1. 1.
  kanal d'nin yepisyeni yaz sezonu dizisi. başrollerini; burak özçivit, ışıl yücesoy, sümer tilmaç'ın paylaştığı dizinin yönetmeni kartal tibet,senaryo ise gül abus'a ait.dizinin yapımcısıysa üç nokta film imiş...
  2 ... yamukprensesvekedicuceler
 2. 2.
  fregmanından tahmin ettiğim kadarıyla gülşen bibikoğluyla tarık akanın birlikte oynadığı filmi anımsatacak dizi.

  edit:anımsatmıştır bile*
  2 ... miel
 3. 3.
  yazın izlemek için birebir olduğunu düşündüğüm senaryosu orjinal olmamasına rağmen şeker bir romantik komedi.Biraz aşkoyunu dizisine kokan ama çokça yeşilçam esintisi özlediğimiz tarzda dizi.
  2 ... denizkestanesi
 4. 4.
  (bkz: sanki ben bunu görmüştüm)
  (bkz: dejavu)
  1 ... disco inferno
 5. 5.
  başrole 0-6 yaş grubuna hitap edecek tipte muhterem insanları koyarak, konusuyla da türk filmlerine benzeyen, ilerde o kızla erkeğin kardeş çıkacağını düşündüğüm yeni dizi.
  3 -1 ... siddetligecimsiz
 6. 6.
  başroldeki kızın yasemin ergene'ye benzediği yeni yaz dizilerinden biri. konusunun da filiz akın'la tarık akan'ın oynadığı tatlı dillim filminden alıntı olduğunu düşünmekteyim.
  2 ... maredelibre
 7. 7.
  saçmalıktan öteye gidemeyecek dizidir.
  2 -2 ... sonuc olarak
 8. 8.
  tiki diye tabir ettiğimiz zengin züppesi bir 'delikanlı' ve fakir ama gururlu köy kızının hikayesinin geçtiği absürt dizi.
  1 -1 ... fichemoilapaix
 9. 9.
  yine kartal tibet yine otuz sene öncesi filmlerin devamı niteliğinde dizi film. yeterdir, sıkmıştır. bari replikleri değiştirin.
  ... gitaristanbul
 10. 10.
  o değil de, kartal tibet neden dizi çekiyor.. Neden yaaaaaa..
  ... janis joplin