bugün

hayırlı evlatlara verilen isim.
(bkz: hayrettin demirbas)
(bkz: barbaros hayrettin paşa)
bir erkek ismi.
(bkz: gbhl)
(bkz: gölcük barbaros hayrettin lisesi)
galatasaray'ın eski kalecisidir.penaltı kurtarışlarıyla gönüllerde taht kurmuştur.
şu sıralar 47 yaşında olmasına rağmen niğdespor'da futbol kariyerine geri dönmesi ile gündemde olan efsane kaleci.
kızsız adam'ın başrol oyuncusunun star tv de yeni bir programı ne oldugunu tam çözemedim başlasın görelim.
starda başlayacak olan tanıtımında bir çok ünlünün oynadığı programın sunucusu.
star'da başlayacak tanıtımında hayko, okan bayülgen gibi ünlü insan kişilerinin göründüğü program.

(bkz: hayrettin karaoğuz)
bu performansla devam ederse malesef yazık olacak olan programdır.
reklamlarda hayrettin'den bıkmış,kendisini yok etmeye çalışan kişilere hak verdim.olmamış olan program,üzgünüm.
(bkz: bu da mı gol değil)
şerafettin diye bir kardeşi vardır.
çok sıkıcı, hiç güldürmeyen, 50 dakikadır izleyip hiç memnun kalmadığım televizyon programı.
2. bölümün olmaması hayrettin'in hayrına olur.
çocukken "hangi takımlısın sen bakiyim?" sorusuna; hayrettinliyim şeklinde verdiğim cevapla farkında olmadan hayranı olduğum bir futbolcudur kendisi.
disko kralında görmüştüm birkaç kez, çok sıkıcı ve şapşaldı. programını açmama gerek kalmadı entryleri okuyunca.
beyin bedava'nın en kısa zamanda mahkemeye vereceği arkadaşşın programıdır. adama alenen kpss sorularını çaldı dedi. olur mu ya beyin bedava! adam baktı evde hop attı hafızaya, çıktı karşına yaptı hala ne diyon sen beyin bedava, bedava tabi yaa...
gülse birselin g.a.g programından özenilerek yapılmış ama olmamıştır.
yanımda hayrettin'i ilk kez gören arkadaşıma 'olum bu herif internette izlediğimde böyle değildi, valla' demek zorunda kaldığım program. fikir güzel mesela bu internette yapılınca tuttu. alkışlarla yaşıyorum'da bu videoları izledikten sonra altında ki yorumlara daha çok yarılıyor insan ama aynısı olmamış * gibi geldi. ayrıca en nefret ettiğim şeyi gördüm, espri yaptıktan sonra onu açıklamak.

genede ilerde programın tutabilme ihtimaline karşı not: beyaz'ın da ilk programını beğenmemiştim. genede beni gülümsetebilmiştir.
(bkz: hayrettin gurbuz)
aha! artiz amcayı konuk eden program.
(bkz: yapma bunu hayrettin)
Bir çok kişinin bu adama haksızlık ettiğini ve biraz daha şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. illa birilerini taklit ediyor, birilerinden çalıyor diye diye bambaşka bir hale geldi kavramlar. Kimi taklit ettiğini boşverin, güldürüyor mu ona bakın derim ben. Ben ilk kızsız adamdan beri takip ediyorum bu adamı ve gayet komik buluyorum kendisini. bir istisna da değilim.
(bkz: yapma hayrettin daha kadroları saymadım)
son dönemlerini beceriksiz bir kaleci olarak geçirmiş, zamanın efsane kalecilerinden.
yetenekli olduğunu düşündüğüm ama programı görünce üzerinde bir kez daha düşündüğüm kişidir. eskileri ısıtmanın manası ne anlamadım.