

recep tayyip erdoğan

Türkiye için bir şanstır. Dava adamıdır. Bu adam devam ettiği sürece candır. Başka bir lider yoktur benim gözümde. Akp de bu adam dışında herkesin amk. .Sırf bu adam için oy veriyorum. Evet ekonomik sıkıntılar var ama bu adam dışında düzeltecek adam yine yok. Kılıçdaroğlu köy bile yönetemez. Sırf ideolojik nedenlerden bu kadar oy alıyor. Sosyal medya etkisiyle çok eleştiri çok nankörlük ediliyor ama muhalif olmak bu değil. Yapılanıda görmek gerek.

fasta kafası kesilerek öldürülen iki dağcı kadın

Olayın islamla bağdaştırılmasını yanlış buluyorum. Çeşitli güçler son dönemlerde islam propağandası yapan örgütler ortaya çıkardı. (bkz: ışid) ve bu tür vahşi olaylarda hep bu örgütün adı geçiyor. Ve bu yaptıklarını islam adı altında yapıyorlar. Bunu gören insanlarda aha gerçek islam bu böyle dinin... diyerek islamdan uzaklaşıyor. Bakın bu olayda da olaya karışan kişilerden birisi bilin bakalım ney li ışidli evet belkide sıradan manyak bir orospu çocuğu ama ışidli damgası yedi hemen. Bu lafı sevmem ama oyun büyük beyler. Hemde uzun yıllardır böyle.

the protector

Senaryosu basit bir dizi. ilk baştan belliydi faysalın ölümsüz olduğu. Ama sonu güzeldi yinede. ilk ciddi bütçeli dizimiz olduğu için çok gömmek istemiyorum ve ilerisi için ümitliyim. Bütün ölümsüzlerin dirilmesiyle güzel olacak.

evli bir kadına göz dikmek

O gözü oyarlar dikkat edin. Son zamanlarda cinayetler hep bu yüzden.

14 ağustos 2018 fenerbahçe benfica maçı

Lan bu takımın başına cocu gelmedi mi aykut hoca klübede saklanıp taktik mi veriyo arkadan bu takım halâ yarak gibi amk.

arabayı satmak

Bugün ilana koydum. Lakin şu an battığımız için vazgeçtiğim olay.

ziraat bankası

ihtiyaç kredisi faizini 1.90 a çıkardı. Faizler arttı. Fena batıyoruz.

sigaraya her gün 12 lira veren insan

Salaklıktır. Ben 10 liraya tütün aldım 20 gün felan gidiyo. Ayrıca nikotinsiz olduğu için sık sık içme isteği olmuyo günlük iki üç tane yetiyo.

artık türkiye diye bir devletin olmaması

Lan hadsiz türkler bir ölür bin doğar. Tamam ekonominin içine ettiler ama türk tarihi belli cihana hükmetmiş dedelerin torunlarıyız biz. Türk devleti asla bitmez.

seks o kadar zevkliyse neden fantaziler var

Çünkü insan doyumsuz bir varlıktır. Örneğin ultra zengin bir adamın her türlü seksi yaptıktan sonra straponla kendini düzdürmesi buna bir örnektir. Yani artık kadınlardan zevk almaz.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

Sütçü imam üniversitesi yazmak isteyenlere verebileceğim tavsiyelerdir.

yks 2018

açıklanmıştır.

kaç kuzeniniz var

50 den fazladır. Aşiret değiliz.

ölüm

Çok garip bir şey. En kötüsüde bu duruma alışmak. inançlı insanlar daha çabuk alışıyor ama.

babanın ölmesi

Tam bir şok haliydi benim için. Kalabalık toplanmıştı. ilk gün hiçbir şey anlamadım. Sanki kimse ölmemiş gibiydi. insanlar gelip bir şeyler söylüyordu anlamıyordum. Bu şok hali ikinci günün sabahında babanın selasını duymamla yerini ağır bir hüzne bıraktı. Babamın kalp krizi geçirdiği banyoya girdim. Eşyaları halâ ordaydı. Ama babam odasında yoktu. Evde bir sürü insan varken ağlanmıyorda. Geçtim banyoya yavaş yavaş babamla geçirdiğim güzel anıları düşünerek ağladım. En çokta acaba babama kötü bir şey dedim mi onu kırdım mı diye düşündüm. Çünkü bunları düzeltme şansım artık olmayacaktı. Babası sağ olanlar size tavsiyem onunla güzel anılar biriktirin. Mümkün olduğunca kırmayın. Sonra iş işten geçince ah vah dersiniz ama bir çareniz olmaz...