bugün

diyet yapanlara şiddetle önerilir.
bir defa deneyin, uzun süre başka yerde bile iskender yeme isteğiniz olmaz.
domatesli sosu; kırmızı boyayı suyla karıştırıp da imal ediyorlar heralde.
4-5 yıl oldu hala o kötü tadı unutamadım..
kaliteli bir iskender markasıdır.
iskenderden nefret etmemi saglayan hede.

demiim demiim
diyorum ama bok gibi afedersiniz.
tabağın kenarında silindir şeklinde insan etine benzer tada sahip döner getiren acayip firma.
bir arkadaş tarafından ısrarla; eycdi iskendr diye okunan iskenderci.
1080p görüntü kalitesiyle milimetrik kesilmiş dönerin üzerine santim santim yoğurt döken iskender markasıdır.
Berbat olan firmadır . Yemeyin . Etin ne tadı var ne de tuzu . Şiddetle tavsiye et-mi-yor-um .
kalitesiz iskenderin markasi. hizmet, ilgi, alaka güzel olsa da tat olarak vasat kurulus.
mideye indirmek suretiyle yendigi icin part part indirilmesi gereken iskender markasidir.
http://www.hdiskender.com/

şöyle bir internet sitesi vardır. eğer iskender istemezseniz ne olacağını görün.

anıra anıra gülüyorum sabahtan beri.
iskenderleri plastik gibi olan yerdir.
sattığı ince kesilmiş, yoğurtul ve üzerine domates sosu dökülmüş ete iskender diyen firma.

insanlarda onu iskender yiyoruz diye yiyor. paranıza ve midenize yazık lan.
iskender yapmayı bilenlerin yeridir efendim. bir iki yer dışında bunlardan daha iyi iskender yapanını görmedim.
iskendere tepki olarak doğmuş şirket.
iskenderin ne olduğunu bilmeyenlerin beğendiği iskenderci. olum o yediğin bi kere et değil soya filan gibi bişi, bi etin o kadar yagsız olması etin doğasına aykırı.ayrıca yerken insanın ağzında sakız gibi oluyor.

yemeyin paranıza yazık gidin simit yiyin .
yaprak dönerlerini iyice inceltmiş, malzemeden çalmaya başlamış iskenderci. bildiğin kağıt gibi yaptılar o etleri. ama görünüşte tabağı kaplıyor ya, millet durumu çakmaz diye düşünüyorlar belli ki. şark kurnazları sizi.
Hem kalitesiz hemde müşteri memnuniyetinden habersiz garsonları bar. Ailenle adam gibi geliyosun iskender yiceksin bi şey istiyosun tavırlı atarlı hanzolar var. Trip atıyo laga luga yapıyor. Dağdan yeni gelmiş adamları işe mi alıyorlar anlamadım. Anamın babamın yanında tatsızlık çıkmasın dedik ellemedik. Biz de esnadız ama bunlar müşteriden habersiz galiba.
"bu da bozdu!" dediklerimizden.
hiçbir numarası olmayan iskender. bütün numaraları sunumda. o tereyağı getirip döküş şekilleri fiyatı artıran.
yoklukta gideri olan iskenderci. hani canınız istedi ama etrafta da ondan başka hatrı sayılır iskenderci olmaz ya; işte o zaman yenir.

mesela kayseri'deki güzeldi. ama ankara optimum'daki boktandı. zaten ankara'da da iskender yiyeceksen uludağ, yeşil nalın, bursa iskender gibi yerler varki, uğraşılmaz hd ile falan.
ilginç ve kaliteli bir animasyonu bulunan internet sitesine sahip firma. ama insan keşke internet sitesini hazırlamayla uğraşacakları yerde iskenderin kalitesini artırmakla uğraşsalar diye iç geçirmiyor değil.
yüksek çözünürlükte gelen iskender. 5 lira daha vererek 3d versiyonunu ısmarlayabilirsiniz; ancak 3d gözlük gerekiyor ki o da ayrı bir 2 lira. imax porsiyonu ise sadece istanbul ve ankara'da mevcut.
tadının hiçbir şeye benzemediği iskenderlerin yedirildiği yer.

marmara park'taki şubesinde aşırı gereksiz ilgiye anlam veremiyorum. ne zaman gitsem ağzına kadar dolu.
saçma sapan garsonlarının kol gezdiği iskender salonu. iskenderine gelince denemeyin bile. canpark avm'dekinin önünden bile geçmeyin.
yüksek çözünürlük iskender.
1080p iskender.
güncel Önemli Başlıklar