bugün

entry'ler (1484)

fullbusiness com dolandırıcılığı

Telefonla yapılan dolandırıcılık şeklidir. gün içinde telefonum aranır ve yapı kredi bankası sigorta hizmetlerinden arıyorum, yıllık kartınızın çalınmasına karşı yapılan sigorta hizmetimiz bundan sonra ücretsiz değil yıllık 590TL olarak ücretlendirilecektir, istemiyorsanız iptal edebilirsiniz derler. Peki demenizin ardından film başlar. Kartınızın son 6 hanesi müşteri numaranızın ardından güvenilir bulmuyorum TC me kadar sordunuz demenize karşın bir başkasına vererek tekrar geri alarak, efendim haklısınız işlemlerin sonuna geldik birazdan telefonunuza Yapı Kredi Bankasından bir mesaj göndereceğim içiniz rahat olsun der. ve şok anı: telefonunuza gelen mesaj 3D security güvenli alışveriş onay şifresidir. yani evet yapı krediden yani bankanızdan gelmektedir. artık yolun sonundasınızdır. şifreyi söylediğiniz anda işyeri: fullbusiness.com metninin altında yazan (bende 11880TL yazıyordu) rakamı ödeyeceksinizdir. bunun üzerine siz dalgamı geçiyorsunuz bu harcama onay sms i demenize karşın hayır efendim protokol numarası derler. Yahu burada TL yazıyor siz ne anlatıyorsunuz sizi şikayet edeceğim dediğinizde onlarda sesini yükselterek hayır efendim bla bla bla derler. ve o halde sigortanızı yeniliyorum yıllık 753TL (başta 590'dı bu arada) ödersiniz der kapatırlar. Dikkat arkadaşlar ben ucuz kurtuldum, siz de etrafınıza yayın.

ağzına kürekle vurulması gereken kişiler

toplu taşıma araçlarına sarmısağı ağzına, burnuna, suratına, koltuk altlarına, kıyafetlerine sürerek binen insanlardır. ortalığa saldıkları koku yemeyle edinilebilecek bir koku değildir. geniz yakar, hayattan soğutur.

leyladan sonra

sosyal sorumluluk projesi nedir sorusuna en iyi yanıt olacak proje. maddi destek (istediklerini yerine getirmek vs) olamayacaksanız bile sitelerinden kan bağışı için isminizi bırakmanız veya daha çok insana duyurmanız da katkı olacaktır. stantta görüştüğüm yetkili öğrenci kızların verdiği bilgiye göre sizden maddi destek anlamında bir beklentileri bulunmuyor.

seyit onbaşının 250 kg top kaldırdığına inanmak

(bkz: sözlükten soğutan başlıklar)

konuşunca nolur sadece işini yap denesi ünlüler

işini iyi yapan ancak konuştuğunda kaçmak istediğiniz ünlülerdir.

(bkz: Bülent Ersoy)

ilk kez katil olacaklara tavsiyeler

sakin ol şampiyon!

en yeteneksiz futbolcular

ali eren, rahim zafer, Erkan Avseren.. arkadaş ne çektirdiniz bize be..

fatih sultan mehmet üniversitesi

2010 yılında kurulan Hocaları gayet kaliteli ancak yeni kurulmanın getirdiği olumsuzluklarla boğuşan üniversitedir. Başarılı aktiviteler yapar, önemli kişileri ağırlar, değerli programlara imza atar ancak reklamını yapma konusunda da başarısız kalır. Çamlıca'da hazırlık okulu, Kandilli'de Güzel Sanatlar Fakültesi, Üsküdar Valide Atik'te Edebiyat Fakültesi, Haliç'te Mimarlık, Mühendislik, Hukuk Fakülteleri ve Meslek Yüksek Okulları (Çocuk Gelişimi, Sivil Havacılık ve Adalet), Topkapı'da Enstütüler ve Fatih'te Rektörlük yer alır. Ayrıca sürekli gelişen bir üniversitedir.

şebnem dönmez

(bkz: milf)

kuran ı kerim de içindekiler bölümünün olmaması

gözünden kaçmış kişi sözüdür. zira görmediğini yok sanmaktadır.

her sabah güne tıraş olup spor yaparak başlamak

istikrarla devam edeni özenilesi insan tipidir. Prensiplidir zira..

sözlük yazarlarının itirafları

lan fena sıkıldım sözlük şu ara. sosyal medya dediğin veciz sözden ve siyaset bilimcilerden geçilmiyor. eve gitsem üfürükten olay çıkartan bi eş. nefes alamıyorum ara ara la. ergenliğimi aklıma getirdi bu darlanma. inanmayacaksın ama işte olmaktan keyif alır oldum..

sözlük yazarlarının itirafları

çöpün içine dalmak veya kenarından kıyısından kurcalamak suretiyle çöplerin içinde yeniden dönüştürülebilir atık arayan işçi kişileri görünce çöpü atmaya utandığımı farkettim sözlük. Kenarına koyup utanmasın diye hiç yüzlerine bakmadan uzaklaşasım geliyor.* Bazen, \'ne arıyorsunuz benim çöpün içinde yarayan varsa söyleyeyim\' diyesim geliyor.

ulan istanbul

Henüz yayınlanmakta olan bölümünde 'Çok cahilsin keşke ölsen' diyerek ilber Ortaylı ya laf gönderen dizidir.

ulan istanbul

Carlos ve ferdi karakterinin* güldürdüğü dizidir.

--spoiler--
ara ara mahallelinin teveccühü baysa da izlettirir efendim.
--spoiler--

ulan istanbul

Ferdi karakterinin buram buram kuzey koktugu dizidir.

teamviewer

telefonla bilgisayara bağlandığınızda halihazırda bilgisayarda müzik çalmakta ise bunu telefona da veren programdır. tuvalette boş durmayıp deyip bilgisayara bağlanıp bi işi halledeyim derken bilgisayarda açık olan radyonun sesini bi anda telefonda duymaya başlayınca şaşıran bendeniz bir anda enteresan bir mutlulukta hissetmedim değil..

murat eken

BKM MUTFAK EKiPLERiNDEN ÇiZGiSiNi OLMASI GEREKENiN ÇOK ALTINDA GÖTÜREN KiŞiSiDiR. ZiRA ARALARINDA OYUNCULUĞU, TiPLEMELERiYLE EN ÖNE ÇIKANLARINDANKEN ŞU ANDA EN VASAT YERLERDE DAHi KENDiSiNi GÖREMEMEMiZ AKILLARA YA BUNU YA DA BU iŞLERi BIRAKTIĞINI DÜŞÜNDÜRTMEKTEDiR.

bir ragga oktay vardı ne oldu ona

hollanda asıllı şarkıcı ilk çıktığı yıllarda türkiye de müziğim anlaşılmıyor diyerek kayboldu gitti. geçenlerde mc dandik isminde bir sinema filminde oynadı ve yönetmenliğini yaptı.

var mı bir isteğin benden

son zamanlarda yeniden çok duyulmaya başlanan kalıptır. efendim bana çok samimiyetsiz gelmektedir. misal muhasebecimi arayıp işle ilgili bir şey istiyorum
-tamam abi gün içinde hallederim var mı bir isteğin diyor.

Ulan istedim ya daha ne isteyeceğim. kaldı ki daha ne yapabileceksin. gel omuzlarımı ovala bile desem gelebilecek misin. Hani birşey desem abi yapabileceğim bir şey dersin. ee bu çok mu yapamayacağın şey oldu o zaman. bu kadar açık çek veriyorsan alt tarafı bir omuz ovalama. yani kısacası bunlara gerek yok.