bugün

önemli olan sunum kısmıdır diye düşündüğüm program. zira o videoları herkes bir şekilde yapabilir. sen yorumlarında güldür ya da farklı bir tarz yakala o zaman şovmen diyelim sana.
dar görüşlü ve önyargılı izleyiciler tarafından harcandığını düşündüğüm kişi.
televizda halihazırda bir beyazıt öztürk var iken bu adama ne lüzum var anlamak mümkün değil. bildiğimiz beyaz' ın kötü bir kopyası olmaktan öteye gidemeyecek bir insan evladının hazırladığı program.
daha orijinal düşünmesi halinde asıl başarıyı yakalayacağını düşünüyorum hayrettin'in. bu hem şu an yaptığı programın formatı ile hem de film çalışmaları ile ilgili bir düşünce. eğitimi var yeteneği var. ışık gördüm açıkçası. ama daha büyük düşünmesi gerekli.
çakma jim carrey.
"beceremeyeceksen program yapma" denilesi insan.
kızsız adam tarzı işler yapmasını temenni ettiğim insan.oyunculukta yeni ve iyi bir yüz fakat program yapmasın.yaparsa da kızsız adam tarzı işlerin yayınlandığı bir program yapsın ne bilim.
program formatı basit kaçsada bu adamın jest ve mimikleri doğal bir komedi doğuruyor. internet videolarından sıyrılıp en azından sadece skeç bile oynasa daha başarılı olacağını düşünüyorum. beyaz'a benzer bir tarafı olduğunu kabul edebilirim ancak özgün bir tarafı da yok değil. hayrettin'i 18 yaşındaki bir ümit milli futbolcu gibi görüyorum. doğru işler yapıp a milli de olabilir, yanlış yollara sapıp anadolu takımlarına düşedebilir.
bazen güzel espriler denk gelebiliyor ;

hayrettin ç. savcı ile konuşurken:
-nasıl savcısın sen, baştan savcı mısın ?
kendisini jim carrey'e benzetenler neresini benzetiyorlar bir türlü anlamıyorm.mimikler aynı beyazıt öztürk.

ekranlarda 2.beyazıt dönemi de denebilir.beyaz'ın son senelerini beğenmeyen bir insan olarak yüreğim ikincisini kaldıramıyor.
eğer kendisinden daha fazla anlam veremediğim bir insan varsa o da programına gidip orda oturandır.
bildiğin şebek...

seyrek de olsa iyi espriler çıkabiliyor ama.
"cık", "ı ı", "olmamış" kelimelerini hakeden zat.
olmamışsın oğlum sen! iğreti durmuş. oku, okut, yetiş öyle gel!
cumartesi gecesi bir ara bakayım şuna dedim, format fena gelmedi gözüme. neyse baktığıma bakacağıma pişman oldum vallahi. o ne bilader öyle yahu? adam sıçtım sıçacağım bakıyor. sanki tuvaleti gelmişte zar zor tutuyor gibi. okan'ı açtım hemen, en azından samimi. sıçacak gibi de bakmıyor hem.
Eğlence ve Talk show anlayışımızın kıtlaştığı yerde doğmuş anti-eleştirilerimize ara verip değerlendirme yaparsak ilerleyen zamanlarda yeri sağlam olacak şahıs.
bırakın abi adamı çirkin program yapsın ama marjinal olsun. misal.
yarın bayülgen ölür. olmadı beyazıt felç olur allah gecinden versin napar Türkiye gençleri ?
Esra erol mu şovmen olsun başımıza...
Yer açın gençlere yer açın Hayrettine!
evet.
jay leno'nun türkiye istürübütörü olan talk show programı sunucusu.

türkiye'de yayınlanan binlerce talk show programı arasında kötü oldugu için begenilmemiştir. şaka gibi ya sanki ülkede yüz binlerce talk show programı var, koskoca ülkede topu topu 2 tane bilemedin 3,4 tane var. ee bu adamında yoklukta gideri var.

beyaz taklidi yapıyor diyenler, açıp bir jay leno'nun the tonight show'unu izlesinler beyaz mı taklit hayrettin mi. bu adam jay leno'nun formatına uydurmuş kendi programını, videoları tiye alıyor, internetin nimetlerinden yararlanıyor, kendisi gidip sokakta video hazırlıyor.

behzat ç taklidi ve montaj videosu yaran cinsten. tek sorunu canlı kanlı espri yapamıyor, aynı jay leno gibi. esprilerini içerde hazırlıyor, bazen tabi güzel espriler yapıyor. ünlülerle daha çok haşır neşir olursa beyaz öztürk'ün pabucunu dama atabilir.

her türlü yoklukta gideri var adamın, en azından disko kralına reklam girdiginde izlenmeli.
Komik olmaya çalışan fakat bende daha çok gerizekalı izlenmi bırakan kişi.
star tvde yayınlanan ve tüm süre boyunca belki 1-2 kere gülümsediğim pororam.onlarda yayınladığı videolara.bi insan bu kadar mı kötü espri yapabilir ? daha doğrusu yapamaz.
programdan sonra küçük kardeşimin bile bu programı sunsa beni daha çok güldürebileceği kanaatine vardım.
beyazı taklit etmeye çalıştığını anlamamak mümkün değildir. yapmacıktır kendileri.
kalitesiz şaklaban .
program sırasında inanılmaz itici, skeçleri bazen gülümsetebilen...
Bu adama en çok yardımı dokunan şeyler internet download manager,download helper gibi programlar olmalı.
Bu ülkede birileri yerden yere vuruluyorsa elbet bir gün gelicek hayranlıkla izlenilicek yada saygı duyulucak işler yapıcakdır.
önce gözümüze hoş gelmemesi çok normal . zamanla kendini sevdirir merak etmeyin abisi.
hayır ettin kelimesinden gelmekte olup ı harfi düşmüştür.
ilk şov programında çok fazla eleştiriye maruz kalmış şahıs. okan, beyaz ve diğer komedyenler de başlangıçta çaylaktı, hatta beyaz ilk programlarında televizyona alışamamışken kanalın özverisiyle ayakta kaldı ve yerini giderek sağlamlaştırdı. hayrettin'in de yapması gereken kendini geliştirmesi. kabul şimdi mükemmel bi komedyen değil ama skeçleriyle güldürmeyi başarıyor en azından. zaman verilirse daha da iyi olacağını düşünüyorum. ayrıca televizyon işleyişini bilmeyenlerin de kendisini deli gibi eleştirmesini de pek doğru bulmuyorum.