bugün

entry'ler (80)

okulun kütüphanesinde sevişmek

eli yorar.

penis görmüş kız yolludur

(bkz: travesti)

lise 2

Sigaraya baslanilan donemdir. Oyle yok ben onceden beri iciyordum yok arkadas. Icinizi bilirim ben sizin.

hd iskender

http://www.hdiskender.com/

şöyle bir internet sitesi vardır. eğer iskender istemezseniz ne olacağını görün.

anıra anıra gülüyorum sabahtan beri.

kedileri sevmemek

"nankör hayvan yea bir köpek değil."

sen ne kadar güvenilirsin be hayvan?

sözlük yazarlarının itirafları

kız olsam kesin lezbiyen olurdum. hatta siz de öyle olurdunuz lan.

yalan mı amk?

yaran wc kapı arkası yazıları

ayran gibi meşrubat ile girmek yasaktır.

kimler ile yaşıyoruz lan?

uludağ sözlük te yazar olan tip

hoş muhabbet, sohbet sever.

ikizler kizi

Erkek olduğu öğrenilmiş. Bu yüzden de çaylak olmuştur. Utanmıyor sözlük erkeklerini heyecanlandırmaya...

serefsizimbenimaklimagelmisti

Cibiliyettense cinsiyete daha cok onem veriyor. Tek kaybi bu.

rasim ozan kütahyalı

Gorus bildirmedigi birkac konu bakanlik tarafindan korumaya alinmis diyorlar,yayalim.

charles carmichael

Dire straits dinler kendileri. Kulagi bana yakin gibi.

ikizler kizi

Saklambacta asik olunan kizi sobelemek en saf askmis ona gore. Demek ki Kucukken erkekti sonra kestirmis beyler :(

maximilian

Bu adamin fena arsivi var.

ikizler kizi

Hem annesi hem babasi ikizmis. Nicki burdan geliyor demedi demeyin agalar.

ikizler kizi

Sozlukculere gore tek iyi yani kiz olmasiymis. Allah baska dert vermesin kardeslerim.

hollywood la büyümüş nesil

Cogu yanlis onermedir.

Hintliler pistir. Amerikada herhangi bir eyalette yururken pis kokan, kiyafeti duzensiz biri gorurseniz o kesinlikle hinttir.

Iri erkek babacandir veya serefsizdir kimse bilemez. Ornegin godfather.

Rus kizlari orospu degildir. Senin alginda rahat kiz orospudur. Ulkedeki fuhus batagindaki insanlara bakip orospu diyorsundur aslinda.

Her zaman erkek aldatmaz. Bazen de kadin aldatir. Ama olay aldatmak kismidir. Affediyorsa sevgisinden veya durumundandir. Hayatinda hic calismamis iki cocuk annesi aldatilirsa affetmesin de ne yapsin. Bu basli basina sikintidir zaten. Cocuk yapmak cok ayridir, bakmak keza oyle.

Her zaman Yagmurda opusurken burnuna su girmez. Ornegin Sacin uzunsa girmez. Yada kafaniz egimli opusurseniz su yanaklardan akar gider.

Siz holywoodun sik tarafini kendinize gore uydurmussunuz demek oluyor bunlar da.

Kaynak gotum.

gezi parkı direnişi size neden bu kadar koyuyor

Gezi parki yayimlanan isteklerden bir parca

"Başta 3. Köprü, 3. Havaalanı, Kanal istanbul, AOÇ ve HES'ler olmak üzere ekolojik değerlerimizin talanına ve güncel olarak Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısına ilişkin itirazların, ülkemize ve bölgemize ilişkin savaş siyasetine karşı duruşun ve barış talebinin, alevi yurttaşlarımızın hassasiyetlerinin, kentsel dönüşüm mağdurlarının haklı taleplerinin, kadınların bedenleri üzerinde denetim kuran muhafazakar erkek politikalarına karşı yükselen sesin, üniversite, yargı ve sanatçılar üzerindeki baskılara karşı direncin, başta Türk Hava Yolu işçileri olmak üzere tüm emekçilerin hak gasplarına karşı taleplerinin, tüm cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımcılığına karşı mücadelenin, yurttaşların eğitim ve sağlık hakkına ulaşımının önündeki tüm engellerin kaldırılması istemleri" olduğunu iktidar sahiplerine iletmek istiyoruz."

Okumak cok guzel gelsene.

tez antitez sentez

Diyalektigin her aninda birbirine donusebilenen sistemler.

bir ağacın büyüdüğüne şahit olmak

Her insanın en az bir kere tanık olması gerekir. Elde beslenme çantası okula giderken şimdi altında sırtımı yaslayıp gölgede kitap okuyorum. Zaman çabuk geçiyor.