bugün

izlemediğim dizi. Fakat bugün baya bir linç yedi sosyal medyada. Sanırım artık tüm dizilerin başında gerçek kişi, kurum ve olaylarla alakası olmadığını; Hayal ürünü olduğunu yazmak gerek. Hatta o bile yetmez. Oyuncuları bir araya toplasınlar. Oyuncular koro halinde söylesin bunu. Kısa bir parça olarak hazırlasınlar. Dizi başında, reklam dönüşünde sık sık tekrarlasınlar. Başka türlü insanların gerçekle kurguyu ayırt edebilecek yetisi yok. *
senaryo güzel ama oyunculuk çok abartılı. ben kimseyi iplemem havalarında gezen ukala bir doktor var ve başhekim (ya da müdür her neyse) bırak laf etmeyi alkış tutuyor. reelde tazminatsız ziktiri çekerler. türkiye burası mk.
tıbbi ilaç mümessilleri 15 cm eteklerle doktor ziyaret ederler. diziye gelince bikbik ediyorlar. lan bi sg... doktora kadın bulan mümessil tanıyorum amk.

ayrıca 8. bölümü bulamıyorum. link varsa şeyapın pls.
eğer tepkiye rağmen bölümler açılmasaydı mucize doktor'un altında kalacaktı bayağı.
(bkz: medice cura te ipsum)
iyi ki house izlememişim o zaman. Zira hekimoğlu gayet başarılı.
tutunamayanlar ile birlikte favori 2 dizimden biri.

keşke 2'si aynı güne denk gelmeseydi.

o zaman daha da iyi olurdu.
görsel

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’na Belçim Bilgin dahil oldu. Bilgin, Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi, Orhan’ın ise yakın arkadaşı ‘Selin’ karakterini canlandıracak. 
Bu haftaki bölümde hastalardan birinin eşcinsellik hikayesi işlendi.

Anlamlı ...
abartılı bir dizi.
Kanal D dizisi.
güzel dizi. evet.
https://www.instagram.com...DSn/?igshid=1wdttmrne1nsz
veganlara iyi geçirmiştir bu akşam.

Vitaminsizler sizi.
corona arası verildi sanıp takibi bırakmıştım.
kaçırdık bölümü
görsel
yalan oldu dizi.
Bu akşam yeniden başlıyor iki gözümün tıbbi tanı departmanı.
ne bölümdü be.
karısı tam lrıspiymiş . Yeni kocasının çükünü keser inş
görsel
Yabancı versiyonunu Izlemeseydim izleyebilirdim belki. Çok güzel dizi bu arada.
14. bölümde veganlara gönderme yapmış dizidir.
house md dizisinin konusunu almak yerine.özgün bir çalışma olsaydı çok daha güzel bir dizi olabilirdi.
Olm izleyin şu diziyi. Bak abiniz olarak söylüyorum izleyin. Yok house çakmasıymış da bilmem neymiş de...

S.kmişim House'u... House'da size sema moritz dinletmezler.

izleyin.
Başından beri izliyorum. Değişik bir Doktor versiyonu. Dizi değil Beyin fırtınası, Sanki polisiye havası var..
Kanald de salı günleri yayınlanan aksam kuşagı dizisi.
Hekimoglunun eski karısı rolünden diziye dahil edilip, ahbap tanıdık iliskileriyle yani eski tanıdık torpiliyle hukuk danısmanı olarak hastanede göreve başlayan dizi karakterini sevmedim. Yani hekimoglunun eski karısı olarak sürekli cemkiren bir role gerek var mıydı.
Edit: dizinin orjinalinde de böyleymiş.
Bir halta benzemiyor. mucize doktor dizisi bunu 5e katlar.