bugün

dün itibariyle cnbce'de yayınlanmış hoş bir filmdir. shakespeare'den izler taşımaktadır.
(bkz: amerikan gençlik filmleri)
akıllara kazınan bi şiiri vardı. hatun abla okurken ağlama krizlerine giriyordu..

i hate the way you talk to me, and the way you cut your hair
i hate the way you drive my car, i hate it when you stare
i hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind
i hate you so much it makes me sick, it even makes me rhyme
i hate it, i hate the way you are always right, i hate it when you lie
i hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry
i hate it when you are not around, and the fact that you didn't call
and mostly i hate the way i don't hate you
not even close, not even a little bit, not even at all...
william shakespeare'in hırcın kız oyununun günümüze uyarlanarak bir genclik filmine cevrilmis halidir.
(bkz: anket bu)
(bkz: anketten film yapmak)
*
içinde Heath Ledger'ın oldugu bir filmi izlememek mümkün olmadıgı gibi bu filmide izlememek mümkün değildir.Gerçekten içlendiren bir filmdir.
1999 yapimi film, bu senenin temmuz ayinda yeni bir yapimla tekrar gosterime girecektir.
Julia Stiles ile Heath Ledger' in baş rolleri paylaştığı, eğlenceli film.
ayrıca filmin bi' bölümünde air - sexy boy çalar.
heath ledger in efsanevi "cant take my eyes you" isimli şarkıyı söylediği sahne için bile izlenir bu film. Keyifli zaman geçirmek için ideal bir romantik gençlik filmidir.
görünüşte basit amerikan filmine benzese de izledikçe insanın hoşuna giden,heath ledgerın sürüklediği ayrıca heathe benzerliği ile dikkat çeken inception da arthuru oynayan joseph gordonun da heathle beraber oynadığı, bir de filmde shakespeare hayranı olan kıza aşık olduğum eğlenceli 99 yapımı film.
1. kural,buradan kimsenin haberi olmayacak.

2. kural,buradan kims..

neyse tamam yaaaaa.
kendi coşabilsin diye ablasını baş göz etmesi gereken dişi gencin maceralarıdır.
ugly kid joe'nun everything about you şarkısını akıllara getirir..
bir kaç saat önce tnt de yayınlanan filmdir. sapına kadar erkeğim ama bilemedim bu film bi şeyaptı böyle. gözyaşlarım pınar, hüzünlerim çınar oldu. hele julia stiles in ağlayarak heath ledger a bişeyler okuduğu sahne... tabi bunu tek başıma izlemenin etkisi yok mu? olma mı. yine bana esmer günler düştü. *
tnt de beşinci kez izledim bugün. heath ledger ın erken ölümüne tekrar üzüldüm. iyi oyuncuydu be.film de güzel.
aynı isimli bir teen dizisi de mevcuttur. çerezlik bir dizidir. lise zamanını özleyen kızlar izleyebilirler. erkeklere göre bir şey değil.
başrollerini heath ledger , julia stiles ve joseph gordon-levitt'in paylaştığı 1999 yapımı ortalamanın üzerinde sayılabilecek bir gençlik filmidir. boş zamanı olanlar için iyi bir film.
izlediğim en güzel gençlik filmlerinden biridir. başroldeki oyuncuların doğallığı, yardımcı karakterler ve okul yaşamı keyif verir. hala izlemeyen varsa indirip mutlaka izlesin derim. akıcı bir filmdir.
20 bölümlük american ergenus dizisidir. baba - kız diyalogları eğlencelidir, iyi stres attırır.
heath ledger a aşık olma sebebi olan film. sonu klasik romantik komediler gibi olsa da genel olarak güldürdü. joseph gordon levitt in ergenliğini görmek de değişik oldu. fakat burada en öne çıkan karakter tabi ki heath ledger idi. güldüğü her sahnede tekrar ve tekrar bayıldım kendisine. merhumu rahmetle anıyorum.
Çok tatlı bi film. Şiir sahnesinde çok etkilendim. heath ledger i ilk bu filmde izlemiştim ah ah o gülüş keşke gitmeseydin.
heath ledger için izlediğim film. çok şekerdir.
Ayak parmakların. (bkz: leş)
çocukken televizyonda defalarca denk gelen daha sonra ismini bilerek izlediğim film. bugün ismini bilerek 3.kez izledim. bir film bu kadar güzel olabilir. 1999 yapımı olmasına çok şaşırmıştım başta. ben daha 2.sınıftaydım ya. ama bir bakıyorum şimdi bildiğimiz oyuncular ve çok değişmemişler. fazla yaşlanmamışlar yani. tabi heath ledger'in hayatını kaybetmesinden sonra ilk kez izledim az önce nedense biraz içim buruktu izlerken. neden o kadar gereksiz varken sen ölürsün be adam. reçeteli ilaçtan adam mı ölür o da sana mı denk gelir yav.
http://www.imdb.com/title/tt0147800/
7,2 imdb puanlı fazlasıyla hak ediyor. ayrıca joseph gordon-levitt küçük kardeşi gibi durmuş heath'ın filmde. zaten gerçekte de çok benziyorlar birbirlerine. ayrıca batman'in dark knight 2'de sanırım, robin'i canlandıran polis memurunu oynuyordu. tesadüf önceki filminde de joker'i heath ledger oynamıştı.