1. 1.
    kanal d'nin yepisyeni yaz sezonu dizisi. başrollerini; burak özçivit, ışıl yücesoy, sümer tilmaç'ın paylaştığı dizinin yönetmeni kartal tibet,senaryo ise gül abus'a ait.dizinin yapımcısıysa üç nokta film imiş...
    2 ... yamukprensesvekedicuceler
  2. 2.
    yazın izlemek için birebir olduğunu düşündüğüm senaryosu orjinal olmamasına rağmen şeker bir romantik komedi.Biraz aşkoyunu dizisine kokan ama çokça yeşilçam esintisi özlediğimiz tarzda dizi.
    2 ... denizkestanesi
  3. 3.
    (bkz: sanki ben bunu görmüştüm)
    (bkz: dejavu)
    1 ... disco inferno
  4. 4.
    başrole 0-6 yaş grubuna hitap edecek tipte muhterem insanları koyarak, konusuyla da türk filmlerine benzeyen, ilerde o kızla erkeğin kardeş çıkacağını düşündüğüm yeni dizi.
    3 -1 ... siddetligecimsiz
  5. 5.
    başroldeki kızın yasemin ergene'ye benzediği yeni yaz dizilerinden biri. konusunun da filiz akın'la tarık akan'ın oynadığı tatlı dillim filminden alıntı olduğunu düşünmekteyim.
    2 ... maredelibre
  6. 6.
    saçmalıktan öteye gidemeyecek dizidir.
    2 -2 ... sonuc olarak
  7. 7.
    tiki diye tabir ettiğimiz zengin züppesi bir 'delikanlı' ve fakir ama gururlu köy kızının hikayesinin geçtiği absürt dizi.
    1 -1 ... fichemoilapaix
  8. 8.
    yine kartal tibet yine otuz sene öncesi filmlerin devamı niteliğinde dizi film. yeterdir, sıkmıştır. bari replikleri değiştirin.
    ... gitaristanbul
  9. 9.
    o değil de, kartal tibet neden dizi çekiyor.. Neden yaaaaaa..
    ... janis joplin
  10. 10.
    o oğlanın o sese sahip olmadığı ona başkalarının konuştuğu bu kadar aşikarken niye bu insanı oynatmakta ısrar etmişlerdir bilemiyorum. Orda güzelim memoli duruyor hem de kendi sesiyle kanlı canlı insan onu niye oynatmadın ah yönetmen? vakti zamanından bu millet yılan hikayesini televizyona yapışarak izlemez miydi?
    1 ... jai guru de va om