bugün

entry'ler (112)

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

bi arkadaşla yazdığı entryleri saatlerce okuyup saatlerce güldümüzü hatırlıyorum. nedense okuduktan sonra vicdan azabı olmuştu. arada da açıp okuyorum. sanırım uçurulduğum bi nickti mesaj atmıştım hani taşşak geçtiğini anladığımı hissettiriyim dedim gereksizlikle. ama hiç çaktırmadan mesajlarını da entrylerine benzetti. aslında güzel oluyor bak trollcanlık zevkli oluyor garip bi zevk alıyor insan. eksilendikçe haz artıyor haz arttıkça azıyorsun. arsız biri oluyon çıkıyon. bazen insanlar aşırı tepki veriyor onları negatifliği sana yansıyor yediğin bedduadan ateş basıyor ama kendini engelleyemiyorsun. başka bi nickle ben de uzun süre yaptım. ama hbbi garip bi şekilde fazla salmadı kendini devam ediyor. insanları güldürmenin ya da onlara yakınlaşmak için mi bilmiyorum ama sigara gibi uyuşturucu gibi bi şey bu. ben mesela ekşi den ulu dan kovuldum trollcanlıktan sonra yine yazar oldum yine kovuldum birden söndü ışığı bu işin. ha ben de 2 sene sürdü. başkasında 4 olur 5 sene olur ama söner. aynı zevk aldığımız hayatta yaptığımız trollüğün bünyeyi yorup bitmesi gibi. böyle bir on sene sonra hatırladığımda bu kardeşi hüzünlenip etrafıma bakarım şaşkınlıkla. bir de sen çok iyisin be abi ben yeni başladığım işte 2 aydır rol yapıyorum ama bildiğin rol. kimse gerçek beni tanımıyor sadece ben tanıyorum. kendime biçtiğim rolü anlatmiyim çok uzun. ya hakkaten bunu burada söyleyince rahatladım. roro

atatürk ün kumara olan merakı

ünsüz bir tarihçi ya da olmayan bir tarihçi olarak seni aydınlatmayı görev bildim: atatürk cıgara olsun içki olsun içer idi. gamsızlığından değil bilakis askerlik hayatı boyunca savaşlar görmüş, stresler yaşamış ve son demlerde aklı ziyan eden geçmiş hatıralar onu rahatsız ettiğinden olsa gerek mideciğinden eksik etmezdi bu meretleri. şöyle bir şey var: atatürk barbut atar mıydı. kumar oynayıp hazinenin parasını yütüzdü mü, bilmiyorum. hübbiya şu yazılarını hikayelerinle süslemelisin.

o çiftçinin annesi öldü

çok da bir şey ifade etmeyen ölümdür.

(bkz: hayırlı traşlar)

57 bin kişinin bir anda serbest kalması

bingöl ün solhan ilçesinde, etrafa rastgele ateş açıp 5 kişinin ölümüne, 18 kişinin yaralanmasına yol açan: yeşil in amca oğlu mahmut karadağı nda içinde olduğu 57 bindir.

suyun kaldırma kuvvetine meydan okuyan bok

sabah öğle ve akşam yenen yemeği biriktirip, birden sıçmak suretiyle kocaman olan bokumu suyun kaldıramaması ve klozetin dibine çökmesi sonucu vardığım kanı.

ilber ortaylı nın kemal kılıçdaroğlunu fırçalaması

kemal kılıçdaroğlu nun şuursuzca ve bilgisizce, daha doğrusu cahil lakırdısı olarak adlandırılabilecek 'osmanlı da türk olmak ayıptı' sözü üzerine: ilber ortaylı nın bunlar 'basit memur yorumu' ve 'bilgi birikimi yok, boyle seyler konuşmasin' diye fırçalamasıdır. meali: yani tarih bilmiyorsan canlı yayına çıkıp sallamasyon tarihle kendini rezil etme diye fırçalamasıdır. eh ilber hocam bu cahillere karşı bize söz bırakmamış.

http://www.internethaber....na-memur-dedi-318366h.htm

dostoyevski nin abartılmış bir yazar olması

(bkz: raskalnikov lara gelesice)

itibarı düşünmeden eve gelen türbanlı anneanne

anneanneden çıkan anneden çıkıp anneanneden utanan kişi: götünü görüpte korkan kedi.

şeytanın yazarlara verdiği nasihatlar

şeytan: evlat yaz o entryi, giydir entariyi bayılacaklar sana.

yazar: ama ayıp ya bissürü de günahım olacak. üstüne bi de küfür yiyicem.

şeytan: olum çoş gitsin boşver. yaz la yaz sana giren bana girsin.

yazar: hahaa yazim değil mi. ne marjınal adam ya derler hem. ya o değil de şeyim kalktı.

şeytan: normaldir damarlarına nufüz ettim.

entry ve nick uyumu

(bkz: #10336643) mükemmel ya yazamadan edemedim.

hayrettin

bunca yıllık tv izleyicisim böyle tiksinçlik görmedim. biraz yaratıcı olun ya. adam okan bayülgeni taklit edecem diye beyazı taklit ediyor. birde espri yaparken nasıl bir şekle giriyor olum bak valla böyle devam edersen ailen evlatlıkdan ret edecek seni. stüdyodaki seyircilerin beyinlerine özel selam.

troll e türkçe karşılık bulalım kampanyası

(bkz: turp)
(bkz: toynak)
(bkz: topaç)
(bkz: deynekçi)
(bkz: tokmakçı)haaa buldum ajdar diyelim evet kimse trollük yapmaz hem çok zekiyim lan.

kadına en çok yakışan iç çamaşırı rengi

hımmmss kırmızı ve dantellidir. candır.

zaman diye bir şey yoktur

zaman aydınlığın üzerine güneşin doğuşudur. dede

entry ve nick uyumu

(bkz: #10330836)

atatürk e göre dünyanın en iyi insanı

öyle güzel bir kapak olmuştur ki akabinde ezan türkçeleştirilmeye çalışılmıştır.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)

kapak ve çağrışım.

atatürk e göre dünyanın en iyi insanı

bugün olsa belkide şöyle derdi:

(bkz: recep tayyip erdoğan)

moderatörlerin çaktırmadan entry silmesi

(bkz: uludağ sözlük toplu seks şenlikleri)

uludağ sözlük toplu seks şenlikleri

bu kadar seks içerikli başlıktan sonra en yakın zamanda yapılması gereken aktivite. babacım madem hepimiz bu kadar perişanız yapalım bir organizasyon sevişmeye doyalım. düşüncelerinizi bekliyorum.

kızların sperm kokusunu benzettiği şeyler

özellikle sonbaharda ağaçlardan yayılan koku orjinal döl kokusudur.