bugün

ilkokulun başlıca derslerinden biridir.
feridun düzağaç'ın en başarısız parçalarından birisi. müziği fena diildi aslında ama sanki söz yapcam diye kasmıştı kendini.

chosen'ın uyarısıyla gelen edit: pardon ya şarkının adı boş ders şarkısı'ydı. dizi müziği falan ya ordan şeyettim.
boku çıkartılan dizilerden biri. afet hoca emekli bile olsa devam eder gibi duruyor.
30 yaşında adamları lise 2 ögrencisi diye yutturmaya çalışan dizi,daha çok nesiller mezun etceklermiş gibi gözüküyo. (bkz: bitsede kurtulsak)
milli egitim bakanligi tarafindan uyari almis, gercekle pek alakasi olmayan lise ögrencilerinin ve ogretmenlerinin oldugu dizimsi
gerçek liselerle uzaktan yakından alakası olmayan, karakterlerin ve olayların saçmalığından dolayı izlenme kalitesi düşük olan bir show tv dizisi. dizinin hakkını verin hakkını! diye sitem edesi geliyor insanın.
yakında bunlar evlenip coluk cocuga karısacaklar ama hala okulla tam gaz iliski icindiler..korktugumuz basımıza gelmedi allahtan senaryo icabı hepsi aynı üniversiteyi kazanıp dizi volume 2 hesabı hayat fakültesi olarak devam etmedi.
biten dizi. keşke 2 sene önce bitseydi.
hamile kızın ton balıklı salata yediği dizi. oysa bilen bilir ki hamileyken yenilen ton balığı bebeğin beyninde civa olarak çöker. bir de bebek tekme atmıyor diye doktora gidiyorlar. bebek mi kalır lan o kadar ton balığından sonra..
sonunda bitti de kurtulduk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.