1. 1.
    verildiği günden itibaren,hafızalara kazınan ve bir daha unutulması imkansız hale gelmiş olayların tümüdür.

bire bir yaşanmış bir örnek:

Bizim orda Timis diye çağırılan bir adam vardı.bu timis ne demek hala kimse bilmez.bu adam cok küfürbaz bir adamdı.birgün oğlu evlendi.bir düğün yaptı.gelen geldi,gelmeyen gelmedi.düğün bitmişti.timis'i sinirlendirmeyi seven arkadaşları,küfür edeceğini bildikleri için hemen işe giriştirler ve dediler ki:

-timis timis!!
    -ne var lan!
    -oglum şu, şu, şu * senin düğüne gelmedi.ne diyon sen bu işe??
    timis durakladı ve bir sözüyle o anda orda bulunan herkese,bütün arkadaşlarına hayat dersini verdi:
    -gelenin de a.k , gelemeyenin de...!!!

millet dumur olmuştu... ortalık sessizleşmişti... tek galip vardı.. o da timis idi..

hayat dersi: timis ile asla dalga geçme! yoksa küfürü yersin..
    1 ... aby
  2. 1.
    şemsiyenin girdiği yerden çıkmadığı öğrenildiğinde, alınmış olunan derstir.
    1 ... karga
  3. 2.
    hayatın gerçeklerini acı da olsa öğrenme dersidir
    ... celibon
  4. 3.
    ancak kendisine neydim,ne oldum? sorularini sorabilen insanin cikarabilecegi ve anlayabilecegi derstir..
    ... glosoli
  5. 4.
    korkmaya gerek yok hayatımızın en büyük dersi karşımıza çıktığı an biz çoktan gitmiş olacağız.
    1 ... africa
  6. 5.
    hayat üniversitesi öğrencilerinin her dönem transkriptine işleyen ders türü.
    ... asiti kaçmış kola
  7. 6.
    (bkz: hayat bilgisi)
    ... ziba dudu
  8. 7.
    stv'de yayınlanan kurmaca program.. geçenlerde yurtta sabaha karşı uyku tutmadığı için yayınlanan bir bölümünde ''satanist evlat arif ve hayat hikayesini'' izledim.. evet, öyle bi hata yaptım.. insanı zorla satanist yapar bu kanal yahu.. etmeyin eylemeyin hacılar.. siz ki dini bütün adamlarsınız.. utanmıyor musunuz onca insanı salak yerine koymaya? biz de yedik he mi o senaryoyu, o olayları..

neyse ya..
    2 ... oopps i did it again
  9. 8.
    http://www.alkislarlayasi...83e672265c83167bf377f7d4c

satanist evlat arif..
    1 ... oopps i did it again
  10. 9.
    oyunculukların yapmacık, konuşan hocamın etkileyicilikten uzak olduğu programdır. izlemeye değmez he ben neden izledim peki sırf sonunu merak ettiğim ve daha sürükleyici bi' şey bulamadığım için tvde
    ... kartal penchesi