1. 1.
  9 kasım 1980, abd
  dawson's creek'teki jennifer rolüyle tanınır.
  filmografisi:
  *The Baxter (2005)
  *Brokeback Mountain (2005)
  *Land of Plenty (2004)
  *The Station Agent (2003)
  *Halloween H20: 20 Years Later (1998)
  hala çıkaramadım diyenler ise buyursun burdan yaksınlar:
  http://images.google.com....r&btnG=Resimlerde+Ara
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  şarkıcı olanı, destiny's child'ın genelde beyonce ve kelly'nin gölgesinde kalmış üyesidir. ancak bu kendi seçimidir zannımca, çünkü solo projelerinde gospel şarkıları söylemeyi tercih etmiş, pek fazla göz önünde bulunmamıştır.
  1 ... filozofil
 3. 3.
  destiny s child daki de böyle bir şeydir; *
  http://spiritrisingmusic....ges/products/sr004-lg.jpg
  1 ... unique270
 4. 4.
  elle magazine ve vogue magazine 2008 nisan sayıları için objektifler karşısına geçmiş aktris.

  http://www.sinemaestro.co...w&id=198&Itemid=1
  ... myhosh
 5. 5.
  bir kere çok güzel bir bayandır.

  tek kelimelik tanımlamadan sonra,

  kendisi, 1980 doğumlu amerikalı bir aktristir. dawson's creek'te beş sezon boy göstermiş, 2005'te brokeback mountain'de, 2008'de ewan mcgregor'la cut edilecek bir sahneyi barındıran incendiary'de, yine aynı yıl hugh jackman'la deception'da rol almıştır.

  yine 2008'in sonlarına doğru gösterime giren synecdoche new york'ta filmin başlarında genç ve güzel aktrisi, sonrasında ise sorunlu yönetmenin karısını canlandırmıştır.

  ocak 2009'da henüz yalnız isveçte vizyona girmiş mammoth isimli bir filmde de oynamıştır,
  lakin ne yazık ki, henüz izleme şansı bulamadım.

  izlenesidir.
  2 ... wad ar yu tolking ebat yu
 6. 6.
  heath ledger ile ortaklaşa yaptıkları matilda rose ledger isimli kızını tek başına büyüten güzel ve yetenekli oyuncu. dawson's creek 'in sweet jen'i
  -1 ... pirayende
 7. 7.
  Dawson's Creek'te O salak katie holmestan 1551545. kat daha fazlaydı oyunculuğu.Hele bir bölüm vardı ki hatırlayabildiğim tek şey o'nun oyunculuğuydu.(hangi bölüm hatırlamıyorum ama cowboy junkies - sweet jane çalmıştı o bölümde arayın bulun dilerseniz).Sonra Land of Plenty de izledim tek kelimeyle muhteşemdi.Wendy and Lucy'de güzelliğini kullanmadanda oynayabileceğini gösterdi.Brokeback Mountain da kalbi kırık eş rolünü müthiş kıvırdı ve oscar adaylığı kaptı bu sürede rol arkadaşı heath ladger'ında kalbini çaldı ve nişanlanıp bir de matilda adında bir kız çocuk dünyaya getirdi.Shutter Island'ı izleyen bilir ordaki oyunculuğu da şahaneydi.Bugün Blue Valentine'i izledim ve oscar adaylığının boşuna verilemdiğini anladım.Ne inanılmaz bir oyunculuktur o.Nasıl bir doğallıktır,duyguları yansıtmaktır seyirciye.Black Swan'ıda izlemiş biri olarak ben juri olsam ödülü Michelle Williams'a verirdim.izleyin görün.Bu arada My week with Marilyn filminde marilyn monroe'yu canlandıracaktır
  1 ... countessofuniverse
 8. 8.
  jean seberg'in 2.0 versiyonudur. o kısa saçlarıyla bana hep onu hatırlatır. hee 2.0 dediysek, jean seberg'den daha güzel demedik. jean seberg kısa saçın en çok yakıştığı kadındır, ve ebediyete kadar da öyle kalacak.
  1 ... entry
 9. 9.
  My Week with Marilyn filmiyle oyunculuğunu bir kere daha kanıtlamış başarılı kişi.
  ... bacaklarini kokunden yolarim
 10. 10.
  Tam adı Michelle Ingrid Williams olan 1980 doğumlu oyuncudur. Geçen sene Blue Valentine' da canlandırdığı orta yaşlarına ilerleyen, bakımsız, umutsuzlaşan evli kadın rolünü çok iyi kotarsa da Black Swandaki Natalie Portman gibi bir rakibi olması talihsizliğini yaşamıştır. En az onun kadar hakediyordu ödülü.

  Kendisini, kitap düşkünü olduğunu ve kitapların ilk basımlarını elde etme gibi güzel bir de uğraşı olduğunu bildiğimden bir başka sevmekteyim.
  ... tanrisal kertenkele