bugün

güldürmeyi beceremeyen fakat orjinal videoları nedeniyle takip edilen show programı ve sunucusu.
bu adamı fazla tutmazdım ama bugünkü programında yaptığı soner sarıkabadayı hareketleri top 5 iyle fikrime tercüman olarak olumlu puan almıştır.
saçları saç olmayan, espirileri komik olmayan, ne güldüren, ne düşündürebilen, artık yıllanmış videolardaki karakterleri ekrana taşıyarak yeni bir iş yaptığını sanan, öyle bi' taklidimsi şovmencik.
Tek kelimeyle tanımlamak gerekirse "kötü"dür efendim.
her gördüğümde yaa ııı bu adamda bişey var ama... diye söze başladığım ama asla ne olduğunu açıklayamadığım bi tuhaf insan..sevmiyorum ama bir şey var garip bir şey...ııı..

(bkz: tanımlanamayan cisim)
bu dolmuş olaylarının, gizli kamera çekimlerinin çoğunun aslında senaryo olduğu çok bariz olan program. cahillere yönelmiş sadece. basit ve kötü.
beyaz ve okan bayülgen'in karşısında pek şansı olmayan programdır.
"manav kaptan,teyze kaptan" her programda daha da iyi işler çıkartıyor .
hayrettin karaoğuz'un star tv'de yayınlanan programı.
izlemeyin, izlettirmeyin.
tv de hiç izlemedim, okuduğum kadarıyla da iyi işler çıkarmış gibi durmuyor. ama şu videosuyla sempatimi kazanmış adamdır:
http://www.youtube.com/wa...37gbiRduE&feature=fvw
beyaz'ın (bkz: beyazıt öztürk) gençliğine benzettiğim şovmen.
son derece eğlendirici program, güldürmeyi başarıyor, kendine has bir stili var. bazı basit espriler var ama insaf, beyaz veya bayülgen anasının karnından profesyonel mi doğdu? hayatınızın sonuna kadar cem yılmaz esprilerine mi güleceksiniz? adamcağız bu yazıları okumuyor mu, neden hevesini kırıyorsunuz? bir iki tane kendini entel bi bok zanneden sözlük yazarı beğenmedi diye kimse bu adamı harcayacak değil, izlemeyin izlettirmeyin diye yazan armuta da buradan bir soru sorayım, sen elle tutulur ne yaptın kardeşim bu hayatta? dikili bir ağacın var mı?
bunca yıllık tv izleyicisim böyle tiksinçlik görmedim. biraz yaratıcı olun ya. adam okan bayülgeni taklit edecem diye beyazı taklit ediyor. birde espri yaparken nasıl bir şekle giriyor olum bak valla böyle devam edersen ailen evlatlıkdan ret edecek seni. stüdyodaki seyircilerin beyinlerine özel selam.
(bkz: akraba evliliği)
(bkz: yapma hayrettin)
bu kadar kötü bi program yapmak için ne olmak lazım gelen sorsunun muhataba. tek kelime ile berbat.
hayretle izlediğim bir program ne zaman biticek diye merak ediyorum.
son gizli kamera çekimiyle yardırmış olan şahıs . normalde hiç sevmem programını da kendisini de ama bu sefer cük oturmuş .

ahanda videosu ;

http://video.milliyet.com...ne-is-basinda_1_46709.htm
birisinin kendisini acilen komik olmadığı hususunda uyarmasını diliyorum.
kimin oğludur kimin yakınıdır bilmiyorum ama arkasının sağlam olduğu kesin, bu mallıkla cumartesi akşamını kapattığına göre...

yayından kaldırılması için bir müdürün kellesi gidecek gibi gözüküyor.
(bkz: televizyonda saçmalayan kişi yerine utanmak)
nadiren güzel skeçleri olabilen tv programı.
(bkz: soytarı)
Kova lakabıyla özdeşleşmiş kalecimiz.
son olarak facede paylaşılan mete yetenek videosunu izledikten sonra . bidaha herhangi bi proğramını izlemeyeceğimden emin olduğum adam