bugün

bu ses ve üslup bilgisi ile mevlit bile okur.
çok baba adamdır. çünkü beşiktaşlı. evet.
bir dönemler beşiktaş tribünlerinde davul da çalmıştır ve çok sağlam beşiktaşlıdır kendileri. yıldırım demirörene söylediği sözlerden sonra lafını esirgemeyen bir sanatçı olduğunu da göstermiş bulundu.
adam sanatçı baba.bak şarkıcı türkücü demiyorum adam direk sanatçı.türkiyede ender bulunanlardan.
bizzat şahsımca yapılmış olan şu capse bakabilirsiniz.

görsel
kesinlikle türk sanat müziği albümü yapması gereken sanatçı.
ucubik popçu. onu rock sanan kız çocukları gerçek rock dinleseler reglden kesilirler.
tanışıklığımız uzun zaman önceye dayanmasına rağmen yeni yeni dinlemeye başladığım, dinledikçe çok sevdiğim şarkıcı.

kuzenim sayesinde tanıştım. kendisi bu tür müzikleri pek sevmediği için sana birini göstereyim dedi, açtı google görsellerden fotoğrafını. bizde iki ergen gibi gülmeye başladık hatta ben olum adamın bi gözü toprağa bakıyo lan ahuhahaha diye malca bir espride yapmıştım. şimdi ise 1 ay öncesinde bir arkadaşım yeni bir gün adlı şarkısını bana yolladı, çoh sevdim lan. sonra baktım adam aslında çok iyi, höykürdüğü şarkılar bile iyi. tanıdıkça sevdim, sevdikçe saygı duydum. ve sonra master yoda olan şarkısıyla şarkısıyla karşılaştım. consume obey die şarkıyı şu an loopa aldım ve heralde 50. defa dinlemişimdir. o derece efsanevi bir arkadaşımız. zaten motorcuymuş bir de, zaten motorcuların kafa aynıdır tanışsak iyi anlaşırız diye düşünüyorum.
Gökdelenler, deli, yeni bir gün, yol gözümü dağlıyor, aşkın içimde yara adlı şarkıları vardır. Rock tarzı müzik yapmaktadır. Şahsi görüş olarak her türden şarkıyı iyi söylediğini düşündüğüm sanatçı abimiz.
Yeni bir gün adlı barış manço şarkısını seslendirmiş ve iyi etmiş sanatçıdır.
emperyalizme, kan siyasetine, savaşlara karşı duruş sergileyeceği yer rockn coke sahnesi olan, çelişkili adam.
Hayko cepkin küçüklüğünü dedesinin yanında çilingirlik yaparak geçirmiştir.
Günümüzde ise son albümü olan aşkın ızdırabını... ile büyük ses getirecektir.
ermeni olmasına rağmen kendini türk insanına sevdiren (özellikle okan bayülgen in programında evanescense ile ilgili sözüyle) boş olmayan ve boşa tıngırdamayan şarkıcı.
birer birer neyim kalır geriye baksam da , Ne kaldı bak ellerimde biliyorum gülüyorsun, her adımda derine ölüyorum. Mükemmel bir şarkı.
yıllardır takip ederim eski tadı kalmamış şarkıcı. konserleri eskisi kadar eğlendirmiyor.
ölüyorum parçasını dinlerken 3.41 dakikada 2 sigara içirtebilen adamdır.
tek şansızlığı metal müzik diye götünü yırtan liseli ergenlerin kendisi ve sahne şovunu keşfetmesidir. yoğsa siren gibi bi şarkı yapacaksın şöyle bi ortamda ama değerin bilinmeyecek. bu ergenlerin amınakoyim ben. her şeyi bok etmede üstlerine yok. evet.
kökenine yada stiline bakmaksınızın delikanlılığı, kendine has tarzı ve şarkıları ile içimizden biri..
yeni albümü aşkın ızdırabını...'nın ilk konserini 16 kasımda denizli'de verecek olan insanüstü varlık. 24 kasımda da berlin'de:

http://www.facebook.com/h...kin/posts/433000666737446
başarılı işler yapan garip tipli sempatik kişilik.
kimi çevrelerce, milliyeti üzerinden ötekileştirilmeye çalışılsa da bu toplumun gönlüne taht kurmayı başarabilmiş sanatçılardandır. ortalama bir türkten daha fazla türkiye yi sevdiğine inanıyorum.
Hayrani veya seveni degilim lakin " yeni bir gun " yorumunu begendim

ilerleyen zamanlarda daha iyi isler cikarir diye dusunuyorum
Yeni albümünü 4 gözle beklediğim türkücü. 1 ay içinde çıkacakmış kendisi duyurdu.
baba diye tabir edilen çok kral adam .
Güne başlandığında "yeni bir gün" şarkısı dinlenilmesi gereken şarkıcı. Hoştur iyidir.