1. 1946.
    Bir massaka'nın gotik hali

Bir de bu adam.

Türkiyede bir ikincisi daha çıkmayacak, avrupada veya amerikada olsa parçaları dünya çapında milyonlarca satılacak, görünüşü ön yargı yaratsada muhabbeti ile on numara adam olan...

Hayko baba.
    ... 1abraham sweetvoice
  2. 1945.
    azerbaycan-ermenistan karabağ çatışmaları hakkında sessiz kalmayı tercih etmiş ermeni sanatçı.
    ... tamamdr
  3. 1943.
    Ermeni asıllı rock sanatçısı, aynı zamanda da besteci.

Şimdi kim kardashian’a laf ettiğimiz zaman bize diyorlar ki “kadın Ermeni, ne bekliyorsun? Azerbaycan’a mı destek verecekti sanki” diye...
    bakın bu adamda Ermeni aslında. Ama Ermeni’yi destekleyen hiçbir girisi yok, aksine tarafsız olmayı tercih edip provokasyon yaratmıyor. Sadece işiyle ilgileniyor.

Sadece işini yapan, başka bir yerleri ile ünlü olmayan insanlara her zaman saygımız sonsuz. Hayko cepkin”in tipi de zamanında çok konuşulmuştu ama adam yaptığı müziği herkese sevdirince bütün ön yargıları yıktı. Adamdır, adam..
    3 ... queenn of darkness
  4. 1942.
    Sarkilari müthiş ya sıkılmadan dinlettiriyor.

Baska şarkı olsaydi simdi sıkılmıştım coktan.

Yapiyorsun bu sporu kiral.
    ... a d o l f i n a
  5. 1939.
    Değer verilir verilmez ayrı mesele ama o bizim göynümüzün kralı.
    Her tırrek severse sıkıntı vardır zaten.
    1 ... cok erken oten horoz
  6. 1938.
    gece mezarlıktan geçerken rastlanılmaması gereken kişi.
    2 ... teflon
  7. 1937.
    Popçu rapçi trreklerden çok daha fazla değer görmesi gereken muhterem. Reisin gırtlağı hakkaten sağlam acaba pentagramın vokalisti olsaymış nasıl bir ürün çıkarmış ortaya merak etmedim değil.
    2 ... alpenglow
  8. 1936.
    Sanki kankam amk. O kadar seviyorum lavuğu. Zaten beşiktaşlı.
    ... lipsos
  9. 1935.
    Sandık şarkısını, beyaz’la bağdat düetini, paraşüt maceralarını dinlemeyi, hareketlerini, tipini, kıyafetini, kendisini seviyorum. Keşke arkadaşım olsaydı, benim gibi kuzeninin düğününde bile kalkıp oynamayan bir adama tam uygun bir kanka olurdu.
    1 ... tromp
  10. 1934.
    Bazen hiç dinlemiyorum bazen de beni ele geçiriyor şarkıları. Bu dönemlerde ele geçirilmiş halde 7/24 onu dinliyorum.
    1 ... asktanrisi